اتاق نشیمن شیک و مدرن چیدمان اتاق نشیمن شیک و مدرن


اولین جایی که هنگام ورود به خانه با آن مواجه می شویم اغلب اتاق نشیمن است.

اتاق نشیمن شیک و مدرن

در این مقاله از مجله دلتا برای بیان امتیاز برای اتاق نشیمن شیک و مدرن ما پرداخت می کنیم شما می توانید با توجه به امکانات و بودجه موجود یکی از این موارد را انتخاب کنید و یک اتاق نشیمن شیک و شیک ایجاد کنید. با ما بمان

به دیوارها رنگ جدیدی بدهید

با انتخاب رنگی کاملا متفاوت می توانید حس فضا را تغییر دهید. ممکن است کار سختی به نظر برسد، اما متناسب با تغییری که ایجاد می کند، رنگ آمیزی دیوارها یک کار مقرون به صرفه و ساده است که می تواند اتاق نشیمن شما را کاملا متحول کند.

اتاق نشیمن شیک و مدرن

آوردن ساختار جدید از پیشنهادات اتاق نشیمن شیک و مدرن

پارچه مخملی اغلب به عنوان پارچه پتو در هوای سرد انتخاب می شود. این پارچه بافت بسیار محکمی دارد و به محیط گرما می بخشد. همچنین پارچه مخمل را می توان به راحتی با سبک های مختلف ست کرد.

اتاق نشیمن شیک و مدرن

جزئیات رنگ را در محیط تغییر دهید

وقتی صحبت از یک اتاق نشیمن شیک می شود، اولین چیزی که به ذهن همه می رسد تغییر جزئیات است. انتخاب رنگ های مختلف می تواند ظاهر و احساس یک محیط را کاملاً تغییر دهد. کوسن ها، قاب عکس ها و فرش پهن شده در قسمت پذیرایی می توانند با یکدیگر عوض شده و رنگ و حس جدیدی به محیط ببخشند. برای ایجاد یک خانه زیبا به مقاله تغییرات سریع و ارزان دکوراسیون منزل مراجعه کنید.

جزئیات رنگ را در محیط تغییر دهید

استفاده از فضاهای کوچک را با مبلمان انتقالی گسترش دهید

مبلمان و مبلمان با قابلیت چند منظوره بودن گزینه های عالی برای استفاده حداکثری از فضاهای کوچک هستند. میز قهوه با کشو، کتابخانه به عنوان جداکننده فضا یا پوفی که به عنوان میز، زیرپایی و در صورت لزوم صندلی استفاده می شود، نمونه هایی از این تغییر هستند.

استفاده از فضاهای کوچک را با مبلمان انتقالی گسترش دهید

یک میز تلویزیون خوب از نکات اتاق نشیمن شیک و مدرن

ابعاد میز تلویزیون و تلویزیون باید متناسب با هم باشند. میز تلویزیون باید از دو طرف میز حداقل ۵ سانتی متر فاصله داشته باشد تا هم از نظر ایمنی و هم از نظر زیبایی مشکلی نداشته باشد.

یک پایه تلویزیون خوب

مطالعات پیشنهادی: مواد هرگز از این گیاهان در خانه استفاده نکنید خواندن به

اپلیکیشن مجله دلتا