آخرین مهلت ثبت نام در مسابقات معلمان امروز به پایان می رسدداوطلبان مسابقه جذب استاد دانشگاه های کشور تا امروز سه شنبه ۲۲ مردادماه مهلت دارند از طریق سامانه جذب وزارت علوم ثبت نام کنند.

به گزارش ایسنا، ثبت نام از داوطلبان کادر آموزشی دانشگاه های کشور از ۹ تیرماه از طریق سامانه جذب هیات علمی آغاز شد و قرار بود تا روز دوم مردادماه ادامه یابد، اما این مهلت تا پایان سال ۹۶ دو روز دیگر تمدید شد. امروز چهارمین سه شنبه این ماه است

همچنین قرار بود مسابقه جذب معلم ۸ اردیبهشت برگزار شود که مرکز جذب معلم وزارت علوم در اطلاعیه ای اعلام کرد به دلیل برخی مشکلات، امکان فراخوان ثبت نام تا پایان موکول شده است. ماه اطلاعات بیشتر

بر اساس این اطلاعیه مرکز جذب معلم وزارت علوم، تاخیر در تشکیل جلسه در اردیبهشت ماه برای جذب معلم به دلیل هماهنگی و مذاکره با سازمان اداری و کارگری و تاخیر در اخذ پست بوده است. با دستور و تایید رئیس جمهور و با هدف جذب افراد تحصیلکرده و جوانان به دانشگاه های کشور، مشاغل لازم به دست آمد.

بر اساس مصوبه جدید شورای عالی کارگزینی شورای انقلاب فرهنگی، سن ورود هیات علمی به ۴۵ سال و افراد ۳۰ تا ۳۵ ساله دارای مدرک دکتری ۷ نمره علمی افزایش یافت. آن دسته از مردم. سن بین ۳۵ تا ۴۰ سال با مدرک دکترا برای عضویت در هیئت علمی قابل استفاده است، ۳ نمره علمی در نظر گرفته می شود.

وی همچنین از شورای عالی خواست تا از دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی معلم جذب کند. در آزمون شایستگی عمومی داوطلبان عضویت در دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی، ۵ نمره به نمره استعداد عمومی متاهل بودن و برای هر فرزند ۳ نمره اضافه می شود و در صورت مساوی بودن، بر این اساس امتیاز اضافه می شود. فرم آزمون عمومی از نظر شرایط، افراد متاهل در اولویت هستند.

انتهای پیام/

زخم

The post آخرین مهلت ثبت نام در مسابقه معلمان امروز به پایان رسید appeared first on افق چت.