ازدواج با دختر بزرگتر از مرد ازدواج با دختران دشوارتر از مردان است


امروزه معمولاً سن زنان از همسرانشان بیشتر است.

ازدواج با دختر بزرگتر از مرد

نگاهی به سلبریتی ها در شبکه های اجتماعی بیندازید، متوجه می شوید که تعداد زیادی از آنها با زنان بسیار بزرگتر از خود ازدواج کرده اند. در این مقاله از مجله دلتا برای تحقیق ازدواج با دختر بزرگتر از مرد ما پرداخت می کنیم

چرا ازدواج با دختر بزرگتر برای مردان جذاب است؟

طبق تحقیقات انجام شده در زمینه ازدواج، بهترین سن ازدواج زمانی است که همسران همسن باشند. اما بنا به دلایلی که در زیر ذکر می شود، در سال های اخیر مردان به ازدواج با دختران بزرگتر تمایل پیدا کرده اند.

توسعه جنسیتی

آلفرد کینزی روانشناس مشهور آمریکایی در کتاب خود نوشته است که در سن ۱۸ سالگی هیجانات جنسی مردان به اوج خود می رسد. در حالی که این اتفاق برای زنان ۳۱-۳۲ ساله رخ می دهد. کافی است مرد با دختری ۱۰ سال بزرگتر ازدواج کند.

بلوغ در رابطه با کیفیات ازدواج با دختر بزرگتر از مرد

طبیعی است که سن بالاتر انسان را در زندگی با تجربه تر می کند. به عنوان مثال، ازدواج با یک دختر ۴ سال بزرگتر به شما تضمین می کند که دیگر مجبور نیستید بر سر مسائل کوچک یا پیش پا افتاده با یکدیگر بحث کنید. ازدواج با یک دختر بزرگتر احتمال خیانت را در زندگی شما کاهش می دهد و می توانید روی چیزهای مهم تری در زندگی خود تمرکز کنید.

ازدواج با دختر بزرگتر از مرد

برای اینکه مادر بهتری باشم

برخلاف تصور بسیاری از افراد، مادر شدن بسیار سخت و استرس زا است. به طوری که برخی از روانشناسان از آن به عنوان یک شغل تمام وقت بدون دستمزد یاد می کنند. زنان مسن تر رشد شخصیت خود را تکمیل کرده اند و آماده اند تا مسئولیت های بیشتری را بر عهده بگیرند. ازدواج با یک دختر ۸ سال بزرگتر می تواند تضمین کننده یک مادر خوب برای فرزندان شما باشد. او اهمیت مادر بودن را درک می کند و سعی می کند بیشتر وقت خود را با فرزندانش بگذراند.

وضعیت شغلی

طبیعی است که فرد مسن نیز در مسیر شغلی خود جلوتر است. وقتی دختر برای مدت طولانی در موقعیت شغلی خود می ماند، می توانید به درآمد او تکیه کنید و از آن برای پیشرفت زندگی اش استفاده کنید. او حتی ممکن است شغل بهتری برای شما ایجاد کند. فرض کنید اگر ۲۲ ساله هستید، ازدواج با یک دختر ۳ سال بزرگتر می تواند به شما این اطمینان را بدهد که با مشکل مالی مواجه نخواهید شد.

تناسب اندام

زنان معمولاً ۵ سال بیشتر از مردان عمر می کنند. این یک واقعیت علمی است. تحقیقات نشان داده است که این یک موضوع ارگانیک است و ربطی به سبک زندگی ندارد. بنابراین ازدواج با یک دختر ۵ سال بزرگتر به طور متوسط ​​به این معنی است که شما با فردی هم سن و سال خود ازدواج می کنید. برای ایجاد ارتباط عاطفی خوب، چگونه باید با تماس چشمی مردان برخورد کنیم؟ بازدید کنید

ازدواج با دختر بزرگتر از مرد

سختی های ازدواج با دختر بزرگ چیست؟

درست است که ازدواج با یک زن مسن مزایای زیادی دارد، اما باید بدانید که در کنار این مزایا، مشکلاتی نیز وجود دارد که قبل از انتخاب باید از آنها آگاه باشید. در زیر به برخی از این مشکلات اشاره شده است

عدم پذیرش جامعه

مردم در مورد من چه فکر می کنند؟ این جمله ای است که اگر تصمیم بگیرید با دختری بزرگتر از خود ازدواج کنید، مدام در ذهن شما تکرار می شود. همان طور که در ابتدا گفتیم، ازدواج پسر با دختر بزرگتر از خود مرسوم نیست و وقتی این اتفاق می افتد، در مورد دختر-پسر صحبت می شود.

مشکلات باروری ناشی از آسیب ازدواج با دختر بزرگتر از مرد

این یک تصور اشتباه است که زنان بالای ۳۰ سال برای باردار شدن و به دنیا آوردن نوزادان ضعیف مشکلات زیادی دارند. با توجه به پیشرفت علم امروزه راه های زیادی برای مراقبت از زنان وجود دارد. بنابراین زنان بین ۳۰ تا ۴۰ سال نسبت به دختران جوانتر برای باردار شدن نیاز به مراقبت بیشتری دارند. بنابراین، اگر تا کنون مشکل شما برای ازدواج با یک زن مسن تر، ترس از بچه دار شدن بوده است، اکنون می توانید با خیال راحت از این موضوع چشم پوشی کنید.

مشکل باروری یکی از معایب ازدواج با دختر بزرگتر از مرد است

مطالعات پیشنهادی: مواد این چیزها خانم ها را خیلی عصبی می کند خواندن به

برنامه را دانلود کنید