آغاز بیمه همگانی پایه در اردبیل
ایسنا/ اردبیل مدیرکل بیمه سلامت استان اردبیل از اجرای طرح بیمه پایه پایه و رایگان سه دهک پایین جامعه در استان اردبیل خبر داد.

خلیل اللهی در جلسه هماهنگی اجرای طرح بیمه پایه رایگان اقشار آسیب پذیر در اردبیل اظهار داشت: برآورد ما این است که ۸۰ هزار نفر در استان اردبیل تحت پوشش بیمه پایه عمومی قرار گیرند.

وی افزود: بر اساس سیاست دولت و مصوبه مجلس، برای سه دهک پایین جامعه که اطلاعات آنها در سامانه ثبت شده است، پوشش بیمه ای رایگان ارائه می شود.

مدیرکل بیمه سلامت استان اردبیل گفت: تلاش ما بر این است که با پوشش بیمه ای و تمدید پرایمرهای افراد تحت پوشش بیمه همگانی پایه، خدمات مطلوبی به بیمه شدگان ارائه کنیم.

خلیل اللهی افزود: ۸۰ هزار نفر در استان اردبیل تحت پوشش بیمه پایه همگانی هستند و مردم می توانند برای اطلاع از آخرین وضعیت بیمه، با شماره گیری *۱۶۶۶* وضعیت خود را در قالب پوشش بیمه همگانی پایه استعلام کنند.

وی در بخشی دیگر از سخنان خود تاکید کرد: با اجرای پوشش های بیمه پایه، نظام ارجاع و همچنین پزشک خانواده این گروه ها می توانند از بسته های بستری و فرانشیز بهره مند شوند.

مدیرکل بیمه سلامت استان اردبیل افزود: در قالب پوشش های بیمه ای پایه تلاش می کنیم اقشار آسیب پذیر جامعه دغدغه جدی برای پرداخت هزینه های درمان نداشته و به راحتی خدمات سلامت را دریافت کنند.

انتهای پیام

soreces

مطلب پیشنهادی


ممکن است آدرس را اشتباه تایپ کرده باشید. شما به طور خودکار به صفحه اول …