احداث جاده و آبرسانی؛ یکی از مسائل مهم خراسان جنوبیایسنا/ خراسان جنوبی استاندار خراسان جنوبی ایجاد راه و آبرسانی را مهمترین مشکل در حوزه زیرساختی دانست و گفت: کم آبی یکی از مهمترین مشکلات خراسان جنوبی است زیرا شبکه های آبرسانی ما در استان فرسوده است. و در شبکه هایی که نیاز به تعمیر و بازسازی دارند بیش از ۴۰ درصد هدررفت آب داریم. است.

به گزارش ایکنا از خراسان جنوبی، جواد قناعت، استاندار خراسان جنوبی شامگاه سه شنبه، یکم خردادماه در دیدار نایب رئیس مجلس شورای اسلامی با نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی، گفت: توسعه شهری. و اجرای پروژه بزرگ مسکن مهر که اکثر مردم کشورمان آن را تجربه کرده اند به گذشته بازمی گردد.

وای،

استاندار خراسان جنوبی تصریح کرد: در حال حاضر فضای کشور فضای مناسبی در حوزه اجرایی و مجلس است و فضای جدیدی برای جهش و حرکت جهادی و شتاب بیشتر توسعه و پیشرفت کشور فراهم شده است. “

وی با بیان اینکه اکنون با همین فضا و رویکرد و با رفع مشکلات احتمالی، طرح نهضت ملی مسکن توسط دولت مقتدر مردم ایران در دستور کار قرار گرفته است، تصریح کرد: در کنار نظام، افراد متدین هم هستند که در حوزه های مختلف نقش خوبی داشته اند.

وی گفت: این استان به دلیل کمبود با توجه به فضای کار، خدمات رسانی و توجه به مناطق نیازمند و از طرفی بحث محرومیت زدایی و عدالت طلبی که دولت و مجلس انقلابی مد نظر دارند، نسبت به سایر استان ها از برخورداری کمتری برخوردار است. در دستور کار قرار دارد.” با توجه به این امر باید به جنوب خراسان توجه ویژه ای شود.

قناعت بیان کرد: یکی از اقدامات بسیار خوبی که در مجلس شورای اسلامی انجام شد بحث اختصاص ۱۰۰ میلیارد تومان اعتبار برای محرومیت زدایی به ۳۱ شهرستان در ۳۱ استان کشور است که می تواند راهگشای مشکلات باشد.

وی گفت: در این چهار دهه کار خوبی در خراسان جنوبی انجام شده است اما نسبت به استان ها از نظر زیرساختی و سایر مسائل عمرانی راه زیادی در پیش داریم و از دولت و مجلس درخواست داریم که فاصله ها را کاهش دهند. باید در زمینه زیرساخت های توسعه آب، معدنی و صنعتی به این استان توجه ویژه شود.

علی نیکزاد نایب رئیس مجلس شورای اسلامی برای بررسی پروژه ها و پیگیری مصوبات استانی به استان خراسان جنوبی سفر کرد. خراسان جنوبی در مجلس شورای اسلامی و جمعی از مسئولان استانی.

نایب رئیس مجلس شورای اسلامی برای بازدید از پروژه های عمرانی و زیربنایی به استان خراسان جنوبی سفر کرد و در بدو ورود به فرودگاه شهید کاوه بیرجند مورد استقبال استاندار خراسان جنوبی و معاونین وی، برخی از نمایندگان خراسان در مجلس شورای اسلامی قرار گرفت. و جمعی از مسئولان استانی.

انتهای پیام

soreces