افتتاحیه سریال «تازه وارد» با حضور قائم مقام مجموعه


مراسم افتتاحیه سریال «تازه وارد» روز پنجشنبه (۱۶ خرداد) با حضور معاون مرزبانی، سه و هشت کارگردان این سریال برگزار شد.

به گزارش ایسنا، به نقل از روابط عمومی شبکه سیما، علی فروگی مدیر شبکه سیما در مراسم افتتاحیه سریال «تازه وارد» که در محل بسیج صدا و سیما برگزار شد، گفت. مرحله مکتوب.، در بالای سریال تاکید کرد: در این مجموعه سه مجموعه جبهه فرهنگی انقلاب گرد هم آمدند و این همکاری یکی از شیرین ترین تجربه های همکاری بود.

وی به مراسم افتتاحیه این سریال اشاره کرد و افزود: عموماً مراسم افتتاحیه کاری برگزار نمی کنیم. اما جنبه های زیادی دارد. اولین ویژگی آن پرداختن به موضوع جمعیت به عنوان یکی از مسائل مهم کشور است و مورد تاکید مقام معظم رهبری نیز بوده است. من معتقدم که فرمایشات رهبر معظم انقلاب را نباید فقط در برنامه های گفتگو و سریال هایی که درباره ایشان مطرح می شود دنبال کرد.

باز شدن سریال

فورج گفت: مهمتر از تولید این اثر، کارگردانی هشت برادر موفق و وفادار است. در این مجموعه ۱۱ قسمتی، هشت برادر حضور دارند که در چارچوبی کاملا حرفه ای آموزش دیده اند. ما هم نگران بودیم چون برادران فقط در مستند و کارهای کوچک تجربه داشتند. وقتی کار انجام می شود می بینیم که کار از کیفیت خوبی برخوردار است و شکستی نداریم. تمامی قسمت های این سریال کیفیت بالایی دارند و از این گروه برادران زیادی به کارگردان های مطرح و درجه یک تبدیل خواهند شد. رونمایی از هشت شخصیت موفق و آینده دار در عرصه ادبیات داستانی برای ما مهمتر از افتتاحیه سریال است و برای ما محصول اصلی این اثر سرمایه انسانی است.

معاون مجموعه در این مراسم از برگزارکنندگان خواست: سعی کنید شریک زندگی خود را پیدا کنید و تولید مثل کنید. بسیار مهم است که قدرت هایی مانند شما به مدیران ارائه شود. من همیشه از خانه یک تولید جوان دفاع می کنم. این سریال ادعایی ندارد و در فکر آنتن دهی است.

ما چند هنرمند بالقوه داریم

برمهانی با بیان اینکه تغییر از عناصر کلیدی شروع می شود، افزود: تغییر در رادیو فقط به ساختار و عنوان برنامه مربوط نمی شود. این چیزی است که در سری جدید اتفاق افتاده است. شما طبق فرمایشات رهبری در مسیر انقلابی حرکت کرده اید. پروژه ای که ده سال پیش توسط یک بچه حزب الله شروع شد، اکنون جدید است.

وی با تاکید بر اینکه در کنار تولید فیلمنامه نویس و کارگردان باید به فکر تولید بازیگر نیز باشیم، گفت: کمبود بازیگر بالقوه داریم و باید فکری برای آن کرد.

وی افزود: در حوزه نمایش دو بال توسعه وجود دارد یکی کشف و شناسایی دکمه ها و دیگری تولید صنعتی. این دو را باید در کنار هم نگه داشت. تولید استانداردهای حرفه ای به گونه ای است که متن در جایی و بدون هیچ گونه بازنویسی توسط کارگردان حرفه ای تهیه می شود.

معاون سیما گفت: راعی در دانشگاه به ما سینما درس می داد. بچه های حزب اللهی در کارشان روی ریتم تمرکز می کنند. اما معمولاً تحت تأثیر عمل نفوذ قرار می گیرند. باید یک اقدام واحد در اثر وجود داشته باشد. اینکه با رای دادن به آقا موضوع اعمال را یاد بدهیم بد نیست.

گرفتن بازیگر برای کارگردان اول سخت است

محمد جاوید موید سازنده این سریال با بیان اینکه مسیری را آغاز کرده ایم که بسیار مهم است، گفت: وجود این هشت کارگردان سخت است و باید به فکر قدم بعدی آنها باشیم. البته سه گروه هشت نفره دیگر هم داریم که می توانند سریال بسازند.

وی درباره روند تولید این سریال توضیح داد: متن این اثر در مجموعه پیکو نوشته شده بود و اگر خودمان آن را می نوشتیم نوشته های بهتری تولید می شد. ۱۱ تله فیلم با یک تیم ساختیم. در این سریال حدود ۱۵۰ مکان و ۳۵ بازیگر نقش اول داشتیم. هر قسمت در هفت یا هشت روز تشکیل می شود. آوردن بازیگر برای تلویزیون سخت است و برای سریال اپیزود و کارگردان اول.

سریال ۱۱ قسمتی «تازه وارد» به تهیه کنندگی محمد جاوید موود و کارگردانی ۸ نفر از شبکه سه پخش می شود.

باز شدن سریال

حسن حبیب زاده، رضا محبی، میلاد محمدی، سجاد مرفی، رضا کشورس، احمد هادریان، محسن امانی و محمد جاوید صالحی از جمله هشت کارگردان جوانی هستند که چندین قسمت از «تازه وارد» را کارگردانی کرده اند.

این سریال ۱۱ قسمتی که در آن بیش از ۴۵ بازیگر نقش اول در ۱۴۰ لوکیشن مختلف به ایفای نقش پرداختند، به یک موضوع اجتماعی یعنی سن جمعیت و موضوع بارداری پرداخت.

رضا بنفشه‌خا، آشا محرابی، سپیده خداوردی، امیرمحمد زند، علی عامل هاشمی، زهرا داودنژاد، الهام طهموری، محمد ندری، مهدی نساج، حسین شهبازی، سالار کریمخانی، سهی بانو زوادر،

انتهای پیام/