امگا ۳ و سلامت پوست – کلید داشتن پوستی درخشان

چه کسی پوستی جوان، درخشان و درخشان نمی خواهد؟ چه کسی کیسه های بنفش آویزان زیر چشم خود را می خواهد؟ آیا همه ما قفل های بلند، براق و براق نمی خواهیم که سرها را برگرداند؟ و چند نفر از ما هزاران دلار را برای محصولات بی ارزشی که نوید رؤیاهایمان را می دادند، اما منجر به ناامیدی و عزت نفس پایین می شد، خرج نکرده ایم؟

ساده ترین راه حل برای همه این نگرانی ها – امگا ۳ و سلامت پوست مال شماست!

امگا ۳ حاوی DHA (دوکوزاهگزانوئیک اسید) EPA (ایکوزاپنتانوئیک اسید) ALA (اسید آلفا لینولنیک).

بیایید ابتدا به اصول اولیه بپردازیم. علت بیماری های پوستی چیست؟ خوب، به ما گفته اند قرار گرفتن در معرض نور خورشید یا آلودگی، گرد و غبار و باکتری ها و بقیه باورهای غلطی که با آن بزرگ شده ایم. علت اصلی کمبود مواد مغذی یعنی کمبود اسیدهای چرب ضروری است که منجر به التهاب پوست می شود و این نشان دهنده ارتباط بین امگا ۳ و سلامت پوست است. بسته به نوع پوست، التهاب می تواند به راحتی با اقدامات عادی روزمره، مانند استفاده از عطر، تحریک شود. اگزما، درماتیت، پسوریازیس و سبوره تنها تعدادی از بسیاری از بیماری های پوستی هستند که کمبود مواد مغذی ضروری می تواند باعث شود. این جایی است که امگا ۳ وارد می شود و مشکلات سلامت پوست را حل می کند: با داشتن تمام فواید اسیدهای چرب، می تواند به راحتی با التهاب مبارزه کند.

حتی با افزایش مصرف امگا ۳ می‌توانیم با مشکلات ناخن و مو مقابله کنیم، زیرا این ماده اصلی سبوم است. حالا پیه چیست؟ این یک مرطوب کننده یا روان کننده طبیعی برای پوست است که یک دیواره محافظ در برابر عناصر مضر خارجی تشکیل می دهد، بنابراین مکمل های روغن ماهی برای افرادی که پوست خشک و خارش دارند توصیه می شود. ناخن های شکننده؛ و پوسته پوسته / شوره سر.

و برای همه شما خانم هایی که از تصور غیرقابل تصور پیری چین و چروک و افتادگی پوست رنج می برید، دیگر نترسید زیرا کمک در دسترس است. مطمئن شوید که اسیدهای چرب امگا ۳ کافی مصرف می کنید تا سلامت پوست به راحتی به دست آید. تحقیقات نشان داده است که پس از چند ماه استفاده از مکمل های روغن ماهی، استحکام پوست را می توان به طور قابل توجهی بهبود بخشید. آروم باش دخترا!

بنابراین سوال بزرگ: رابطه بین امگا ۳ و سلامت پوست چیست؟

· خواص ضد التهابی آن از آکنه، که اساساً التهاب فولیکول های مو است، جلوگیری می کند و می تواند بسیاری از بیماری های پوستی دیگر را کاهش دهد.

· از آنجایی که پوست، مو و ناخن ارتباط ژنتیکی دارند، می توان از اسیدهای چرب امگا ۳ به طور همزمان برای درمان مشکلات مربوط به این دو استفاده کرد.

· تحقیقات ثابت کرده است که استفاده از مکمل های روغن ماهی نیز می تواند منجر به بهبود افراد مبتلا به افسردگی مزمن و سلامت روانی ضعیف شود. در حالی که ارتباطی با ارائه پوستی سالم و درخشان ندارد، به ناچار به رفاه روانی کمک می کند!

پس برای چی منتظری؟

از امگا ۳ استفاده کنید و سلامت پوست، درخشندگی و اعتماد به نفس در دسترس شما خواهد بود. هنگام انتخاب یک مکمل غذایی، همیشه باید از یک تامین کننده معتبر استفاده کنید که محصولی با کیفیت و غیر سمی را ارائه دهد تا حداکثر سود را به دست آورید.

https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر

رژیم لاغری سریع