افتتاح اولین نمایشگاه غذاهای ایرانی در شهر میراث جهانی یزدایسنا / یزد رئیس سازمان بازرگانی کشاورزی و فرآورده های کشاورزی شهرداری یزد از افتتاح بازارچه خوش طعم یزد به عنوان اولین نمایشگاه غذاهای ایرانی در شهر میراث جهانی خبر داد و گفت: بازار لذیذ یزد راهی برای ارائه غذاهای متنوع با برنامه های فرهنگی است. شاد هر هفته از چهارشنبه تا جمعه پذیرای عموم مردم است.

محمد صفدرپور ساعات کار این بازار را از ساعت ۱۹ تا ۲۴ تشریح کرد و توضیح داد: از یک سو توسعه بازارهای محلی با رویکرد تقویت رونق و سبک زندگی اجتماعی مشاغل خرد و مشاغل خانگی است. دستاورد آن. با برنامه های این موسسه واقع شده است.

وی افزود: بر این اساس ایده راه اندازی بازارچه لذیذ در یزد و اولین جشنواره غذای ایرانی در شهر میراث جهانی مطرح شد و این بازارچه با امکانات لازم و توجه به این موضوع تجهیز شد. از عابران پیاده .

رئیس سازمان ساماندهی مشاغل شهری یزد خاطرنشان کرد: بازار یزد به آدرس پرچه امام رضا، بلوار صابر افتتاح می شود.

ابوالقاسم محی الدینی شهردار یزد با تاکید بر اهمیت سبک زندگی اجتماعی و حمایت از کسب و کارهای داخلی به افتتاح این نمایشگاه غذای ایرانی در این شهر میراث جهانی اشاره کرد و گفت: با موضوعات و محصولات مختلف ایجاد بازار محلی است. رونق و پویا.” . در شهر ساخته می شود و تاثیر مثبتی بر زندگی شبانه شهری دارد.

وی افزود: خوشبختانه مکان دائمی بازار شهرداری یزد به مجموعه ای چند منظوره با بازارهای کوچک فراوان تبدیل شده است که رونق مشاغل خانگی، نمایشگاه و فروش صنایع دستی و برنامه های آموزشی و فرهنگی را اجرا می کند. . “

وی بیان کرد: تمرکز بر مدیریت مرکزی و جهت دهی برنامه های مدیریت شهری با نگاه اجتماعی و خانوادگی در افتتاح اولین پاساژ غذای ایرانی در یزد (بازار خوشمازه) مشهود است و امیدواریم این نگاه به حوزه های مختلف تسری پیدا کند. کمپ

محی الدینی خاطرنشان کرد: بازارچه در خدمت شهرداری یزد است و علاوه بر آن افتتاح مجموعه بازار خوشمزه علاوه بر اهداف فرهنگی، رویکرد اقتصادی و تجاری را نیز به همراه دارد و شناسایی و فعال سازی سایر پتانسیل های محله باید انجام شود. بودن. به شیوه های نوین در مسیر کارآفرینی شهری.

انتهای پیام/

زخم