اعتراض خاندان مقدس زردها به مکرون را انتخاب کنید و انتخاب کنید لوپن/ معترضان آرزو کرد تحریم انتخابات فرانسه شدند
پایتخت فرانسه درست در این لحظه شنبه شاهد نشانه در عمق خاندان مقدس زردها در اعتراض به نتایج انتخابات ریاست جمهوری فرانسه بود.

به گزارش ایسنا، تعداد زیادی تن اجتناب کرده اند معترضان فرانسوی اجتناب کرده اند جمله خاندان مقدس زردها، گروه های ضد فاشیست، صفحه بحث های مهاجران را انتخاب کنید و انتخاب کنید چندین اتحادیه کارگری روز شنبه در پاریس علیه امانوئل مکرون را انتخاب کنید و انتخاب کنید مارین لوپن، ۲ نامزدی کدام ممکن است در در اطراف دوم رقبا می کنند، نشانه کردند. انتخابات ریاست جمهوری فرانسه

به گزارش خبرگزاری ریانووستی، تظاهرکنندگان با بالا دادن شعارهای «۹ لوپن» را انتخاب کنید و انتخاب کنید «۹ ماکرون» آرزو کرد تحریم در اطراف دوم انتخابات ریاست جمهوری فرانسه شدند.

نظرسنجی‌ها نماد می‌دهد کدام ممکن است امانوئل مکرون، رئیس‌جمهور کنونی فرانسه، کدام ممکن است پیش فرض کارزار انتخاباتی شخصی را اواخر روز شنبه در مارسی تحریک کردن تنبل، اکنون اجتناب کرده اند رقیب راست‌گرای شخصی جلوتر است.

در در اطراف اول انتخابات امسال کدام ممکن است یکشنبه قبلی برگزار شد، مکرون را انتخاب کنید و انتخاب کنید لوپن به همین ترتیب با کسب ۲۷.۸۵ نسبت و یک جفت.۷ نسبت آرا در در اطراف دوم پیروز شدند.

در اطراف دوم انتخابات فرانسه در ۲۴ آوریل (۴ می) برگزار تبدیل می شود.

انتهای پیام/

تأمین

محتوای پیشنهادی


مهاجم سابق رئال مادرید با توصیه اجتناب کرده اند کریم بنزما، او را علت بی نظیر…

رژیم وب مبتنی بر دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/
رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر