التهاب، یک قابلمه است

در مطب کایروپراکتیک ما در شهر پاناما، مشکل رایجی که در بیماران می بینم التهاب است. التهاب یکی از مهم ترین مشکلات سلامتی است زیرا می تواند منشا بسیاری از بیماری ها (از جمله کمردرد و گردن درد) و بیماری هایی باشد که هم در افراد نسبتاً جوان و هم در افراد مسن مشاهده می کنیم. امیدواریم این مقاله کوتاه به شما در درک بهتر التهاب و اینکه چرا مهم است قبل از خارج شدن از کنترل آن را متوقف کنید، کمک کند.

چهار علامت اصلی التهاب عبارتند از:

ساییدگی یا قرمزی

تومور یا تورم

کالری یا گرما (در اینجا تمرکز می کنیم)

درد یا درد

دو نوع اصلی التهاب وجود دارد: حاد (که پاسخی طبیعی به ترومای خاص است و برای بهبودی بدن لازم است) و مزمن. برای اهداف این مقاله، ما در مورد التهاب مزمن و کنترل نشده صحبت می کنیم. شکل مزمن التهاب به سلول‌ها و پروتئین‌های بدن ما آسیب می‌زند، که منجر به انواع بیماری‌ها و شرایط دردناک، از آرتریت روماتوئید گرفته تا آسم و بیماری‌های تحلیل‌برنده استخوان می‌شود. برای ساده نگه داشتن همه چیز و ارائه یک نمای کلی از التهاب، می خواهم دو قیاس از نحوه عملکرد آن در بدن شما ارائه دهم. جوشاندن تخم مرغ و دیگ.

جوشاندن تخم مرغ: آیا تا به حال تخم مرغ خام را آب پز کرده اید؟ خوب، پس به یاد داشته باشید که تخم مرغ خام با تخم مرغ سرخ شده یا تخم مرغ آب پز بسیار متفاوت است. تفاوت این است که اعمال گرما باعث تغییر پروتئین ها می شود. هر چه حرارت سریعتر اعمال شود، دناتوره شدن پروتئین ها سریعتر اتفاق می افتد. هنگام جوشاندن تخم مرغ به خاطر داشته باشید که حرارت پروتئین ها را به نوع دیگری تبدیل می کند.

تشبیه دیگ خمره: هنگامی که گوشت را در دیگ می‌پزید، همان فرآیند آسیب و تغییر پروتئین اتفاق می‌افتد. حالت اولیه گوشت خام است، اما اگر گوشت حتی به آرامی پخته شود، باز هم به مرور زمان گوشت از خام به پخته تبدیل می شود. گوشت برای همیشه تغییر می کند. راحت تر پاره می شود و بریده می شود و تغییر رنگ می دهد. (اگر تکه ای استیک دارید این را خودتان امتحان کنید. به بافت و انعطاف گوشت خام توجه کنید و آن را با گوشت پخته شده مقایسه کنید و خواهید دید که پاره کردن و مهر و موم کردن محصول پخته شده چقدر آسان است. دوست ندارید فکر کنید ما گوشت هستیم، اما از هر خرس یا شیری بپرسید و آنها به شما می گویند … به آنها ما گوشت هستیم. اکنون این تصویر کامل است: اگر شما هستید اگر التهاب مزمن دارید، شما گوشت خود را «بپز» التهاب مزمن جیب، همانطور که در تصویر این مقاله مشاهده می شود، دستمال کاغذی شما در واقع مانند استیک یا تخم مرغ پخته می شود، اما بسیار کندتر، بنابراین به جای ۶ ساعت در قابلمه، ۵ تا با حرارت کم می پزیم. تا ۱۰ سال درست مانند دیگ قابلمه بدن ما در دماهای خاص و حتی ۲ یا ۳ درجه اضافی که التهاب به ارمغان می آورد (فکر کنید گرمای کالری) اطراف یک منطقه h بهترین عملکرد را دارد. اضافه کردن آن به اندازه کافی برای پختن تخم مرغ شما در طول زمان است و به یاد داشته باشید که می توانید. تخم مرغ نپخته

در مقالات بعدی به بحث خواهم پرداخت:

مواد غذایی قابل اشتعال… گاز در آتش:

کاهش التهاب به طور طبیعی:

روغن ماهی و مسیر اسیدهای چرب امگا ۶ و امگا ۳:

امیدوارم این توضیح ساده در مورد اینکه چگونه التهاب کنترل نشده به بافت‌های بدن شما آسیب می‌رساند و چرا اصلاح این روند در اسرع وقت برای جلوگیری از آسیب طولانی‌مدت بسیار مهم است.

پس مواظب باشید که تخم مرغ را نجوشانید یا زرده روی سرتان نریزد.

https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر