اصول دکوراسیون مدرن در آشپزخانه چگونه آشپزخانه را مدرن کنیم


چیدمان آشپزخانه بسیار مهم است و باید با رعایت اصول دکوراسیون انجام شود.

اصول دکوراسیون مدرن در آشپزخانه

یک آشپزخانه مدرن و جدید با طراحی کاربردی و حرفه ای می تواند ارزش خانه شما را افزایش دهد. در این مقاله از مجله دلتا عنوان کردن اصول دکوراسیون مدرن در آشپزخانه ما پرداخت می کنیم

اصول دکوراسیون مدرن در آشپزخانه

ویژگی های یک آشپزخانه مدرن چیست؟ چگونه می توانیم یک آشپزخانه مدرن بسازیم؟ یک آشپزخانه مدرن چگونه باید باشد؟ در آینده با ما همراه باشید.

استاندارد طراحی آشپزخانه مدرن

یکی از مهمترین عوامل تعیین کننده در طراحی و بازسازی آشپزخانه، تعریف فضاهای کاری است. سه قسمت مهم کار در آشپزخانه عبارتند از: قسمت پخت و پز (اجاق گاز)، یخچال و سینک. محل این سه قسمت باید با توجه به مسیر رفت و آمد و فعالیت مناسب تعیین شود.

اگر بین این سه پاره خطوط فرضی رسم کنیم مثلثی به دست می آید که به آن مثلث تابعی می گویند. طول بهینه هر ضلع مثلث باید بین ۱.۵ تا ۲.۷ متر باشد. فاصله بین این قطعات کار نباید خیلی زیاد یا خیلی کوتاه باشد.

کاشی بین کابینت ها یکی از اصول دکوراسیون مدرن در آشپزخانه است.  یکی از اجزای قابل توجه در هر آشپزخانه مدرن، کاشی بین کابینت ها است.  کاشی های آشپزخانه مدرن باید طرح و رنگ مناسبی برای این سبک داشته باشند.  مدل های جدیدی از کاشی های زیر کابینتی، کاشی های طرح سنتی، کاشی های استیل یا آلومینیومی، کاشی های شیشه ای، کاشی های ترکیبی شیشه و استیل و کاشی های مات وجود دارد.  برای انتخاب رنگ کاشی بین کابینت ها در آشپزخانه مدرن از رنگی استفاده کنید که با رنگ های آشپزخانه همخوانی یا تکمیل کننده باشد.  رنگ های جدید کابینت برای آشپزخانه های مدرن و شیک خاکستری روشن و تیره، سفید، چوب روشن، سبز پاستلی و آبی سرمه ای است.

شربت خانه اصول دکوراسیون مدرن در آشپزخانه

یکی از ویژگی های خوبی که می توان به هر آشپزخانه بزرگ اضافه کرد، انبار غذا یا انباری است. این قسمت مانند یک انبار کوچک در آشپزخانه عمل می کند. می توانید خریدهای معمول خود از جمله برنج، ماکارونی، حبوبات و غیره را در این قسمت ذخیره کنید. انباری فضای کوچکی است و با قفسه های طبقه بندی شده طراحی شده است.

طراحی کابینت آشپزخانه

کابینت آشپزخانه مدرن با درب ها و پنل های ساده و بدون تزئین طراحی شده است. کمدهای مدرن بدون دسته یا با دسته های ساده و بدون طرح هستند. کابینت های مدرن آشپزخانه تاج و ستون ندارند و معمولا از رنگ های طلایی یا برنزی در این کابینت استفاده نمی شود. خانه خود را زیبا کنید، خانه شما برای همیشه سازماندهی خواهد شد! بازدید کنید

نورپردازی آشپزخانه و لوستر

یک آشپزخانه مدرن را می توان فقط با یک لوستر یا مقداری هالوژن سقفی روشن کرد. اما مدل های جدید مانند نورپردازی خطی با خطوط روشن نیز گزینه جذابی هستند. چراغ های سقفی ریلی کلاس دیگری از چراغ های زیبا برای آشپزخانه مدرن هستند. علاوه بر اینها می توان از چراغ های شلنگی یا خطی به عنوان نور مخفی، زیر یا زیر کابینت استفاده کرد.

اصول دکوراسیون مدرن در آشپزخانه

کاشی بین کابینت ها یکی از اصول دکوراسیون مدرن در آشپزخانه است

یکی از قسمت های قابل توجه در هر آشپزخانه مدرن، کاشی بین کابینت ها است. کاشی های آشپزخانه مدرن باید طرح و رنگ های مناسبی برای این سبک داشته باشند. مدل های جدید کاشی های بین کابینتی، کاشی های طرح سنتی، کاشی های استیل یا آلومینیومی، کاشی های شیشه ای، کاشی های ترکیبی شیشه و استیل و کاشی های مات هستند.

برای انتخاب رنگ کاشی بین کابینت در آشپزخانه مدرن، از رنگی استفاده کنید که با رنگ های آشپزخانه همخوانی یا تکمیل کننده باشد. رنگ کابینت های جدید برای آشپزخانه های مدرن و شیک خاکستری روشن و تیره، سفید، چوب روشن، سبز پاستلی و آبی سرمه ای است.

کفپوش مناسب برای آشپزخانه

برای بازسازی کف آشپزخانه مدرن می توانید کفپوش پی وی سی را در کف پشتی نصب کنید. این کفپوش شبیه لمینت بوده و به پشت چسبانده شده است. این کاشی های پی وی سی مانند تکه های لمینت به هم چسبانده شده اند. کفپوش پی وی سی را می توان روی سرامیک، سنگ یا لمینت با سطح صاف اعمال کرد.

کفپوش مناسب برای آشپزخانه

مطالعات پیشنهادی: مواد این گیاهان زیبایی بی نظیری به خانه شما می دهند خواندن به