استایل رسمی مردانه و زنانه – نور کریم


استایل رسمی، استایل رسمی برای خانم ها و آقایان، استایل رسمی برای خانم ها

استایل رسمی برای آقایان

راهنمای استفاده از سبک رسمی

سبک رسمی این یکی از شیک ترین سبک ها برای مهمانی ها و جشن های رسمی و همچنین برای جلسات اداری و کنفرانس ها است. در ادامه این مقاله بتهوون ما به شما پیشنهاد می کنیم استایل رسمی بپوشید.

سبک رسمی مناسب برای مهمانی های شبانه رسمی، جشن های رسمی، جلسات کاری، کنفرانس ها و محیط های اداری.

این سبک شما را از دیگران متمایز می کند.

برای تهیه لباسی مناسب با استایل رسمی زنانه لازم نیست هزینه زیادی صرف کنید، بلکه کافی است کدهای مربوط به این لباس را بدانید تا بتوانید لباس ها را به بهترین شکل برای استایل رسمی زنانه بپوشید و همه جا بدرخشید. .

نکات مفید برای لباس رسمی مردانه:

لباس‌های رسمی مردانه نیز در چند دهه اخیر، از سبک‌های ابتدایی گرفته تا مفاهیم شیک استایل خیابانی و لباس‌های غیررسمی اداری، تکامل یافته است. لباس‌های رسمی برای کار، چه لباس‌های رسمی برای آقایان باشد و چه یک لباس اداری رسمی، چیزهای اساسی وجود دارد.

تفاوت اصلی بین لباس های رسمی و غیر رسمی

لباس رسمی شامل قوانین اولیه ای است که برای لباس کار استفاده می شود، لباس رسمی مناسب برای کار ساده و بدون نقش و نگار و طرح های درشت و بدون رنگ های اشباع شده و بسیار تمیز و فرفورژه است.

لباس‌های راحتی اداری راحت‌تر هستند و از ترکیب لباس‌های غیررسمی و غیررسمی استفاده می‌کنند. مثلا ترکیب شلوار چینی با پیراهن. باز هم می توانید از بین پیراهن هایی با طرح های کوچک و ظریف انتخاب کنید.

چگونه یک ظاهر مردانه رسمی یا اداری برای کار ایجاد کنیم.

تفاوت بین سبک اداری رسمی و رسمی

در اینجا چند نکته ساده برای مدل دادن به لباس مردانه در دو دسته مختلف آورده شده است:

۱) پیراهن برای دفتر

پیراهن های رسمی مردانه شامل یک تناسب راحت است و گاهی اوقات با پوشیدن کت و شلوار رسمی تر می شود. رنگ آبی و رنگ های خنثی را انتخاب کنید. پوشیدن و ست کردن آنها بسیار آسان است.

پیراهن‌هایی که رسمی‌تر هستند اما می‌توانند با هر اندازه‌ای مناسب باشند، برای یک ظاهر اداری غیر رسمی مورد نیاز هستند. انتخاب رنگ های تیره مانند سبز، قرمز، صورتی، اسطوخودوس از جمله مواردی هستند که می توانند روشن باشند. به دنبال پیراهن های طرح دار کوچکی باشید که روی ظاهر تاثیری ندارند و در رنگ های اصلی هستند.

۲) شلوار برای لباس کار

شلوارهای رسمی بیشتر از مدل هایی هستند که با کت و شلوارها به خوبی کار می کنند. بیشتر خاکی و آبی تیره یا مشکی استفاده می شود. شلوار نباید بافت زیادی داشته باشد.

شلوارهای اداری معمولی شامل الگوهای بافتی مانند راه راه یا چهارخانه هستند، اما نه با رنگ های تند یا متضاد.

استایل رسمی برای آقایان، نکاتی برای استایل رسمی، نکاتی برای انتخاب استایل رسمی

لباس به سبک رسمی

۳) ضایعات لباس کار

لباس رسمی شامل کت و شلوار، کت و شلوار یا جلیقه است. مثلا پوشیدن کت و شلوار ۴ تکه جزو مد رسمی است و پوشیدن پیراهن با پیراهن نیز رسمی است. مواردی را انتخاب کنید که در سبک بافت ساده هستند، با رنگ های آبی، مشکی، قهوه ای تیره یا تیره.

مدل های جلیقه اداری غیر رسمی در طرح های راه راه، چهارخانه یا چهارخانه قابل قبول هستند، اما رنگ ها باید ظریف و غیر اشباع باشند. پوشیدن ژاکت و پیراهن یا کتانی برای تابستان نیز یک گزینه عالی برای انواع اداری غیر رسمی است.

استایل رسمی غیر اداری، نکاتی برای انتخاب استایل رسمی برای آقایان، انتخاب استایل رسمی

برای استایل رسمی می توانید از جلیقه استفاده کنید

۴) برای کار کراوات انتخاب کنید

پابند سبک برای لباس های رسمی در هر رنگی، تیره، روشن یا ترکیبی از ۲ تا ۳ رنگ. کراوات های رسمی شامل طرح های راه راه، هندسی، نقطه چین و غیره است. می تواند در سبک متضاد یا کراوات رنگ پس زمینه مشابه پیراهن شما کار کند.

برای کارهای روزمره می توانید مدل های راه راه، چهارخانه، خال خالی، چهارخانه یا هر مدلی که شیک و غیر متعارف باشد بپوشید. می توانید از رنگ های زیادی استفاده کنید.

استایل رسمی برای خانم ها و آقایان، استایل رسمی برای خانم ها، استایل رسمی برای آقایان

از کراوات در استایل رسمی استفاده کنید

۵) لوازم جانبی برای لباس اداری

برای مردان معمولی، یک ظاهر رسمی، یک ساعت فلزی، یک کمربند چرمی که با رنگ کفش شما همخوانی دارد. علاوه بر سنجاق ها و دکمه های سرآستین که پایه فلزی دارند، می توان از گزینه های رنگی نیز استفاده کرد. با این حال، اگر شام یا رویدادی وجود دارد که قرار است در آن شرکت کنید، می توانید آنها را بپوشید. تا زمانی که بند ها تمیز و مرتب باشند می توانید از بندهای چرمی نیز استفاده کنید.

سبک معمولی علاوه بر موارد فوق در تجاری یا اداری، می توانید از ساعت ورزشی نیز استفاده کنید. به یاد داشته باشید که اگر کفش‌های شما غیررسمی‌تر است، کمربند و ساعت شما باید با هم هماهنگ باشند و اگر ساعت شما غیررسمی‌تر است، کفش و کمربندتان باید همخوانی داشته باشند. ست کردن روسری، شلوار یا روسری نیز در مد رسمی عالی است.

۶) کفش برای مد رسمی

انتخاب کفش رسمی برای مردان مناسب است و باید مورد توجه قرار گیرد. بهترین انتخاب شما کفش آکسفورد یا کفش چرمی است.

گزینه های زیادی برای کفش های اداری گاه به گاه وجود دارد. کفش های لوفر، آکسفورد، کتانی شلواری را انتخاب کنید یا در رنگ های متنوعی عرضه شوند. فقط مطمئن شوید که لباس مناسب را با کفش انتخابی خود برای یک ظاهر اداری غیر رسمی هماهنگ کنید.

نکاتی برای انتخاب استایل مردانه رسمی، استایل اداری رسمی، استایل رسمی

نمونه ای از سبک اداری رسمی

راهنمای انتخاب استایل های رسمی برای خانم ها:

استایل اداری رسمی، استایل رسمی غیر رسمی، نکاتی برای انتخاب استایل رسمی مردانه

راهنمای انتخاب استایل رسمی مردانه و زنانه

استایل رسمی برای خانم ها:

برای زنان، مانند مردان، لباس های رسمی وجود دارد. خانم ها می توانند این لباس ها را در محل کار، مهمانی ها و مجالس رسمی بپوشند. هرگز از شلوار جین برای انتخاب لباس های رسمی برای خانم ها استفاده نکنید. باید از شلوارهای پارچه ای اغلب صاف و گشاد یا سوسکی (دمپایی گشاد) استفاده کرد. بهترین راه حل ست کردن مانتو و شلوار است. برای استایل رسمی از کت های بلند استفاده نکنید.

کفش های چرمی راحت بپوشید، بهتر است یک پاشنه کوچک برای کفش خود داشته باشید. از کیف های چرمی همرنگ کفش هایتان استفاده کنید. از ساعت استفاده کنید برای لباس رسمی در محل کار، از روسری همرنگ مانتو یا رنگی که به خوبی با آن ست می شود استفاده کنید.

استایل رسمی، استایل رسمی برای خانم ها، نکاتی برای استایل رسمی

سبک اداری رسمی برای خانم ها

برای تیپ های رسمی غیر کاربردی می توانید از کت و شلوار یا کت و شلوار و دامن تک رنگ شیک استفاده کنید. کت و دامن شما نباید خیلی بلند باشد. زیر کت خود کفش یا تاپ و بلوز بپوشید.

بهتر است از رنگ های سفید یا رنگ هایی استفاده کنید که به خوبی با رنگ کت شما هماهنگی داشته باشند. شما همچنین می توانید از رنگ های متضاد مانند قرمز و سیاه یا سفید و سیاه استفاده کنید.

استایل اداری رسمی، استایل رسمی غیر رسمی، نکاتی برای انتخاب استایل رسمی مردانه

استایل رسمی غیر اداری برای خانم ها

می توانید از بلوز و کفش های شیک همراه با شلوار یا دامن استفاده کنید. برای استایل رسمی نیز می توانید از پیراهن های کوتاه و ساده استفاده کنید.

انتخاب یک استایل رسمی، سبک رسمی غیر اداری، نکاتی برای استایل اداری رسمی

نمونه هایی از استایل های رسمی زنانه

برای تیپ های رسمی غیر اداری، اگر از کت یا دامن استفاده می کنید، حتما جوراب شلواری بپوشید. چند کفش چرمی راحت بپوشید. کیف و کفش خود را مرتب کنید.

می توانید از روسری یا کفش و تاپ یقه مارپیچ استفاده کنید.

از روسری متناسب با رنگ کت خود استفاده کنید.

می توانید از دستبند و ساعت استفاده کنید.

مجموعه: بخش مد بیتوته