افتتاح سامانه پایش الکترونیکی در هفته آیندهایسنا/ خراسان جنوبی معاون امور اجرایی و کمک حسابرسی کل کشور از افتتاح سامانه نظارت الکترونیکی (ارتش) در هفته آینده خبر داد و گفت: اطلاع رسانی آنلاین.

محمدعلی زهرایی امروز نهم تیرماه در دیدار با نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی گفت: «تدوین، اجرا».

به گزارش ایسنا، معاون امور اجرایی و پشتیبانی دیوان محاسبات کشور گفت: برنامه جدیدی برای کمک به دستگاه های اجرایی و بهبود و تسریع در اجرای قوانین و مقررات و کمک به سازمان ها در دستیابی به اهداف متعالی خود تدوین شده است.

وی با تاکید بر اینکه سفرهای کشوری به عنوان یکی از برنامه های اصلی دیوان محاسبات در دستور کار قرار گرفته است، افزود: خراسان دو سول امروز مقصد بیست و نهمین سفر دولتی دیوان محاسبات است.

زهره خاطرنشان کرد: در سفرهای کشوری تاکنون ۱۱۲ سوال و موضوع چالش برانگیز جمع‌آوری کرده‌ایم که تعدادی از آن‌ها را در داخل استان حل کرده‌ایم و تعدادی نیز در کارگروه‌های تهران در حال بررسی است.

معاون امور اجرایی و پشتیبانی دیوان محاسبات با اشاره به اینکه تمرکز بر نیروی انسانی و چابکی نیروی انسانی در دستور کار قرار گرفت، گفت: دیوان محاسبات تکمیل شده است.

وی افزود: دیوان محاسبات بازوی نظارتی در دستگاه های اجرایی دولت ها خواهد بود و به عنوان نهاد نظارتی پیشگیرانه موضوع اصلی ماست.

وی گفت: بحث اصلی دیوان محاسبات در حوزه پیشگیری است اما از طرف دیگر ما در قوه قضائیه بحث خودمان را داریم و مبالغ بسیار خوبی به خزانه برگشت داده شده است.

وی گفت: موضوع تسریع در گزارش های بودجه یکی از کارهای خوب دیوان محاسبات است و تلاش می کنیم ۶ ماه زودتر از موعد مقرر مجلس، هیئت حاکمه و هیئت دولت این گزارش ها را دریافت کنیم.

انتهای پیام/

زخم ها