آشنایی با پی ال ​​سی دلتا – کرم لایت


دلتا PLC یکی از پرکاربردترین و پرطرفدارترین محصولات می باشد دلتا الکترونیک یکی از ۴ شرکت برتر دنیا در زمینه الکترونیک و میکروچیپ است. در سال ۱۹۹۵، این شرکت از تمام غول های الکترونیک پیشی گرفت و به ابزار و قطعات شماره یک جهان تبدیل شد. دلتا همچنین یکی از پیشروترین تولید کنندگان کلیدهای منبع تغذیه در دو دهه اخیر است. شرکت دلتا پی ال ​​سی این شرکت در حال حاضر تامین کننده اصلی لوازم الکترونیکی قدرت دو شرکت بزرگ اپل و تسلا است.

دلتا PLC

پ.درچه بود و چه کار می کند؟

پ.دریک کنترل کننده منطقی قابل برنامه ریزی یک دستگاه الکترونیکی است که برای خودکارسازی و ساده سازی فرآیندهای مهم صنعتی استفاده می شود. مهمترین مزیت استفاده از پایدرسی کنترل دقیق و قابل اعتماد ورودی ها در زمان بسیار کوتاه. به زبان ساده، صدربود.عملکرد ماشین آلات صنعتی، خطوط مونتاژ و فرآیندهای تولید به صورت خودکار و هوشمند کنترل می شود. کاهش نرخ خطا، عیب یابی ساده، زمان پاسخگویی کوتاهتر و رفع نیاز به سیم کشی های رایج زیاد در مدارهای کنترل رله از جمله مزیت هاست. P.L.C. هستند. قرقره ها در درجه اول برای استفاده در شرایط سخت صنعتی از جمله نوسانات الکتریکی، نویز الکترونیکی، دماهای غیرعادی و رطوبت بالا طراحی شده اند.

پ.دربود.در صنایع مختلف استفاده می شود. در واقع می توان گفت در جایی که نیاز است اتوماسیون صنعتی ممکن است از P.L.C. استفاده شده. به عنوان مثال می توان از این دستگاه در فرآیند تولید سیمان برای کنترل نسبت مواد در یک کوره استفاده کرد. یا به عنوان مثال می توان توربین های بادی را برای کنترل سرعت و جهت باد و بهینه سازی عملکرد توربین دنبال کرد.درسی استفاده شده به طور معمول از این دستگاه می توان برای کنترل دما، رطوبت، اندازه، کیفیت، ایمنی، فشار، زمان، انرژی، سرعت و هر متغیر مهم دیگری در فرآیندهای صنعتی استفاده کرد.

از صدربود.امروزه در نیروگاه، معدن، صنایع شیمیایی، نیروگاه نفت و گاز، صنعت فولاد، کاغذ، سیمان، شیشه، سیستم های بسته بندی، سیستم های حمل و نقلترافیک انسان، سیستم های کنترل ترافیک و.

مزایای Delta PLC

مزایای Delta PLC (دلتا PLC) در مقایسه با محصولات رقیب

همانطور که گفته شد، شرکت دلتا الکترونیک یکی از معروف ترین تولید کنندگان دستگاه های الکترونیکی در جهان است. در نتیجه تنها می توانیم محصولات این شرکت را با غول های این حوزه مقایسه کنیم.

مهمترین مزیت دلتا PLC (دلتا PLC) در مقایسه با سایر برندهای معروف مانند Logo، Telemechanics و Emron، Pدربود.کشتی های دلتا در یک نوع غیر معمول عرضه می شوند. این کثرت تنوع، متقاضیان را قادر می سازد تا بر اساس نیازهای خاص خود در زمینه ای تخصص کسب کنند. اتوماسیون صنعتیدستگاهی را انتخاب کنید که به بهترین وجه با اهداف آنها مطابقت دارد.

دلتا PLC (دلتا PLC) در انواع برنامه های کاربردی خاص و ویژگی های منحصر به فرد موجود در بازار موجود است. پس با کمی تحقیق و مشاوره تخصصی می توانید مناسب ترین تنوع را پیدا کنید. P.L.C. خودت انتخاب کن از طرف دیگر این تنوع زیاد آن را مقرون به صرفه می کندبه آنهااین پایه اقتصادی تر می شوددربود.و از هزینه های غیر ضروری خودداری کنید. مزایای دیگر دلتا PLC (دلتا PLC) می توان به سهولت استفاده و همچنین سرعت پردازش بسیار بالای آن اشاره کرد.

به گفته کارشناسان و مهندسین حوزه اتوماسیون صنعتی دلتا PLC با آرم PLC دو برند برتر اینها سخت افزارهای دنیا هستند.