آشنایی با قطعات PLC و کاربرد آنها – فایل نیکون Se


آشنایی با اجزای PLC و کاربرد آنها
آموزش plc صنعتی، PLC PLC، PLC چیست، PLC چیست

در تصویر زیر نمونه ای از این ماژول که محصول آلن بردلی است را مشاهده می کنید.

شیر برقی در دانشنامه ویکی پدیا اس افراس اس. شرکت و برای کنترل و بهبود عملکرد تجهیزات مورد استفاده در منطقه تولید طراحی شده اند.

صنعت کاغذ: در صنعت کاغذ برای تولید سریع کاغذ با کیفیت بالا استفاده می شود.

به عبارت دیگر، plc یک کامپیوتر دیجیتال صنعتی است که برای کنترل فرآیندهای صنعتی، مانند خطوط مونتاژ، تجهیزات روباتیک و هر فعالیت دیگری که نیاز به کنترل با قابلیت اطمینان بالایی دارد، طراحی و ساخته شده است.

این به دلیل هزینه کم اجزایی است که بهتر از یک راه حل “عمومی” انتخاب می شوند و هزینه های مهندسی غیر تکراری در هزاران یا میلیون ها واحد پخش می شود.

همچنین این امکان وجود دارد که یک پردازنده چندین رک یا چندین I/O را کنترل کند.

همچنین برخلاف Modbus، همه دستگاه ها در هنگام راه اندازی فرآیندی را طی می کنند که طی آن به شبکه می پیوندند.

آنها مزایای Simatic S7-1500 را با طراحی Simatic ET 200SP ترکیب می کنند. سپس انسان‌ها می‌توانند کارهایی مانند دوچرخه‌سواری را با حافظه‌شان انجام دهند.

در قسمت قبل پردازنده به عنوان یکی از ماژول های PLC معرفی شد. تا اینجا با عملکرد پردازنده به عنوان یکی از ماژول های PLC آشنا شدید.

ماژول PLC مهم دیگر ماژول ورودی و خروجی است. رایج ترین دستگاه هایی که به عنوان ماژول های PLC در ورودی و خروجی استفاده می شوند، خرید مستقیم دستگاه های دیجیتال یا گسسته از PLC های دلتا هستند.

مورد اول مانند رابطه مغز با تجربیات ذخیره شده در حافظه یا رابطه یادگیری دانش آموزی است که یک موتور سروو دلتا از معلم خود می خرد. مورد دوم را می توان مشابه رابطه مغز و اعضای بدن مانند چشم، دست و پا دانست.

همچنین نقش عملکرد مغز انسان در درک بهتر ماهیت و منطق CPU را همیشه به یاد داشته باشید.

۳. در نهایت مغز به دست ها و پاها دستور می دهد که جعبه را از مسیر خارج کنند.

یکی از اهداف اولیه در سیستم های اتوماسیون یکپارچه سازی انتقال اطلاعات در سطوح پست است. اما متأسفانه سیستم های اتوماسیون به طور کامل در دستیابی به این هدف شکست خورده اند. ᠎این مقاله با کمک G᠎SA C در ژنراتور Demoversion تهیه شده است!

هنگامی که این مقاله را دوست دارید، اطلاعات بیشتری در مورد خرید سروو موتور دلتا برای وب سایت خود می خواهید.