آیا دوست دارید حرفه ای در زمینه فناوری داشته باشید؟ ایجاد تغییر ممکن است آسان تر از آنچه فکر می کنید باشد


وقتی بزرگ شدی دوست داشتی چه باشی؟ بسیاری هنوز در حال ظاهر شدن هستند و برخی ممکن است قبل از برخورد با چیزی که مورد توجه آنها قرار می گیرد ، یک یا دو تغییر شغلی را تجربه کنند ، که مدیر ارشد اجتناب ناپذیر فناوری “شور” دوست دارد بگوید صبح آنها را بیدار می کند. اکثر ما به چیزی بسنده می کنیم که قبض را پرداخت می کند.

این نقطه کانونی برای اکثر ما در کنترل همه گیری کووید -19 بود: روشن نگه داشتن چراغ ها و سقف بالای سر. تمام صنایع تعطیل شده اند و هیچ برنامه مشخصی برای بازکردن ماه ها در آن زمان وجود ندارد و کارگران را مجبور می کند تا به دنبال شغل جایگزین باشند یا توجه خود را در جاهای دیگر متمرکز کنند.

این اغلب بیش از انجام آن گفته می شود. اما اگر تصمیم گرفته اید که حرفه ای در زمینه فناوری راهی برای پیشرفت است ، راه هایی وجود دارد که بدون نیاز به سرمایه گذاری زیاد پول خود را در مسیر درست پیش ببرید.

با تعدادی از برنامه های آموزشی – رایگان – که اکنون برای کسانی که علاقه مند به ایجاد تغییر شغلی هستند باز است ، گزینه های بیشتری برای افراد باز از قبل وجود دارد.

برای مهندس Sitecore ، جاناتان کامینز ، حرفه او قبل از همه گیری یک بازیکن حرفه ای پوکر بود. “وقتی مدرسه را تمام کردم و به این فکر می کردم که می خواهم چه کار کنم ، شروع به بازی پوکر در کناری کردم. سپس متوجه شدم که در این کار خوب هستم ، “او می گوید. قبلاً یک ارتباط خانوادگی وجود داشت ، و پسر عموی کامینز نیز به صورت حرفه ای بازی می کرد. “من تصمیم گرفتم به آن متعهد شوم و ببینم چگونه پیش رفت. من هفت سال است که این کار را انجام می دهم – انتظار نداشتم در هر مرحله از پوکر روی بیاورم. “

سپس همه گیری همه گیر شد و بازی های پوکر زنده متوقف شد. با بازی های متحرک آنلاین ، بسیاری از تعاملات شخصی که کامینز برای آن استفاده می کرد به پایان می رسد. او می گوید که به دلیل افزایش بازیکنان تفریحی درآمد بیشتری کسب کرده است ، اما تعداد سلامت روانی ارزش آن را ندارد.

“من نمی دانستم کووید چقدر طول خواهد کشید. آیا می توانم یک یا دو سال دوام بیاورم؟ این تنها زمانی بود که من واقعاً تغییر را در نظر گرفتم. اکنون می توانم این کار را انجام دهم ، یا می توانم آن را در پنج یا 10 سال دیگر انجام دهم. انجام این کار در حال حاضر منطقی تر خواهد بود ، “او می گوید.

دوباره ، او برای راهنمایی حرفه جدید خود به خانواده مراجعه کرد – این بار به برادرش ، که به مدت بیست سال دو مرکز امنیت سایبری و برنامه نویسی آموزش داد – که او را به سمت فناوری های جدید سوق داد.

از آنجا بود که او برنامه AWS ReStart را پیدا کرد. او می گوید: “من فکر کردم فقط باید درخواست کنم و ببینم چه اتفاقی می افتد.” کامینز در برنامه با کسب رتبه ای در سایتکور به مقام خود دست یافت.

برای شانون کوریوان ، او روی یک پروژه تلویزیونی کار می کرد که علاقه او را به فناوری های ابر برانگیخت. اگرچه او در ابتدا کار خود را در زمینه جلوه های بصری آغاز کرد ، اما متوجه شد که علاقه اش در جای دیگری است. “من پروژه تلویزیونی را زود شروع کردم و بنابراین کار من هنوز به پایان نرسیده بود. اما به همین دلیل من در معرض ابرها قرار گرفتم و کارهای شگفت انگیزی که می توانید با آنها انجام دهید. ” زمان آن است که تصمیم بگیرم و از صنعت جلوه های بصری به سمت ابر حرکت کنم. ”

راهنمایی

او قبل از درخواست برای AWS ReStart اطلاعات بسیار اساسی از پایتون و لینوکس داشت و در برنامه پذیرفته شد. او می گوید راهنمایی است که نقش مهمی در موفقیت او در این دوره داشت. “فقط مهارت های فنی نبود که به رشد من کمک کرد. این مهارت های نرم نیز بود – راهنمایی ، ساختن رزومه ، تاکتیک های مصاحبه – در دراز مدت برای ورود به شغلی که امروز در آن هستم. “او در حال حاضر یک مهندس جوان در ابر با Transact Solutions است.

اما آمازون تنها پیشنهادی نیست که مهارت های افراد را به صورت رایگان ارتقاء داده و ارتقا می دهد. مایکروسافت همچنین راهی را برای یادگیری از طریق چندین طرح ، از برنامه های آموزشی LinkedIn تا مشارکت با FIT ارائه کرده است که روشی هدایت شده برای ایجاد شغل در صنعت فناوری ارائه می دهد. برنامه StepIn2Tech برای حمایت از 10000 نفر از افرادی که تحت تأثیر همه گیری قرار گرفته اند و می خواهند شغل خود را تغییر دهند ، طراحی شده است.

همه چیز در دوره ها به عنوان مقدمه ای در زمینه هایی مانند ابر ، برنامه نویسی و طراحی طراحی شده است ، بنابراین می توانید مهارت های اولیه را کسب کرده و به تحصیل بیشتر ادامه دهید و برای حرفه انتخابی خود گواهینامه حرفه ای دریافت کنید.

این طرح برای تجهیز افراد به مهارت های دیجیتالی مورد نیاز برای مشاغل درخواستی در بخش فناوری طراحی شده است ، و همچنین از افرادی که یا اخیراً مدرسه یا دانشگاه را ترک کرده اند یا در وسط حرفه ای در حال پیشرفت هستند ، پشتیبانی می کند. به

مهارت های ابری

جدیدترین ابتکار مایکروسافت ، برنامه Skill Forward است که برای کمک به افراد در توسعه مهارت های ابری ، کسب گواهینامه های شناخته شده از صنعت و افزایش قابلیت اشتغال طراحی شده است.

این شامل 11 وبینار است که Azure ، Security ، AI Azure ، پلت فرم انرژی و Data را پوشش می دهد که در ماه های اکتبر و نوامبر برگزار می شود. مانند سایر ابتکارات ، این برنامه رایگان است و می تواند به گواهینامه رسمی و شناخته شده در صنعت در مهارت های ابری منتقل شود.

“سال گذشته به طرز کاملاً واقعی قدرت فناوری های ابر را نشان داد. به بیان ساده ، بدون ابرها ، ما نمی توانستیم در 18 ماه گذشته کار کنیم یا از خانه یاد بگیریم و همچنین شاهد سرعت تحول دیجیتالی که باعث بهبود اقتصاد ما می شود ، نمی شویم. ” آموزش و پرورش. “فناوری های ابری در حال حاضر برای هر صنعتی حیاتی هستند و در هر قسمتی از جامعه ما وارد می شوند و به همین دلیل ، ما می دانیم که اکثر مشاغل مورد تقاضا هستند. در بخش فناوری ، بلکه در بخش های به طور فزاینده سنتی که نیاز به مهارت های ابری دارند.”

در اینجا یک رابطه متقابل سودمند وجود دارد. شرکت های فناوری به مهارت های خاصی احتیاج دارند و مردم برای کسب درآمد نیاز به راهی دارند و مایلند برای این کار وقت بگذارند.

کد نویسی

اما در حالی که بیشتر تمرکز در ماه های اخیر بر بازآموزی و ارتقای مهارت ها در مواجهه با همه گیری بوده است ، این بحث وجود دارد که در بحث افزایش علاقه به فناوری ، بسیار جوانتر شروع کنیم. هفته کد اروپا تا 24 اکتبر ادامه دارد و به شرکت کنندگان این شانس را می دهد که در برنامه نویسی قدم بردارند و نحوه استفاده از فناوری را برای رسیدن به اهداف خود بیاموزند.

اپل راه ملایم تری برای یادگیری کد از طریق Swift Playgrounds ارائه کرده است ، برنامه ای که برنامه نویسان بالقوه را با زبان برنامه نویسی منبع باز خود آشنا می کند.

جدیدترین آن مجموعه ای از منابع جدید است که برای دانش آموزان و معلمان دبستانی و برای گروه سنی کوچکتر از پنج سال تا دانشگاه طراحی شده است. هر کسی می تواند مشتریان اولیه خود را رمزگذاری کند ، یک راهنمای فعالیت است که به معرفی کد نویسی به دانش آموزان در سال های اولیه کمک می کند ، زیرا آنها ابتدا مهارت های تفکر محاسباتی را توسعه می دهند. این فعالیت ها سخت و غالباً خارج از صفحه نمایش است و به کودکان اجازه می دهد تا اصول برنامه نویسی را از طریق حرکات رقصی و بحث ها کشف کنند.

یک هدف کلیدی برای این برنامه طراحی جامع تر برای برنامه ها است که کودکان را تشویق می کند تا در مورد چگونگی پاسخگویی سازندگان به نیازهای بخش های مختلف جامعه فکر کنند. فعالیت یک ساعته طراحی برنامه فراگیر ، دانش آموزان را با دنیای برنامه نویسی و توسعه برنامه ها آشنا می کند و در عین حال آنها را تشویق می کند تا در مورد چگونگی فراگیر شدن توسعه برنامه فکر کنند.

“برنامه نویسی و طراحی برنامه سواد اساسی است. سوزان پرسکات ، معاون آموزشی و تجاری شرکت اپل ، می گوید: این مهارت ها به دانش آموزان کمک می کند تا بدون در نظر گرفتن توسعه دهندگان برنامه ، به طور انتقادی و خلاقانه فکر کنند. “منابع و حمایت ما از مربیان به منظور آماده سازی دانش آموزان برای مبتکران فردا ، آیا آنها تازه شروع به کار کرده اند یا آماده ساختن اولین برنامه های خود هستند. “

کاربران کوچکتر

مایکروسافت ، در حالی که راه هایی را برای بزرگسالان برای آموزش مشاغل در Stem ارائه می دهد ، همچنین سعی کرده است علاقه کاربران به فناوری را در زمینه فناوری افزایش دهد. مرکز DreamSpace آن در دوبلین با ادامه بیماری همه گیر به حالت دیجیتالی روی آورده است و تجربیات مجازی را برای دانش آموزان ابتدایی و بزرگسالان ابتدایی ارائه می دهد تا قدرت فناوری را در شکل گیری آینده نشان دهد.

در ماه سپتامبر ، این شرکت از برنامه Future’s Mine of Ireland رونمایی کرد ، یک مسابقه مهارت های دیجیتالی برای مدارس ابتدایی که دانش آموزان سراسر جزیره ایرلند را برای استفاده از Minecraft: Edition Edition برای کمک به شکل گیری آینده پایدار ایرلند به چالش می کشد. ایده استفاده از نرم افزار برای ارتقاء خلاقیت ، همکاری و حل مشکلات است.

مایکروسافت به کانال RTÉJr کودکان با تمرکز بر پخش کننده ملی این پروژه پیوست و مجموعه ای از درس های شش هفته ای را به صورت آنلاین در rte.ie/learn ارائه می دهد. پیوند به برنامه درسی ، موضوعاتی از جمله انگلیسی ، ریاضی ، علوم ، جغرافیا و موارد دیگر را پوشش می دهد.

جیمز اوکانر ، نایب رئیس عملیات بین المللی مایکروسافت ، می گوید: “این مسابقه فراگیر کمک می کند تا جوانان سراسر کشور بتوانند تجربه کنند که چگونه فناوری می تواند دنیای آنها را شکل دهد و چگونه توسعه مهارت ها می تواند آینده ایرلند را تغییر دهد.”

مدارس در این رقابت ها رو در رو خواهند بود و فینال آن در آوریل سال آینده برنامه ریزی شده است.

کسب و کار امروز

از آخرین اخبار و تفسیرهای تجاری مطلع شویداینجا ثبت نام کنید

دیدگاهتان را بنویسید