اتوبوس های توریستی دو طبقه در شیراز راه اندازی می شودایسنا/ پرشیا در پی انعقاد تفاهم نامه بین مجتمع مدیریت شهری شیراز و شرکت سرمایه گذاری خصوصی، اتوبوس های توریستی دو طبقه از سال جدید در این کلانشهر فعال می شود.

در نتیجه تفاهم نامه ای بین شهرداری شیراز و سرمایه گذار بخش خصوصی مقرر شد از ابتدای سال ۱۴۰۲ به بعد از طریق ایجاد و توسعه زیرساخت های گردشگری دو طبقه به توسعه گردشگری کمک شود. اتوبوس هایی در این کلانشهر نصب و راه اندازی شد.

هادی شهدوست شیرازی معاون حمل و نقل و حمل و نقل شهرداری شیراز نیز در این نشست با اشاره به محدودیت های ترافیکی به ویژه در ایام خاص و تسهیل در دسترسی گردشگران به اماکن زیارتی و سیاحتی، گفت: باید شیوه جدیدی از حمل و نقل وجود داشته باشد. در نظر گرفته شود. ساخته شد و ظرفیت حمل و نقل موجود افزایش یافت.

به گزارش روابط عمومی شهرستان شاهرود، ما به عنوان اولین کلان شهر و شهر نیازمند زیرساخت های زیارتی و سیاحتی باید قابلیت های جدید حمل و نقل را معرفی کنیم و با توجه به محیط یک اتوبوس سیاحتی شیراز، آینده یکی از وسایل حمل و نقل است. قابلیت ها در هند . همانطور که گفته شد بسته به شرایط به سراغ ویژگی های دیگر می رویم.

معاون حمل‌ونقل و حمل‌ونقل شهرداری شیراز گفت: شهرداری شیراز در بخش‌های اقتصادی و مالی، حمل‌ونقل، حمل‌ونقل و فرهنگی و با رایزنی با وزارت گردشگری و سرمایه‌گذاری بخش خصوصی برای تحقق آن مذاکرات مستمر و چند جانبه داشته است. انجام داده است . وسایل نقلیه حمل و نقل

محمد حسین پور، مدیرعامل شرکت آسان تور کیش نیز گفت: ارائه راهکاری برای جابجایی گردشگران، نیاز به حجم بالای ترافیک و پارکینگ مسافران را کاهش می دهد و این پروژه تجربه موفقی را به اثبات رسانده است. “در جزیره کیش.”

وی گفت: پس از اتمام قرارداد، در صورتی که زیرساخت های مورد نیاز مطابق با استانداردهای جهانی باشد، ابتدا اتوبوس های دو طبقه مورد نیاز گردشگری را سفارش خواهیم داد و انتظار داریم با تکمیل نقشه داده و زیرساخت، این حالت جدید نحوه حمل و نقل به نوروز ۱۴۰۲ می رسد. شیراز تکمیل می شود. وارد عمل شود.

سپس گزارش دهید؛ استفاده از اتوبوس توریستی دو طبقه، ایجاد مشاغل مرتبط و داشتن سیستم خط گردشگری واحد، فروش بلیط به صورت آنلاین و از طریق اپلیکیشن، راهنمای دیجیتال چندزبانه و راهنمای حرفه ای، حق انتخاب مقصد گردشگری و مدت زمان استفاده از آنها، به ویژه در زمینه مذهبی. . موقعیت مکانی، بسته های غذایی و خدمات مشابه از جمله خدمات اتوبوس های توریستی دو طبقه است.

انتهای پیام/

زخم ها