آپدیت جدید واتس اپ | مخفی کردن عکس پروفایل


واتس‌اپ کنترل‌های حریم خصوصی بیشتری را برای کاربران اضافه کرده است تا بتوانند تصویر نمایه، وضعیت و تنظیمات آخرین بازدید خود را در به‌روزرسانی جدید شخصی‌سازی کنند.

آخرین آپدیت واتس اپ

در دسترس بودن این ویژگی جدید واتس اپ پس از نسخه بتا محدود شده است، اما این شرکت اعلام کرده است که این ویژگی در نهایت بر روی دستگاه های آیفون و اندروید برای تمامی کاربران سراسر جهان در دسترس خواهد بود. در ادامه با مجله دلتا همراه باشید آخرین آپدیت واتس اپ آگاه باشید.

مخفی کردن عکس پروفایل افراد خاص!

تا کنون، شما سه گزینه حفظ حریم خصوصی برای عکس پروفایل، آخرین قرار و اطلاعات مربوط به همه، مخاطبین من و هیچ کدام دارید. آنها شامل گزینه چهارم، “Leave My Contacts” هستند که برای حفظ حریم خصوصی وضعیت نیز موجود است.

همانطور که از نام آن پیداست، گزینه جدید به شما امکان می دهد عکس پروفایل واتس اپ، بازدیدهای اخیر و اطلاعات مربوط به خود را در لیست مخاطبین خود به افرادی که حذف می کنید نشان دهید.

اما شایان ذکر است که اگر آخرین بازدید خود را با دیگران به اشتراک نگذارید، مانند خواندن رسید، نمی توانید آنها را ببینید، تنها تفاوت این است که مورد آخر همیشه برای چت گروهی باز است. حتی اگر بچرخید. آن را خاموش کنید.

مخفی کردن عکس پروفایل افراد خاص!

نحوه روشن کردن این ویژگی

برای آزمایش این کنترل حریم خصوصی جدید، می‌توانید به تنظیمات > حساب‌ها > منوی حریم خصوصی در دستگاه‌های اندروید و آیفون بروید.

علاوه بر راه‌اندازی کنترل‌های جدید حریم خصوصی، واتس‌اپ تعدادی ویژگی تماس گروهی را نیز معرفی کرد که به کاربران اجازه می‌دهد در طول تماس‌های گروهی، دیگران را بی‌صدا کنند و همچنین می‌توانند برای افراد خاصی پیام ارسال کنند. همچنین هنگامی که فردی به تماس گروهی خارج از صفحه می‌پیوندد، بنری خواهید دید.

آخرین آپدیت واتس اپ چیست؟

نکات مطالعه: شما را به خواندن این مطلب دعوت می کنیم هنگام جوشیدن دستگاه چه کنیم؟ خواندن

برنامه را دانلود کنید