آموزش شخصی برای من؟


آیا می توانید با هر یک از این جملات شناسایی کنید؟

  • من تازه وارد باشگاه هستم و نمی دانم از کجا شروع کنم.
  • من به جهت نیاز دارم تا تمریناتم از زمان من در باشگاه به بهترین نحو استفاده کند.
  • وارد فلات می شوم و از کارهای روزمره خود خسته می شوم.

آیا برخی از آنها شبیه شما هستند؟ آموزش شخصی می تواند راه حل شما باشد. شاید هرگز به آن فکر نکرده اید ، اما مربیان شخصی در سالن های ورزشی Corpus Christi برای هر مرحله از آمادگی جسمانی در دسترس هستند. هم مبتدیان ورزشگاه و هم ورزشکاران نخبه می توانند با هدایت یک مربی مجرب از یک شروع جدید بهره مند شوند.

آیا آماده بهبود بازی تناسب اندام خود هستید؟ در اینجا چیزی است که می توانید از آموزش شخصی انتظار داشته باشید.

تجربه

مربیان شخصی متخصصان تناسب اندام هستند که مایلند دانش خود را به اشتراک بگذارند. هدف آنها این است که اطمینان حاصل کنند که اهداف سلامت شما را برآورده می کند – خواه این راه حلی برای کاهش وزن ، بهبود سلامت یا توده عضلانی بیشتر باشد.

وقتی برای اولین بار با یک مربی شخصی ملاقات می کنید ، او وقت می گذارد تا بشنود و بفهمد که در سالن بدنسازی به چه چیزی می خواهید برسید ، سطح سلامتی فعلی خود را ارزیابی کنید و یاد بگیرید که چه فعالیت های تناسب اندام را انجام می دهید. بیشترین لذت را ببرید

عمل

مربی شخصی شما به شما کمک می کند تا یک برنامه عملی برای موفقیت تهیه کنید. بر اساس سطح آمادگی جسمانی و اهداف خود ، با هم یک روال معمول برای استفاده م effectiveثر و کارآمد از زمان ورزش خود تهیه کنید.

آیا باید از ابتدا شروع کنید – یا به دنبال راهی جدید و تازه برای شروع سوخت و ساز بدن خود هستید؟ مربیان شخصی می توانند ایده های جدیدی را برای شروع یا شکستن این برنامه ارائه دهند. دیدگاه های تازه همیشه کمک می کند!

تشویق

احساس دلسردی می کنید؟ مربی شخصی شما قهرمان تناسب اندام شماست که به شما کمک می کند با حمایت و الهام ، پاداش را زیر نظر داشته باشید.

مسئولیت

وقتی احساس می کنید گوشه ها را بریده یا بریده اید ، مربی شخصی شما به شما کمک می کند تا تمرکز خود را حفظ کنید!

نتایج

اهداف سلامتی و ترجیحات ورزشی شما هرچه باشد ، می توانید از تمرینات شخصی نتیجه بگیرید.

متعهد شوید که سلامت و رفاه خود را بهبود می بخشید ، ما این را دریافت می کنیم. گاهی سخت است اما مربیان شخصی در Freedom Fitness طرفداران تناسب اندام شما هستند ، آماده آموزش ، جمع آوری و تشویق شما برای موفقیت هستند.

اولین قدم را بردار نزدیکترین مکان Freedom Fitness خود را بیابید و در مورد آموزش های شخصی در Corpus Christi اطلاعات بیشتری کسب کنید.

دیدگاهتان را بنویسید