آویزهای تزیینی در دکوراسیون منزل | آویزهای تزیینی در دکوراسیون منزل


همیشه لازم نیست برای زیباسازی دکوراسیون داخلی خانه هزینه زیادی صرف کنید; در عوض، گاهی اوقات می توانید با استفاده از چند راه حل ساده و کم هزینه به هدف مورد نظر خود برسید.

آویزهای تزیینی در دکوراسیون منزل

استفاده از آویزهای تزئینی یکی از راه حل های کم هزینه ای است که می توانید با خرید این آویزهای تزئینی به هدف خود برسید. در این مقاله از مجله دلتا برای ارائه آویزهای تزیینی در دکوراسیون منزل ما پرداخت می کنیم

آویزهای تزیینی در دکوراسیون منزل

برای زیباتر شدن دکوراسیون داخلی از راهکارهای مختلفی استفاده می شود که هر کدام می توانند زندگی سرشار از آرامش و آسایش را برای ما رقم بزنند. در زیر در مورد آویزهای تزیینی و نقش آنها در دکوراسیون داخلی منزل صحبت خواهیم کرد.

نقش آویزهای تزیینی در زیبایی دکوراسیون داخلی

دیدن دیوارهای خشک و بی روح برای هیچکس جذاب نیست. به همین دلیل بهتر است از آویزهای تزئینی برای زیباتر شدن دیوارهای اتاق نشیمن و اتاق خواب و غیره استفاده کنید. آویزهای تزئینی که می توانند بنا به انتخاب طراح دکوراسیون یا دکوراسیون متنوع باشند، به نوبه خود می توانند دیوارها و ستون های خانه شما را بسیار زیبا جلوه دهند. برای زیباتر شدن منزل خود به مقاله “هرگز از این ۵ مورد در دکوراسیون منزل استفاده نکنید” مراجعه کنید.

آویزهای تزیینی در دکوراسیون منزل

گلدان های آویز

یکی از آویزهای تزئینی که تاثیر زیادی در دکوراسیون منزل می گذارد، گلدان آویز است. استفاده از گلدان های آویز نه تنها دکوراسیونی شیک و خاص به خانه شما می دهد، بلکه باعث صرفه جویی زیادی در فضا می شود. برای آویز کردن می توان از انواع گلدان با مواد مختلف استفاده کرد. در ادامه با چند ایده برای چیدمان گلدان های آویز آشنا می شویم.

استفاده از آویز شریف آویزهای تزیینی در دکوراسیون منزل

استفاده از آویز ماکرامه اخیرا رواج پیدا کرده و افراد زیادی طرفدار این هنر دست ساز شده اند. هنر ماکرامه بافی را می توانید با تمرین یاد بگیرید و خودتان ماکرامه رنگارنگ ببافید. گلدان های آویزان در ماکرامه دست ساز می تواند جلوه ای سنتی و هنری به خانه شما ببخشد. البته با کمی خلاقیت می توانید با انتخاب ترکیب رنگ و گیاهان مناسب جلوه ای مدرن از گلدان های ماکرامه ایجاد کنید.

آویزهای تزیینی در دکوراسیون منزل

استفاده از چوب تخته

تخته های چوبی معمولا در هر خانه ای یافت می شود. با کمی خلاقیت می توانید از این تخته های چوبی استفاده کنید و دکوراسیونی شیک برای منزل خود ایجاد کنید. برای این کار فقط یک تخته چوبی به اندازه و رنگ مورد نیاز پیدا کنید و دو طرف آن را سوراخ کنید. بعداً می توانید یک طناب کنفی به آن ببندید و از سقف آویزان کنید. شما می توانید از زیبایی آویزان کردن گیاهان گلدانی در قفسه آویزان خود لذت ببرید.

آویزهای تزیینی در دکوراسیون منزل

کک آویزان

این در واقع یک روش ژاپنی است. در این روش ریشه گیاه را در خزه و خاک می پیچند و کنف را دور آن می بندند. کوکداما نیازی به گلدان ندارد و به همین صورت نگهداری می شود. به راحتی و بدون نیاز به گلدان می توانید از انواع گلدسته های آویز استفاده کنید. یک راه خلاقانه برای چیدمان یک گلدان آویز، گلدان وارونه است. تا خانه شما زیبا شود هرگز یک خانه کوچک را به این ترتیب ترتیب ندهید! بازدید کنید

کک آویزان

آویزان شدن از تراریوم آویزهای تزیینی در دکوراسیون منزل

تراریوم ها ظاهری مدرن و متمایز دارند و می توانند هر فضایی را زیبا کنند. تراریوم ها نه تنها به عنوان اقلام رومیزی، بلکه بسیاری از طرفداران انواع آویزان نیز استفاده می شوند. چندین تراریوم کوچک که در ارتفاعات مختلف به هم آویزان شده اند، منظره فوق العاده ای را ایجاد می کنند.

تراریوم معلق

مطالعات پیشنهادی: مواد سازماندهی آسان آشغال های آشپزخانه خواندن به

برنامه را دانلود کنید