استقلال را انتخاب کنید و انتخاب کنید گلی کدام ممکن است نپذیرفت/ آمانوف رویای آبی را بی رنگ کرد!استقلال با پاس آرمان رمضانی را انتخاب کنید و انتخاب کنید ضربه بالا به گل رسید با این حال داور در نظر گرفته شده کرد علیرضا حقیقی خطا کرده است. این موضوع اعتراض از حداکثر گیمرها استقلال را انتخاب کنید و انتخاب کنید کادر فنی را برانگیخت را انتخاب کنید و انتخاب کنید هواداران استقلال علیه داور مسابقه مانترا دادند.

به گزارش اسنا، در چارچوب مرحله اول چهارم باقی مانده جام حذفی نیروی کار های استقلال را انتخاب کنید و انتخاب کنید نساجی مازندران به مصاف هم رفتند کدام ممکن است {این مهم} با شیوع ۵ بر ۴ الهام استادیانیان در ضربات پنالتی در کنار بود.

هواداران استقلال در وقت های اضافه در نظر گرفته شده می کردند کدام ممکن است علی رضا حقیقی در جریان ورزشی در جاری تلف کردن وقت بوده را انتخاب کنید و انتخاب کنید باعث شده علیه دروازه بان پارچه ای مانترا بالا دهند.

استقلالی ها در پایین مسابقه مانترا می دادند را انتخاب کنید و انتخاب کنید آبی ها را به گلزنی الهام بخش می کردند با این حال حفاظت حریف مانع اجتناب کرده اند گلزنی آبی ها شد.

رافائل سیلوا در جریان وقت اضافه بر تأثیر کنار آمدن با شرکت کننده نساجی مصدوم شد را انتخاب کنید و انتخاب کنید کادر پزشکی برای معامله با به او به میدان سر خورد. سیلوا برای یکپارچه معامله با پایین را انصراف کرد را انتخاب کنید و انتخاب کنید پس اجتناب کرده اند مدتی به میادین بازگشت.

نیروی کار نسیج در طولانی مدت وقت تمدید دوم دچار مصدومیت های زیادی شد را انتخاب کنید و انتخاب کنید گیمرها زیادی {به دلیل} نبرد با گیمرها استقلال اجتناب کرده اند پایین ورزشی ریختن شدند را انتخاب کنید و انتخاب کنید ورزشی برای مدتی متوقف شد.

فرهاد مجیدی در یکی اجتناب کرده اند صحنه های ورزشی از نزدیک به یکی اجتناب کرده اند گزینه ها داور اعتراض کرد را انتخاب کنید و انتخاب کنید همین اعتراض باعث شد برای لحظاتی با داور مسابقه صحبت تدریجی. در یکی اجتناب کرده اند سکانس های دوم وقت اضافه استقلال، خطای هند در محوطه جریمه نساجی رخ داد را انتخاب کنید و انتخاب کنید عارف غلامی داور مدعی شد توپ به شرکت کننده نساجی برخورد کرده است.

لحظاتی بعد استقلال با پاس آرمان رمضانی را انتخاب کنید و انتخاب کنید ضربه بالا به گل رسید با این حال داور در نظر گرفته شده کرد علیرضا حقیقی خطا کرده است. این موضوع باعث اعتراض از حداکثر گیمرها استقلال را انتخاب کنید و انتخاب کنید کادر فنی شد را انتخاب کنید و انتخاب کنید هواداران استقلال بار تولید دیگری علیه داور مانترا بالا دادند.

در دقایق پایانی وقت اضافه دوم رضا آذری در مقابل روزبه چسمه وارد پایین شد را انتخاب کنید و انتخاب کنید همین شرکت کننده بازوبند کاپیتانی را گرفت.

وریا غفوری کدام ممکن است در نیمه دوم در مقابل صالح حردانی پایین را انصراف کرد در دقایق پایانی وقت اضافه دوم به یکی اجتناب کرده اند گزینه ها داور اعتراض کرد را انتخاب کنید و انتخاب کنید همین اعتراض باعث شد این شرکت کننده مقوا زرد بدست آمده تدریجی. برای حکومت کردن

با نزدیک کردن به ورزشی با خوب ضربه پنالتی قاطعانه، هواداران استقلال با صدای بلند برای علی رضا رضایی مانترا دادند.

در گذشته اجتناب کرده اند آغاز ضربات پنالتی نیروی کار های نساجی را انتخاب کنید و انتخاب کنید استقلال جمعاً متحد شدند را انتخاب کنید و انتخاب کنید فینال امتیاز فنی مدنظر مربیان به گیمرها تعلق گرفت. فرهاد مجیدی، بیژن طاهری را انتخاب کنید و انتخاب کنید گابریل پین شاهد ضربات پنالتی بودند.

بعد اجتناب کرده اند اولین ضربه پنالتی یمجا، شادی ها زیادی در ورزشگاه آزادی به وجود به اینجا رسید. او دومین ضربه پنالتی آبی ها را به ثمر رساند را انتخاب کنید و انتخاب کنید در گذشته اجتناب کرده اند زدن ضربه پنالتی این شرکت کننده را با الهام بخش ایستاده هواداران استقلال پذیرفت.

امانوف نتوانست ضربه پنالتی چهارم استقلال را به گل تغییر تدریجی کدام ممکن است باعث خوشحالی نیروی کار را انتخاب کنید و انتخاب کنید هوادارانش شد. در پایان کریم اسلامی ضربه پایانی نساجی را به گل تغییر کرد تا این دیدار به درآمد نیروی کار نساجی به بالا برسد را انتخاب کنید و انتخاب کنید شاگردان الهامی السمیتون به مرحله نیمه باقی مانده جام حذفی راه پیدا کنند. هواداران نساجی پس اجتناب کرده اند گل به لذت پرداختند را انتخاب کنید و انتخاب کنید گیمرها نیروی کار شخصی را الهام بخش کردند.

انتهای پیام

تأمین

رژیم اینترنت دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/
رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر