آبگرم رینی لاریجان آخرین فرصت برای بازدید از آبگرم لاریجان از سفر لذت ببرید


اگر قصد بازدید از این آبگرم را دارید باید بدانید که از تهران تا رینه لاریجان تنها ۱۱۰ کیلومتر فاصله دارد. آبگرم لاریجان نزدیک ترین آبگرم به تهران و یکی از معروف ترین مکان های لاریجان است.

Rinhi Larijn Sp

اسپاها گزینه ای عالی برای آرامش فیزیکی و درمان دردهای مفاصل و پوست هستند و یکی از محبوب ترین جاذبه ها به شمار می روند. آبگرم رینه لاریجن یکی از آبگرم هایی است که خواص درمانی زیادی دارد. با مجله دلتا گوش به زنگ باشید Rinhi Larijn Sp بهتر دانستن

آبگرم رینه لاریجان کجاست؟

رینه به لاریجان پیوسته است. به همین دلیل او را به نام رایان لاریجان نیز می شناسند. راین در دامنه های جنوبی و جنوب شرقی قله دماوند قرار دارد و نزدیک ترین شهر به قله باشکوه دماوند است.

ویژگی های اسپا

خواص درمانی آبگرم رینه لاریجن

اسپاها به دلیل مزایایی که داشتند اهمیت پیدا کردند. رینه سرشار از مواد معدنی چشمه های آب گرم و یون های گوگرد، لیتیوم و کلسیم است. در ساخت صابون از گوگرد استفاده می شود که برای پوست بسیار مفید است. این نشان می دهد که آب این چشمه برای پوست نیز مفید است و می تواند به درمان مشکلات پوستی کمک کند.

امکانات آبگرم رینه لاریجن

برای استفاده از آبگرم رینه لاریجان امکاناتی ایجاد شده است که سفر را برای بازدیدکنندگان آسان می کند. امکاناتی مجهز به استخر جکوزی و ویلا برای اقامت شبانه مردم. همچنین لوله کشی و انتقال آب از چشمه آبگرم راینه به خانه های اجاره ای در لیست امکانات رفاهی این منطقه است که اسپا را به خانه ها می آورد.

Rinhi Larijn Sp

بهترین رستوران های نزدیک اسپا کجا هستند؟

رستوران های زیادی در مسیر آبگرم رینه لاریجان وجود دارد که نمی توان از قبل دانست که بهترین گزینه کدام است. رینه لاریجان کباب های خوشمزه ای دارد که پیشنهاد می کنیم حتما امتحان کنید.

ملزومات سفر به راین چیست؟

  • کوله پشتی
  • کفش پیاده روی
  • عینک آفتابی و کلاه برای روزهای گرم
  • لباس گرم برای هوای سرد
  • دارو و کارت شناسایی
  • بطری آب و غذا

مکان های اطراف آبگرم لاریجن

غارهای کفرکالی

غارهای صنایع دستی کافرکالی مدت ها قبل حتی کمی قبل از معروف شدن آبگرم رینه لاریجن ساخته شده اند. مورخان می گویند که این چاله ها برای جلوگیری از هجوم اعراب با دست حفر شده است.

هواپیمای بزاقی

دشت لار یکی از سرسبزترین و پر گل ترین دشت های ایران در نزدیکی آبگرم لاریجان است. لار که از دیدنی های مازندران محسوب می شود مملو از شقایق های وحشی، بنفشه، زنبق ارغوانی و گل های زرد است.

هواپیمای بزاقی

آبشار شاهاندش

آبشار شاهدشت فقط یک آبشار معمولی در اطراف چشمه آب گرم رینه نیست. در عوض، این ۸ آبشار خروشان و باشکوه در کنار هم قرار گرفته اند. این آبشار یکی از زیباترین جاهای دیدنی لاریجان است که در فهرست آثار ملی کشور قرار دارد.

حمام شاه عباسی

حمام شاه عباسی یکی از تاریخی ترین مکان های دیدنی لاریجان است که در نزدیکی آبگرم لاریجان قرار دارد. این حمام مربوط به دوره قاجاریه است.

بقعه امامزاده هاشم

امامزاده هاشم یکی از جاذبه هایی است که روحیه شما را تازه می کند. همچنین این امامزاده دارای معماری چشم نواز، گنبدی و ملایی باشکوه است که چشم هر بیننده ای را به خود خیره می کند.

امامزاده هاشم

بنای یادبود رینه چیست؟

بنای اصلی رینه لاریجان عسل کوهی است، اما عسل تنها اثر تاریخی اینجا نیست. انواع گیاهان دارویی، نان ها و شیرینی های محلی و صنایع دستی رینه از دیگر سوغات این شهر زیباست.

بهترین زمان برای بازدید از آبگرم لاریجن

وقتی هوا سرد شد باید برای سفر به راین لباس های گرم ببندید و سرسبزی منطقه را ببینید و از زیبایی های پاییز و زمستان لذت ببرید. فکر نکنید که صحنه زیبایی خود را از دست می دهد، رنه فقط لباس عوض می کند وگرنه به همان اندازه دلپذیر است. مقالاتی در مورد تفریح ​​در تهران بخوانید.

Rinhi Larijn Sp

مطالعات پیشنهادی: برای دیدن اطلاعات بیشتر در مورد گشت و گذار، جاذبه های مشهد از معبد تا حاشیه شهر را بخوانید.

اپلیکیشن مجله دلتا