اشتباهات در دکوراسیون اتاق خواب اشتباهات در چیدمان اتاق خواب


اتاق خواب محل استراحت و آرامش هر فرد است، بنابراین یکی از مهم ترین قسمت های هر خانه اتاق خواب آن است.

اشتباهات در دکوراسیون اتاق خواب

اگر می خواهید بعد از یک روز کاری سخت، خوابی آرام و دلنشین داشته باشید یا مکانی امن و آرام برای استراحت داشته باشید، پیشنهاد می کنیم به دکوراسیون اتاق خواب خود توجه کنید. در این مقاله از مجله دلتا برای تحقیق اشتباهات در دکوراسیون اتاق خواب ما پرداخت می کنیم

اشتباهات در دکوراسیون اتاق خواب

اتاق خواب مکانی برای استراحت جسم و روح است. بنابراین، هر وسیله ای که در دکوراسیون اتاق خواب استفاده شود مهم است، باید به ایجاد فضایی راحت کمک کند.

استفاده از رنگ های روشن و زنده

رنگ در اتاق خواب بسیار مهم است. انتخاب رنگ های روشن در اتاق خواب به طور کلی توصیه نمی شود. از آنجایی که نور بیشتر از سطح اجسام با رنگ های روشن منعکس می شود، اتاق را روشن می کنند و این مناسب نیست، به خصوص در آب و هوای گرم یا مناطق جنوبی.

بدترین رنگ ها برای اتاق خواب

رنگ هایی هم هستند که برای اتاق خواب توصیه نمی شوند. رنگ هایی مانند بنفش، خاکستری، قهوه ای و قرمز برای اتاق خواب توصیه نمی شود.

از رنگ بنفش استفاده کنید اشتباهات در دکوراسیون اتاق خواب

رنگ بنفش باعث بد خوابی می شود. این بدترین رنگ برای استفاده در اتاق خواب است، تخیل را تحریک می کند که منجر به خلاقیت و رویاهای شما می شود. چگونه مبلمان پارچه ای را تمیز کنیم تا خانه خود را زیبا کنیم؟ بازدید کنید

اشتباهات در دکوراسیون اتاق خواب

خاکستری

این رنگ دومین رنگ بد برای ایجاد بد خوابی شبانه است. با استفاده از این رنگ فرد با افسردگی مواجه می شود. قهوه ای مانند خاکستری منجر به بی قراری و افسردگی می شود. در نهایت رنگ قرمز برای اتاق خواب توصیه نمی شود. قرمز همچنین یک رنگ پرشور و پرانرژی است که فشار خون را بالا می برد و خواب را برای شما دشوار می کند.

اشتباهات در دکوراسیون اتاق خواب

از رنگ نارنجی استفاده کنید اشتباهات در دکوراسیون اتاق خواب

این رنگ فضا را گرم می کند و حس اعتماد به نفس و امنیت شما را تقویت می کند. مهمتر از همه، نارنجی رنگ شادی و شادی است. بهتر است از رنگ نارنجی در اتاق خواب استفاده نکنید زیرا آرامش را از فضا می گیرد.

از پرتقال استفاده کنید

رنگ زرد

این رنگ رنگ ابتدای روز است. بنابراین حس آغازی دارد و به خانه شما گرما و نور می بخشد. شوق، شادی و امید از دیگر موهبت های این رنگ زیباست. رنگ زرد برای اتاق خواب مناسب نیست، زیرا باعث بی خوابی می شود.

رنگ زرد

مطالعات پیشنهادی: مواد گنجی که از آن بی خبر هستید خواندن به

برنامه را دانلود کنید