آلترینت C از آخرین قوانین ASA در مورد شفافیت بازاریابی ویتامین C لیپوزومی استقبال می کند۳ نوامبر ۲۰۲۱

برند پیشرو مکمل های غذایی چرب Altrient® از آخرین تصمیم آژانس استانداردهای تبلیغاتی (ASA) در مورد وضوح و اثبات مورد نیاز ادعاهای بازاریابی در مورد مارک های مکمل های چربی ویتامین C استقبال کرده است. ASA شکایت علیه برند مکمل YourZooki را تایید کرده است – با اشاره به اینکه ادعاهای YourZooki مبنی بر اینکه VITAMIN C ZOOKI یک “ویتامین C چرب” است اثبات نشده و گمراه کننده است.

این حکم در نتیجه تحقیقات طولانی و مفصل ASA در مورد YourZooki در رابطه با ادعاهای مربوط به چربی مربوط به VITAMIN C ZOOKI صادر شده است، با هیئت این هفته به این نتیجه رسیدند که ادعاهای YourZooki در مورد سیستم تحویل “چربی” گمراه کننده و بی اساس است. این یک پیروزی مهم برای صنعت مکمل های ویتامین است، زیرا این قضاوت تضمین می کند که استانداردهای صنعت رعایت شده و مصرف کننده نهایی محافظت می شود.

ASA رفت تا این را بگوید

“ما شواهد قطعی برای وجود لیپوزوم ها در محصول YourZooki ندیدیم و به این نتیجه رسیدیم که ادعاهای “لیپوزومی ویتامین C” و ادعاهای مشابه در مورد محتوای لیپید محصول، گمراه کننده و اثبات نشده است.”

ادعاهای بازاریابی YourZooki ناقض کد CAP (12) 3.1 (تبلیغات گمراه کننده) و ۳.۷ (اثبات) است و در آینده نباید به “ویتامین C چرب” اشاره کند یا ادعاهای مشابهی در مورد محتوای چربی محصول داشته باشد، مگر اینکه آنها ادعا کنند. مدارک کافی برای اثبات ادعا داشته باشد.

Abundance & Health، توزیع کننده و خرده فروش Altrient، به طور مستقل مارک های چرب را از نظر کیفیت آزمایش می کند. تیم ارچارد، مدیر فراوانی و سلامتی می گوید

“در سپتامبر ۲۰۲۰، چهار مارک مختلف لیپوزوم از جمله YourZooki مورد آزمایش قرار گرفت. YourZooki و یک برند دیگر آزمایش‌های لیپوزوم‌ها را منفی کردند. دو برند دیگر سطوح بسیار پایین لیپوزوم را نشان دادند. بر این اساس، ما شکایتی را با ASA در مورد ادعای لیپوزوم YourZooki ارائه کردیم. یک مصرف کننده هیچ راهی برای تعیین محصول اصلی بر اساس پیام بازاریابی نخواهد داشت. ما سپاسگزاریم که ASA این موضوع را جدی گرفت و تحقیقات کاملی را انجام داد. ما معتقدیم که این حکم باعث می شود مارک های باقی مانده که محصولات خود را به اشتباه بازاریابی کنند. “لیپید” برای حذف ادعای چربی خود به نفع مصرف کنندگان و تولید کنندگان لیپوزوم های واقعی

در Altrient®، ما به میراث علمی خود افتخار می کنیم و به رویکرد بازاریابی مبتنی بر اخلاق اعتقاد داریم. ادعاهای ما با شواهد علمی قوی، از جمله کارآزمایی‌های دوسوکور کنترل‌شده با دارونما پشتیبانی می‌شود، به همین دلیل است که ما به کیفیت و اثربخشی مکمل‌های خود اطمینان داریم. “

دکتر توماس لوی، متخصص قلب، متخصص ویتامین C و مشاور آزمایشگاه های LivOn می گوید

“این روز مهمی برای صنعت ویتامین چربی و برای مصرف کنندگان است. مکمل های چربی یک فناوری عالی برای ارائه حداکثر جذب هستند، اما “خریدار مراقب باشید” – تقلب در مکمل های چربی بیش از هر نوع مکمل دیگری است که من دیده ام.”

برندها کلمه “لیپوزومال” را روی محصول می‌گذارند و سعی می‌کنند تا جایی که ممکن است درآمد کسب کنند، بنابراین در مورد کاری که انجام می‌دهند فراخوانی می‌شوند. متأسفانه بسیاری از افراد می خواهند پول زیادی به دست آورند و اخلاق مهمی ندارند. خوردن محصولی که فکر می کنید چربی است، اما افراد را از مزایای جذب ویتامین C واقعی چرب محروم نمی کند. یک محصول!

ساخت ویتامین C لیپوزومی با کیفیت و با کیفیت بالا یک فرآیند سریع، آسان، ارزان یا ساده نیست و صنعت برای جلوگیری از این نوع رفتار گمراه‌کننده نیاز به مقررات بهتری دارد. ما خوشحالیم که ASA چنین علاقه شدیدی به این پرونده داشته است و اقدامات قاطعی را برای محافظت از مصرف کنندگان انجام می دهد.

LivOn Labs، سازنده ویتامین C لیپوزومی Altrient®، اولین ویتامین C لیپوزومی جهان را در سال ۲۰۰۴ راه اندازی کرد و در استفاده از آخرین فناوری کپسولاسیون لیپیدی برای تحویل ویتامین C پیشگام بود. آنها با استفاده از فرآیند لیپیدی ثبت شده برای کپسوله کردن مواد مغذی در حباب های میکروسکوپی به سطحی از ثبات و جذب دست یافته اند که قبلاً در صنعت مکمل های غذایی به دست نیامده بود. و سپس به سلول ها.

Altrient® به عنوان پیشگامان واقعی در زمینه لیپوزوم ها معتقد است که این حکم به مشتریان کمک می کند تا محصولات لیپیدی تقلبی را از دست ندهند و امیدوارند که سایر برندها را از ادعاهای اثبات نشده مشابه در مورد فرمول های پیشرفته بازدارد و اعتماد را به دست آنها بازگرداند. هم برای مصرف کنندگان و هم برای توزیع کنندگان.

برای اطلاعات بیشتر به لینک داوری زیر مراجعه کنید.
https://www.asa.org.uk/rulings/yourzooki-ltd-a20-1083951-yourzooki-ltd.html

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/
رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر