از ابتدای تقدیم دو قطعه به یاد جان باختگان کلانشهر تا یک “زالو”ارائه دو نمایش «پروین» و «اوترو دیا» به یاد جان باختگان این کلانشهر و خبر آماده شدن فیلم کوتاه «سانگوسوگا» از جمله اخبار رسیده به سینما و تئاتر است.

دو نمایش «پروین» به کارگردانی حسین کیانی در سالن اصلی و «روزی دیگر» به کارگردانی نادیا فرجی در کارگاه تئاتر از یکشنبه ۷ خردادماه اجراهای خود را به یاد جان باختگان این حادثه در کلانشهر آبادان آغاز کردند.
به گزارش ایسنا به نقل از روابط عمومی مجموعه تئاتر شهر، نمایش های «پروین» به کارگردانی حسین کیانی و «روزی دیگر» به کارگردانی نادیا فرجی از یکشنبه ۷ خرداد ماه در سالن اصلی و کارگاه تئاتر شهر اجراهای خود را آغاز کردند. مجتمع
برگزارکنندگان این نمایش ها در اجرای افتتاحیه خود ضمن قدردانی از حضور تماشاگران در سالن های نمایش، به قربانیان حادثه کلانشهر آبان ادای احترام کردند و با خانواده های داغدار این حادثه تلخ ابراز همدردی کردند.
نمایش “پروین” به نویسندگی و کارگردانی حسین کیانی، تهیه کنندگی داوود نامور و بازی نرگس محمدی، امین زندگانی، مهران رنجبر، مجید رحمتی، سید جواد یحیوی، جواد مولانیا، مریم ندایی، آتنا تندرو، سهیل ملکی، فربد اکرم قاف. محمدی و هوشنگ قوانلو هر روز ساعت ۱۹ در سالن اصلی مجموعه تئاتر شهر روی صحنه می روند.
نمایش «روزی دیگر» به نویسندگی و کارگردانی نادیا فرجی به تهیه کنندگی عباس علیرضا و بازی الهه پورجمشید و نادیا فرجی ساعت ۱۹ توسط علاقه مندان تئاتر در کارگاه تئاتر عرضه می شود.
لازم به توضیح است هم اکنون نمایش های «اسب های انباری» به کارگردانی رضا کرمی زاده در تالار چهارسو، «بهشت حکیم الله» به کارگردانی ویدا موسوی در تالار سایه و «بای چرا زندگان» به کارگردانی الهام شعبانی در تالار قشقایی تماشاخانه شهروی صحنه هستند. .

فیلم کوتاه «زالو» به کارگردانی وحید نیکراد و امید مصباحی آماده نمایش و حضور در جشنواره های داخلی و خارجی شد.

به گزارش روابط عمومی پروژه؛ فیلم کوتاه «زالو» به کارگردانی وحید نیکراد و امید مصباحی و تهیه کنندگی مهران مهدویان در پایان مراحل فنی آماده نمایش شد و به زودی به جشنواره های داخلی و خارجی ارسال می شود.

از ابتدای تقدیم دو قطعه به یاد جان باختگان کلانشهر تا الف "زالو"از ابتدای تقدیم دو قطعه به یاد جان باختگان کلانشهر تا الف "زالو"

علیرضا مهران، سارا مایلی، لادن زهوند، اصغر سمسارزاده، جمشید عسگری و احسان دانشی که در تهران فیلمبرداری شده است در این فیلم ایفای نقش کردند.

در خلاصه داستان «زالو» آمده است؛ سارا دختر ۸ ساله و نان آور خانه است که پدرش تمام درآمد روزانه خود را از او می گیرد، سارا فرصت کمی برای تصمیم گیری های دشوار دارد.

فهرست کامل بازیگران این فیلم عبارتند از: تهیه کننده: مهران مهدویان، نویسنده: وحید نیکراد (بر اساس طرحی از سمیه پیریایی)، کارگردانان: وحید نیکراد، امید مصباحی، تصویربردار: مهدی رضایی، کارگردان مشاور: محمد حسام حدادیان، صداگذاری ضبط: مجتبی بلالی، طراح صحنه و لباس: رها دادخواه، طراح صحنه و لباس: فرزانه جدید، تدوین و تصحیح رنگ: علی صادقی، طراحی و آهنگسازی: سیاوش حیدری، موسیقی: شهاب سلیمی، مدیر تولید: مهرداد بابایی، بازیگر: زهرا نامور، بک استاگه عکاس و مدیر فیلمبرداری: زهرا محبی، منشی صحنه: پریسا دادخواه، برنامه ریز: امین رحیمی و دستیار اول کارگردان: محمد سرلک.

انتهای پیام

soreces

مطلب پیشنهادی


پیش از آغاز دیدار پرسپولیس مقابل شهر خودرو، محل اهدای جام برای تیم فوتبال استقلال …