اعلام آمادگی برای پیگیری نمایشگاه کتاب آفتاب/ زاکانی در هیئت دولت.مدیرعامل نمایشگاه بین المللی آفتاب تهران از آماده سازی این مجموعه برای میزبانی از نمایشگاه کتاب ۱۴۰۲ خبر داد.

عباس تقسی نژاد در گفت وگو با ایسنا. وی در خصوص برگزاری نمایشگاه کتاب ۱۴۰۲ گفت: هیئتی متشکل از ۱۲ نفر از کارشناسان وزارت فرهنگ و ارشاد به مدت سه ساعت از اماکن، تجهیزات و محیط اطراف نمایشگاه بین المللی آفتاب تهران (شهر آفتاب) بازدید کردند تا در مورد آماده سازی این نمایشگاه گفتگو کنند. . . نمایشگاه برای نمایشگاه کتاب ۱۴۰۲. خلاصه.

کارشناسان وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی برای بازدید از نمایشگاه آفتاب از نمایشگاه کتاب بازدید کردند.

وی با بیان اینکه کارشناسان به صورت شفاهی اعلام کرده اند که نمایشگاه آماده میزبانی از نمایشگاه کتاب است، گفت: البته اعلام کرد گزارش خود را به وزیر فرهنگ و ارشاد ارائه کرده تا این موضوع را پیگیری کند. تصمیم نهایی را در . .

آفتاب ملا قرار است میزبان نمایشگاه کتاب ۱۴۰۲ باشد

مدیرعامل نمایشگاه آفتاب تهران گفت: نمایشگاه آفتاب از نظر فنی و عملیاتی آماده میزبانی از نمایشگاه کتاب ۱۴۰۲ است و باید دید مسئولان در این زمینه چه تصمیمی می گیرند.

وی با بیان اینکه برگزارکنندگان قبلی آفتاب ملا حاضر به برگزاری نمایشگاه کتاب در اینجا نبودند اما امسال پیشقدم شدیم و پیشنهاد برگزاری نمایشگاه کتاب ۱۴۰۲ در آفتاب ملا را دادیم و گفت: بر اساس ظرفیت موجود و ظرفیت موجود. مرکز تجارت جهانی که در بهمن ماه افتتاح شد، به این نتیجه رسیدیم که نمایشگاه آفتاب برای نمایشگاه کتاب، فضای کافی را دارد.

به گفته تگدی نژاد، ما به کارشناسان وزارت ارشاد تاکید کرده ایم که ۷۰ هزار متر فضا در مرکز تجارت جهانی و ۴۰ هزار متر از ظرفیت فعلی نمایشگاه و ۱۵ هزار متر پوشش موقت ایجاد می کنیم، اما اگر قرار باشد. رفتن . ما باید هزینه کنیم و نمایشگاه کتاب را به اینجا منتقل نکنیم، این هزینه برای ما رایگان است و ایشان هم اعلام کردند به وزیر اطلاع دهند.

با تصمیم وزیر فرهنگ، امکان انتقال نمایشگاه کتاب به مجموعه آفتاب

وی در خصوص اقدام نهایی انتقال نمایشگاه کتاب به مجتمع شهر آفتاب گفت: گزارش طی چند روز آینده به وزیر فرهنگ و ارشاد ارائه می شود و پس از آن وزیر باید در این زمینه تصمیم گیری کند.

مدیرعامل نمایشگاه آفتاب تهران افزود: در این خصوص با شهردار تهران صحبت کرده ام و به وی نیز اعلام کرده ایم که تیم نمایشگاه آفتاب از نظر فنی و عملیاتی توانایی برگزاری نمایشگاه کتاب ۱۴۰۲ را دارد و ما دو نفر می توانیم ظرف سه ماه آماده شویم. . . آقای زاکانی قول داده بود که در جلسه شورای حکومتی موضوع را پیگیری کند.

انتهای پیام/

تو ناراحت هستی