آیا باردار شدن در طول همه گیری COVID-19 در هند بی خطر است؟


یک نظرسنجی که توسط یک آژانس برجسته انجام شد نشان داد که بیش از ۳۰ درصد از زنان بارداری خود را در طول همه‌گیری COVID-19 به تعویق انداخته‌اند. زنان در اکثر کشورها اغلب در مورد بهترین سن برای باردار شدن سردرگم شده‌اند و با گسترش COVID-19، زنان از باردار شدن می‌ترسند. آنها همیشه یک سوال دارند”آیا بارداری در دوران COVID-19 بی خطر است؟ پاندمی؟’ بارداری یک چیز شخصی است، اما در صورت شیوع بیماری همه گیر، قبل از بچه دار شدن یک فکر دوم به ذهن خطور می کند. حتی اگر قصد بارداری دارید، نکات زیر را در نظر داشته باشید که به تصمیم گیری شما کمک می کند.

جفت مانند جعبه سیاه در هواپیما است. فرض کنید مشکلی در بارداری رخ داده است. تغییرات در جفت به طور کلی قابل مشاهده است، که به ما کمک می کند تا بفهمیم چه اتفاقی دارد می افتد. استادیار پاتولوژی در دانشکده پزشکی فاینبرگ دانشگاه نورث وست. او یک پاتولوژیست در Northwestern Medicine است. او او آیا بارداری در دوران کووید بی خطر است؟ واکسن به جفت آسیبی نمی رساند.”

ما در توزیع واکسن کرونا به مرحله‌ای رسیده‌ایم که واکسن و فراوانی آن را می‌بینیم. این برای زنان باردار مکرر است. نویسنده همکار Dr. امیلی میلر پس از مطالعه سپس طب زایمان شمال غرب توسط پزشک. این تیم امیدوار است که به این داده ها، هرچند اولیه، دست یابد. آنها می توانند خطرات واکسن کووید-۱۹ در بارداری را کاهش داده و درمان کنند.

نقش جفت در سیستم ایمنی در طول واکسن کووید-۱۹.

جفت عضو اصلی است که در دوران بارداری تشکیل می شود. که وظیفه ای را برای اندام های مختلف جنین انجام می دهند. آنها هنوز در حال شکل گیری هستند، مانند تامین اکسیژن. در همان زمان، ریه ها طول مدت تغذیه کانال گوارشی تشکیل شده را توسعه می دهند. جفت هورمون های سیستم ایمنی را مدیریت می کند. به بدن مادر می گوید که به جای طردش، از جنین استقبال کند و سپس او را تغذیه کند.

به عنوان یک جزء غیرفعال اینترنت نگرانی را افزایش داده است باردار شدن در صورت ابتلا به ویروس کرونا بی خطر است واکسن ممکن است سیستم ایمنی را فعال کند. گلدشتاین گفت: این پاسخی است که باعث می شود مادر جنین را طرد کند. دانشمندان همچنین به دنبال غیر طبیعی هستند. جریان خون بین مادر و جریان خون جنین. آنها زنان حامله ای را توصیف کردند که آزمایش کووید آنها مثبت بود.

عوارضی که ممکن است زن باردار و نوزادش با آن مواجه شوند چیست؟

این بیماری برای ما بسیار جدید است. بنابراین، ما نمی دانیم چگونه با آن برخورد کنیم. مرکز کنترل و پیشگیری از بیماری (CDC) کشف کرده است که زنان باردار بیشتر در معرض ابتلا به ویروس COVID-19 هستند. با این حال، همچنین مشخص شد که میزان مرگ و میر در بین آنها در مقایسه با سایر زنان هم سن بسیار پایین است.

تاکنون هیچ مدرکی مبنی بر آلوده شدن مغز به این ویروس وجود ندارد. با این حال، تحقیقات جدید نشان داده است که بیماری کووید جفت را تحت تأثیر قرار می دهد. از طریق جفت از مادر به نوزاد منتقل می شود.

اگر در طول واکسیناسیون کووید-۱۹ باردار هستید چه می‌پرسید؟

تصور می شود که بارداری یک عامل خطر برای بیماری شدید COVID-19 است. زنان باردار می توانند در چند ایالت به شما اجازه دهند واکسن را دریافت کنید. واکسن COVID-19 در دوران بارداری در دسترس شماست. شما گزینه های مختلفی برای صحبت با پزشک خود دارید.

این واکسن‌ها برای کووید-۱۹ در حادثه هستند اما هنوز در ایالات متحده پذیرفته نشده‌اند. کارشناسان در مورد استفاده از این نوع واکسن COVID-19 برای زنان باردار اطلاعات زیادی دارند. این بستگی به قرار گرفتن شما در معرض واکسن COVID-19 و خطر ابتلا به بیماری در صورت ابتلا دارد. پذیرش واکسن COVID-19 ممکن است هوشمندانه باشد. آنها اکنون در دسترس هستند.

جفت در طول واکسیناسیون کووید-۱۹.

 • جفت جزء حیاتی یک زن باردار است. جعبه سیاه هواپیماست دکتر جفری گلدشتاین، یکی از نویسندگان این مطالعه، گفت. اگر در دوران بارداری مشکلی پیش بیاید. این تغییرات در جفت می تواند به رفع مشکل کمک کند.
 • سازمان بهداشت جهانی (WHO) گزارش می دهد که عفونت از واکسن جلوگیری می کند. این امر مسئول عوارض و موقتی مادران، نوزادان و کودکان خردسال است.
 • تغییر در قدرت ایمنی واکنش سیستمی زنان باردار این می تواند برای جلوگیری از حمله سیستم ایمنی به جنین اتفاق بیفتد. در توسعه پاسخ های سیستم ایمنی به میکروب ها اختلال ایجاد می کند.
 • بنابراین، زنان باردار به دلیل سرکوب سیستم ایمنی، بیشتر مستعد ابتلا به عفونت هستند.
 • هنگام تزریق واکسن موثر به زن باردار. ممکن است از کودک متولد نشده محافظت و نجات دهد. این بدان معنی است که واکسن برای زنان باردار بی خطر است.

اثرات واکسن COVID-19 بر بارداری:

زنان باردار اکنون در آزمایش‌های واکسن کووید-۱۹ گنجانده شده‌اند و برای واکسن زدن کاملاً ایمن هستند. دریافت واکسن در دوران بارداری می تواند از شما در برابر بیماری شدید یا حتی مرگ ناشی از ویروس کشنده محافظت کند. اگر او باشد واکسن زدن در دوران بارداری کاملا بی خطر است.

هیچ شواهدی مبنی بر تأثیر آن بر باروری طبیعی، جفت یا جنین وجود ندارد. علاوه بر این، در حالی که واکسن COVID-19 جدید است، مکانیسم واکسن mRNA و داده‌های موجود تأیید کرده‌اند که mRNA COVID19 در دوران بارداری بی‌خطر است و به جنین آسیب می‌رساند.

نحوه جلوگیری از عفونت در دوران بارداری در طول واکسن کووید-۱۹:

عفونت در زنان باردار قابل پیشگیری است. اقدامات احتیاطی کوچک روزانه را انجام دهید و برای ایمن بودن حمل در حالت بسته می تواند راه طولانی را طی کند. این آسیب احتمالی برای شما و جنین متولد نشده شما را کاهش می دهد. برای کمک به جلوگیری از عفونت در دوران بارداری.

 • قبل از استفاده از ضدعفونی کننده دست ها باید با آب و صابون شسته شود. این امر به ویژه پس از استفاده از حمام بسیار مهم است. گوشت خام و سبزیجات بیاورید و با بچه ها بازی کنید.
 • گوشت را بپزید تا خوب بپزد. هرگز گوشت های نیم پز مانند سوسیس و کالباس را نخورید، مگر اینکه دوباره پخته شوند تا داغ شوند.
 • لبنیات غیر پاستوریزه و خام مصرف نکنید.
 • ظروف غذاخوری، فنجان و غذا را با افراد دیگر به اشتراک نگذارید.
 • از فضولات و فضولات جوندگان وحشی یا حیوانات خانگی اجتناب کنید و آنها را عوض کنید.
 • رابطه جنسی ایمن داشته باشید و از نظر عفونت آزمایش بگیرید.
 • مطمئن شوید که واکسن شما به روز است.

درمان های طبیعی برای جلوگیری از COVID-19:

هرکسی درک و نقش متفاوتی در کنترل خطر ابتلا به ویروس دارد. برای ایمن سازی زنان باردار در طول این بیماری همه گیر، باید قوانین و مقررات مناسب را رعایت کنیم. فاصله گذاری اجتماعی، پوشیدن ماسک و شستن صحیح دست ها اینها داروهای طبیعی برای جلوگیری از انتشار ویروس در دوران بارداری هستند.

وقتی زنی می‌خواهد باردار شود یا تلاش می‌کند باردار شود، خانواده باید مراقب پیشگیری از COVID-19 باشند. اعضای خانواده باید از ازدحام و اجتماعات دوری کنند. در عوض باید با عزیزان خود تماس تصویری ترتیب دهند.

مرکز کنترل و پیشگیری از بیماری (CDC) بیان می کند که زنان باردار باید به طور منظم با پزشک خود مشورت کنند، به خصوص در موارد ابتلا به کووید. بنابراین به زنان توصیه شد برای سونوگرافی، معاینه فیزیکی و مشاوره کامل از طریق تماس تصویری به پزشک مراجعه کنند.

نگرانی های استرس اپیدمی بارداری:

این سوال دوباره مطرح می شود.”آیا بارداری در دوران کووید ۱۹ بی خطر است؟? بسیاری از پزشکان و محققان هنوز مشغول یافتن این پاسخ هستند.تقریباً ۲۰ درصد از زنان در دوران بارداری استرس دارند. از آنجایی که هر مادری فکر می‌کند کودکش سالم است، این امر باعث ایجاد حملات اضطرابی بیشتر برای زنان می‌شود. ۳۰ درصد از زنان احساس نگرانی می‌کنند که فرزند سالمی در دوران بارداری نداشته باشند. همه گیری

استرس و اضطراب بر مادر و همچنین نوزاد تازه متولد شده تأثیر می گذارد. به زنانی که قصد بچه دار شدن دارند و در حال حاضر باردار هستند همیشه توصیه می شود در صورت لزوم با پزشک مشورت کنند. یک مشکل ساده برای مادر می تواند سلامت نوزاد را تحت تاثیر قرار دهد.

چشم انداز مالی:

همه‌گیری COVID-19 تمام جهان را درگیر کرده است. بسیاری از افراد شغل خود را به دلیل COVID-19 از دست داده اند. بنابراین قبل از برنامه ریزی برای بچه دار شدن، مراقب هزینه های برخورد با نوزاد باشید. بودن است باردار شدن در دوران کووید بی خطر است وقتی شریک زندگی شما کاری ندارد؟ آیا می توانید هزینه های بارداری و نوزاد را تامین کنید؟ اینها چند تا مغز هستند. قبل از برنامه ریزی برای بچه دار شدن باید این را در نظر بگیرید.

مراقبت از کودکان در شرایط همه گیر:

آیا باردار شدن در طول همه گیری COVID-19 در هند بی خطر است؟

برخورد با کودک در طول یک بیماری همه گیر یک معضل ایجاد می کند. اگر تصمیم دارید در طول همه گیری از خانه کار کنید، مدیریت کسب و کار و نوزادان بسیار دشوار است. شما باید مسئولیت ها را از قبل مدیریت کنید. برخی از والدین ممکن است در نظر داشته باشند که یک پرستار بچه یا پرستار بچه در خانه نگهداری کنند. با این حال، هنوز هم خطرناک است، زیرا آنها همچنین ویروس ها را وارد خانه می کنند. بنابراین، هنگام دست زدن به کودک باید اقدامات احتیاطی مناسب انجام شود.

نتیجه:

از نکات بالا به راحتی می توان نتیجه گرفت که ایمن برای حمل در طول کووید ۱۹. ما باید از داروهای طبیعی پیروی کنیم و در اسرع وقت واکسینه شویم.

هدف این است که مکانیسم های تنظیم کننده ایمنی در همکاران مادر و جنین را درک کنیم. اعضای کارگاه ویژگی های متعدد این مکانیسم ها را شناسایی می کنند. چه کسی – کدام حمل آن در حالت بسته ایمن است نیاز به درک بهتر بارداری موفق دارد. برخی از مناطق شامل تبادل بین زیر گروه های خاص و جفت است.

مولکول های MHC در طی مکانیسم های پیامدهای طبیعی و نامطلوب بارداری تفاوت آن در بین سیستم ایمنی بدن این است که تحمل جنین را حفظ می کند. که مادر باردار را آماده می کند. این عفونت سیگنال ها است که منجر به دگرگونی سیستم ایمنی می شود. نقش سلول های دندریتیک به عنوان ماکروفاژهای رحمی آنها در تمام دوران بارداری یک زن سلول هستند.

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/
رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر