آیا فناوری کپسولاسیون چربی فاکتور شگفت انگیزی برای مکمل های ضد پیری ارائه می دهد؟پیگیری جوانی ابدی هنوز برای بسیاری از مردم یک هدف محبوب است، اما دستیابی به آن به این آسانی نیست. با این حال، یک یا دو قانون وجود دارد که می توانید با آنها زندگی کنید تا شانس بیشتری برای موفقیت داشته باشید. انتخاب غذاهای سالم یک چیز است و ورزش هر روز چیز دیگری است. مجموعه ای از مکمل های غذایی متمرکز بر جوانان را به این ترکیب اضافه کنید و برنده خواهید شد. درمانگر تغذیه جکی نیوسون در مورد اینکه کدام مکمل‌ها واقعاً کار می‌کنند صحبت می‌کند و توصیه می‌کند که چگونه مطمئن شوید مکمل‌هایی که انتخاب می‌کنید واقعاً همان طور که انتظار دارید عمل می‌کنند…

معرفی LET برای نتایج درخشان

وقتی صحبت از مکمل‌هایی می‌شود که تأثیر واقعی می‌گذارند، فناوری کپسوله‌سازی لیپیدی یا همان LET که در صنعت زیبایی شناخته می‌شود، برنده است. LET یک سیستم تحویل مواد مغذی منحصر به فرد با نتایج عالی است که هر آنچه را که از مکمل می خواهید – حداکثر جذب را فراهم می کند.

فناوری کپسولاسیون لیپیدی (LET) دقیقا چیست؟

LET یک فرآیند فنی پیچیده است که برای ایجاد میدان‌های میکروسکوپی استفاده می‌شود که در آن مواد مختلف می‌توانند به طور موثر در محصور شوند. گلوله‌های انتقال فوق‌العاده هوشمند حاوی یک لایه دو لایه فسفر بیرونی هستند. مشابه غشای سلولی طبیعی بدن که به انتقال مواد مغذی و حذف مواد زائد از سلول ها کمک می کند.

لیپوزوم ها دارای توانایی منحصر به فردی برای به دام انداختن مواد مغذی محلول در آب و محلول در چربی هستند، در حالی که یک سد محافظ در اطراف اجزای زیست فعال خود حفظ می کنند. این خواص متمایز به لیپوزوم ها مزیت افزایش حلالیت اجزا، بهبود جذب و افزایش جذب درون سلولی را می دهد. علاوه بر این، آنها زیست سازگاری استثنایی دارند که امکان تحویل هدفمند مواد مغذی به مکان های خاص را فراهم می کند. لیپوزوم ها توسط عناصر مخرب دستگاه گوارش مسدود نمی شوند و سیستم ایمنی را فعال نمی کنند. موانعی که معمولا در فرم های مکمل خوراکی سنتی با آن مواجه می شوند.

طبق نظر علمی، شکی وجود ندارد که لیپوزوم‌های با کیفیت بالا جذب سلولی و سیستمیک مواد مغذی را بهبود می‌بخشند و بر گردش خون تأثیر می‌گذارند به گونه‌ای که معمولاً فقط با درمان داخل وریدی قابل دستیابی است. علاوه بر این، چندین مطالعه مزایای قابل توجه استفاده از مکمل های چرب را در مقایسه با مکمل های غذایی خوراکی استاندارد تایید کرده اند.

این سیستم تحویل پیچیده همان چیزی است که به لیپوزوم ها فاکتور WOW می دهد و چرا آنها قبلاً برای تحویل واکسن ها، داروها و حتی DNA به سلول های هدف استفاده شده اند. خبر خوب این است که این فواید شگفت‌انگیز توسط تولیدکنندگان مبتکر مواد غذایی سالم نیز به عنوان شکل جدیدی از مکمل‌های غذایی چرب برای کمک به دستیابی به نتایج بسیار بهتر استفاده شده است. تفاوت شگفت انگیز LET را تصور کنید که می تواند برای یک مکمل ضد پیری ایجاد کند. رانگاهی به مواد مغذی ضروری که باید در روال زیبایی روزانه شما نقش اساسی داشته باشند و چرا…

زیبایی را برجسته کنید

با شروع از اوج، اغلب چهره ای است که به دنیا می دهید باعث می شود احساس خوبی نسبت به خودتان داشته باشید. پوست خسته، افتادگی و چروکیده برای برخی افراد به معنای راهی سریع برای کاهش عزت نفس و افسردگی است، به خصوص برای کسانی که در صنعتی کار می کنند که به ظاهر اهمیت زیادی می دهد. اگر از مواد مغذی که به تغذیه سلول‌های پوست از درون کمک می‌کنند حداکثر استفاده را ببرید، مراقبت از پوست و حمایت از پوستی سفت، نرم و درخشان دشوار نیست.

۳ ماده مغذی مهم برای پوست

 1. ویتامین سی
 2. ویتامین های گروه B
 3. منیزیم

۱. ویتامین C

کلید داشتن پوستی یکدست و شاداب، هدف قرار دادن سلول های اولیه پوست مسئول تولید کلاژن است. این کار را با گنجاندن انواع میوه ها و سبزیجات غنی از ویتامین C در رژیم غذایی خود شروع می کنید، مانند:

 • کلم بروکلی
 • فوتبال
 • فلفل
 • انواع توت ها
 • پاپایا
 • کیوی
 • میوه های خانواده مرکبات

ویتامین C به دلیل کمک به تشکیل کلاژن طبیعی برای عملکرد طبیعی پوست، نقش مهمی در حمایت از پوست سالم دارد. به حداقل رساندن قرار گرفتن در معرض نور خورشید نیز برای سلامت پوست ضروری است. قرار گرفتن طولانی مدت در معرض نور خورشید ممکن است روند طبیعی پیری پوست را برای افزایش استرس اکسیداتیو ناشی از رادیکال های آزاد مضر مرتبط با قرار گرفتن در معرض اشعه ماوراء بنفش تسریع کند. ویتامین C در اینجا نیز جادویی خود را انجام می دهد زیرا به محافظت از سلول ها در برابر استرس اکسیداتیو کمک می کند.

۲. ویتامین های گروه B

ویژگی های بارز زیبایی به طور کلی چشم های درخشان و پوست درخشان و بدون چین و چروک در نظر گرفته می شود که ویژگی های فیزیکی هستند که ویتامین های B به آنها کمک می کند. ویتامین B2، B3 و بیوتین ویتامین های محلول در آب هستند که ممکن است با سلامت پوست مرتبط نباشید، اما تحقیقات نشان می دهد که هر یک از این مواد مغذی مهم به حفظ پوست طبیعی کمک می کنند. علاوه بر این، ویتامین B2 به دلیل سهم مهمی که در حفظ بینایی طبیعی دارد، از سلامت چشم پشتیبانی می کند. اما برای افزایش سطح ویتامین B خود چه بخورید؟ در اینجا راهنمای مفید ما در مورد غذاهای طبیعی غنی از ویتامین B آمده است:

 • گوشت
 • مرغ
 • ماهی
 • تخم مرغ
 • سبزیجات برگ سبز
 • همه غلات
 • لوبیا
 • آجیل


منابع حیوانی ویتامین B بهتر از منابع گیاهی جذب می شوند، بنابراین اگر گیاهخوار یا گیاهخوار هستید، ممکن است بخواهید یک مکمل را به رژیم غذایی خود اضافه کنید. کارشناسان موافق هستند که ویتامین های B اغلب به صورت هم افزایی بهترین عملکرد را دارند، به همین دلیل مهم است که آنها را به شکل مکمل های B کمپلکس مصرف کنید، مانند آلترینت بکه حاوی طیف کاملی از ویتامین های B است. آنها با سایر مواد معدنی و گیاهان با دقت انتخاب شده تکمیل می شوند که ممکن است به حمایت از پوست سالم کمک کنند.

۳. اجازه دهید منیزیم

حقیقت زیادی در ارزش خواب زیبا وجود دارد. ظاهر پوست شما یکی از نشانه های بارز خستگی است. رنگ پریدگی خاکستری و سایه های تیره زیر چشم سرنخ هایی روی صورت هستند که ممکن است نشان دهند که شما به اندازه کافی نمی خوابید. برای روزهایی که خستگی بهبود می یابد، مصرف منیزیم ممکن است مفید باشد زیرا نشان داده شده است که این ماده معدنی به کاهش خستگی و خستگی کمک می کند.

دستیابی به آرامش عضلانی برای ایجاد خوابی آرام و عمیق ضروری است و می تواند ظاهر پوست شما را به میزان قابل توجهی روشن کند. نشان داده شده است که منیزیم به عملکرد ماهیچه ها کمک می کند، بنابراین ممکن است یکی از راه های آرام کردن بدن شما در یک خواب آرام باشد.

چه غذاهایی به طور طبیعی حاوی منیزیم هستند؟ در اینجا راهنمای ما برای یک مرور کلی از غذاهای منیزیمی است که باید در رژیم غذایی روزانه خود بگنجانید:

 • اسفناج
 • دانه
 • لوبیا
 • ماهی تن
 • ماهی خال مخالی
 • کوینو
 • شکل
 • هلو
 • عدس
 • کلم
 • برنج قهوه ای
 • موز
 • بادام ها
 • آووکادو

اگر خوابیدن در شب برایتان سخت است، ممکن است ارزش سرمایه گذاری روی یک مکمل منیزیم با کیفیت بالا را داشته باشد. یک کیسه LET آلترینت منیزیم قبل از خواب مصرف آن آسان است و به سرعت جذب می شود.

تناسب اندام و سلامتی

شواهد به دست آمده از تحقیقات در مورد مزایای سلامتی ورزش منظم نسبتاً ثابت است. مطالعات نشان می دهد که بیدار شدن و حرکت کردن هر روز از هر سیستم بدن پشتیبانی می کند و به شما کمک می کند در طول زندگی قوی و انعطاف پذیر بمانید. اما کمبود انرژی اغلب انگیزه شما را برای شروع کم می کند، بنابراین کمک کردن به شما ضرری ندارد.

به نظر ما، دوتایی پویا که واقعا می تواند به ارائه دوز خوبی از نشاط، تقویت تمرینات و رفع خستگی کمک کند، استیل ال کارنیتین و کمپلکس ویتامین B است. در اینجا دلیل …

استیل ال کارنیتین

استیل ال کارنیتین از یک اسید آمینه مشتق شده است و عملکردهای زیادی در بدن دارد، اما شاید در میان علاقه مندان به ورزش و تناسب اندام که اهمیت چربی را به عنوان منبع سوخت درک می کنند، شناخته شده است. زمانی که کربوهیدرات ها در دسترس نیستند، بدن از چربی برای انرژی استفاده می کند، اما برای متابولیسم کارآمد چربی، سلول ها به طیفی از ریز مغذی ها بستگی دارند. برخی از این مواد مغذی به عنوان کوفاکتور برای مسیرهای بیولوژیکی عمل می کنند که چربی ها را به منبع سوخت تبدیل می کنند و ال کارنیتین یکی از آنهاست. بدن از ال کارنیتین برای انتقال اسیدهای چرب با زنجیره بلند به مراکز انرژی سلول ها به نام میتوکندری استفاده می کند.

ال کارنیتین در کبد و کلیه ها ساخته می شود و در چندین نواحی بدن از جمله ماهیچه ها ذخیره می شود. به شرطی که گیاهخوار یا گیاهخوار نباشید، باید مقدار زیادی کارنیتین را از گوشت، ماهی و مرغ دریافت کنید، در غیر این صورت ارزش آن را دارد که مکملی برای حمایت از رژیم غذایی خود در نظر بگیرید.

بدست آوردن تعادل مطلوب مواد مغذی برای سوخت رسانی به عضلات در طول دوره های تمرین شدید نیز می تواند چالش برانگیز باشد و در این مواقع یک مکمل ممکن است مکمل مفیدی برای رژیم غذایی شما باشد. استیل ال کارنیتین بسیار مورد علاقه علاقه مندان به تناسب اندام است، زیرا در مقایسه با ال کارنیتین، راحت تر در روده جذب می شود و به راحتی از سد خونی مغزی عبور می کند. این مزایا با لیپیدی مانند افزایش می یابد آلترینت استیل ال کارنیتین.

ویتامین های B کمپلکس

ویتامین های B ممکن است به شما در دستیابی به اهداف سلامتی خود به روش های مختلف کمک کنند. هر ویتامین B عملکرد منحصر به فرد و مهمی در بدن دارد و وقتی صحبت از تناسب اندام به میان می آید، واقعاً عالی هستند. ویتامین B1، B2، B3، B5، B6 و B12 به متابولیسم طبیعی تولید انرژی کمک می کند. علاوه بر این، ویتامین های B2، B3، B5، B6 و B12 نیز به کاهش خستگی و خستگی کمک می کنند. و اگر گاهی برای اینکه سر خود را به حالت ورزش برسانید به کمی تقویت نیاز دارید، بیوتین، اسید فولیک، B1، B3، B6 و B12 ویتامین های B هستند که به عملکرد روانی طبیعی کمک می کنند. اگر انگیزه شما در حال کاهش است، دقیقاً همان چیزی است که به آن نیاز دارید.

فاکتور زیبایی عالی را دریافت کنید

اکنون که مواد مغذی را می‌دانید که باید روی آن‌ها برای کمک به مبارزه با تخریب‌کننده‌های زمان حساب کنید، حتماً این مواد مغذی ضد پیری را در رژیم غذایی خود بگنجانید، بلکه آنها را با مکمل‌های چربی روزانه نیز تکمیل کنید تا به روال زیبایی خود یک فاکتور شگفت‌انگیز بدهید.

مکمل های چربی با کیفیت بالا و کارایی بالا توسط آزمایشگاه LivOn با تولید می شوند آلترینت علامت تجاری

ژاکلین نیوزون لیسانس (Hons) در تغذیه درمانی

بازبینی کننده

 1. آن اچ، پارک جی اچ. سیستم‌های تحویل لیپید در انتقال دارو به روده لنفاوی آب دقیق حیاتی است. ۲۳ نوامبر ۲۰۱۶; ۲۰:۳۶.
 2. Calcagnotto A و همکاران. مکمل های خوراکی با گلوتاتیون لیپوزومی باعث افزایش ذخایر گلوتاتیون در بدن و نشانگرهای عملکرد ایمنی می شود. یورو جی کلین نوتر . ۲۰۱۸; ۷۲ (۱): ۱۰۵-۱۱۱.
 3. دیویس و همکاران اسید اسکوربیک محصور شده در لیپیدها: تأثیر بر فراهمی زیستی ویتامین C و توانایی محافظت در برابر آسیب ایسکمی-پرفیوژن مجدد. بینش تغذیه و متابولیسم ۲۰۱۶: ۹ ۲۵-۳۰.
 4. المجد م. فواید، نیاز و اهمیت ورزش روزانه. مجله بین المللی تربیت بدنی، ورزش و سلامت ۲۰۱۶; ۲۲. ۲۲-۲۷.
 5. سرنوشت من گلوتاتیون لیپوزومی به عنوان یک کاندید امیدوار کننده برای درمان آرتریت روماتوئید خودایمنی. هلیون ۲۰۱۹; ۵: e02162.
 6. علم مستقیم. استیل کارنیتین https://www.sciencedirect.com/topics/neuroscience/acetylcarnitine [Accessed 28.4.20]
 7. CW Ph.D. لیپوزوم ها به عنوان سیستم های پیشرفته تحویل مواد مغذی ادغام. با. ۲۰۱۶: ۱۵.۱: ۳-۲۶.

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/
رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر