اشتباهات آرایشی که شما را زشت می کند اشتباهات آرایشی آرایشی


برخی از اشتباهات رایج در مورد نوع آرایش می تواند تمام تلاش های شما را از بین ببرد و نتوانید بهترین نتیجه را از آرایش صورت خود بگیرید.

اشتباهات آرایشی که شما را زشت نشان می دهد

برخی از افراد فکر می کنند که بهتر از هر کس دیگری می توانند در مورد نوع آرایشی که بیشتر از هر روش دیگری برای آنها مناسب است تصمیم بگیرند و ایده های دیگران در مورد نحوه آرایش کردن یا یادگیری مدل های آرایشی بهتر آماده گوش دادن نیستند. این حقیقت ممکن است تا حدودی درست باشد زیرا هر فردی با توجه به اطلاعات دقیق صورت و چهره خود می تواند تشخیص دهد که چه مدل آرایشی متناسب با چهره و شخصیت اوست، اما در این مقاله به شما کمک می کنیم که آرایش چگونه جذاب شوید. و اشتباه نکنید. برای موضوع با ما در مجله دلتا همراه باشید اشتباهات آرایشی که شما را زشت نشان می دهد بیایید پرداخت کنیم

اشتباهات آرایشی که شما را زشت نشان می دهد

استفاده از رنگ نامناسب کرم پودر

این مشکل بسیار رایج است و البته باید بدانید که راه حل آن بسیار ساده است. برای خرید کرم پودر مناسب با رنگ پوست خود به پیشخوان فروشگاه و قسمتی که دستگاه تست لوازم آرایشی در آن قرار دارد مراجعه کنید. کرم پودر از آن دسته محصولاتی است که قبل از خرید باید تست شود. رنگ پوست هر فردی متفاوت است و نوع آن نیز با دیگری متفاوت است. این نکات در مورد محصولات مختلف کرم پودر نیز صادق است. وقتی رنگ پوست خود را بشناسید، می توانید رنگ مناسب پوست خود را پیدا کنید.

استفاده از برنز روشن

وقتی از پودر برنزر شیمر استفاده می کنید، ظاهر شما غیر طبیعی، تیره و نامرتب به نظر می رسد. از محصولات آرایشی با فرمولاسیون مات برای گرم کردن پوست و دادن ظاهری طبیعی به صورت خود استفاده کنید.

خطاهای زیبایی

خط لب و رنگ رژ لب با هم مطابقت ندارند

حتی ممکن است تصور کنید که استفاده از خط لب مخصوصا زمانی که با رژ لب تضاد رنگی داشته باشد از مد افتاده و شما را به یاد دهه شصت می اندازد، باید بدانید که علاوه بر خط لب تیره که واقعا قدیمی است، اگر این کار را انجام دهید. لب ها را به درستی انتخاب کنید و رنگ مناسب را انتخاب کنید، می تواند حجم لب ها را بهتر و برجسته تر نشان دهد و رژ لب خارج از خطوط اصلی لب و همچنین می تواند از پخش شدن آن جلوگیری کند. برای این ترفند باید به دنبال مدادی باشید که با رنگ رژ لب شما همخوانی داشته باشد و تن رنگی مشابهی داشته باشد. حالا می توانید با دقت یک خط لب در اطراف خطوط لب بکشید تا رژ لبتان ظاهر طبیعی تری داشته باشد و ماندگاری بیشتری داشته باشد.

استفاده بیش از حد از پودر یا پنکیک

به گفته متخصصان حوزه آرایش و زیبایی، در صورت استفاده بیش از مقدار تجویز شده از پنکیک و سایر پودرهای آرایشی، باعث ایجاد خطوط و رگه هایی روی پوست می شود که باعث افزایش سن می شود. فکر نکنید داشتن پوست چرب به این معنی است که می توانید از پودرهای بی پایان صورت برای از بین بردن چربی صورت استفاده کنید. در عوض، باید با استفاده از روش های مراقبت از پوست از چربی اضافی جلوگیری کنید. وقتی از پودر و پنکیک روی قسمت های روشن صورت استفاده می کنید، آرایش شما را سنگین و غلیظ می کند و ظاهری تیره می بخشد. می توانید از محصولات ورقه ای مخصوص پوست های چرب استفاده کنید تا چربی و درخشندگی اضافی صورت را از بین ببرید و آرایش خود را تازه کنید.

لوازم آرایشی

مطالعات پیشنهادی: همچنین می توانید مقاله این روغن شما را جذاب می کند را مطالعه کنید.

اپلیکیشن مجله دلتا