انتخاب بهترین ردیاب تناسب اندام برای سال 2021 – تناسب اندام کندی


ردیاب های تناسب اندام دستگاه های پوشیدنی هستند که فعالیت بدنی شما را ثبت می کنند و اطلاعات مهمی را برای کمک به شما در داشتن یک زندگی سالم ارائه می دهند. این دستگاهها کالری سوزانده شده ، ضربان قلب ، الگوهای خواب و سایر عواملی را که بر سلامت کلی شما تأثیر می گذارد ، پیگیری می کنند.

دهها ، اگر نه صدها ، مارک تجاری برای انتخاب وجود دارد. برای کمک به شما در غلبه بر حجم زیاد گزینه ها ، ما لیستی کوتاه از بهترین ردیاب های تناسب اندام ارائه کرده ایم. امیدواریم این اطلاعات برای درک بهتر سلامتی شما ارزشمند باشد. ادامه مطلب را بخوانید تا بدانید در ردیاب تناسب اندام به دنبال چه چیزی باشید و بدانید کدام مدلها بیشترین رتبه را در بین کاربران دارند.

دریافت گزینه های بیشتر برای کمتر

برای کسانی که به دنبال معامله هستند ، Fitbit Charge 3 هنوز با قیمت کمتر از 100 دلار در بازار است. Fitbit Charge 4 ارتقاء یافته جایگزین عملکرد Charge 3 می شود اما هزینه بسیار بیشتری دارد. هر دو مدل مسابقات گروهی را ارائه می دهند ، که می تواند برای کسانی که در مدرسه یا کار در خانه کار می کنند حواس پرتی باشد.

بهترین ویژگی های ردیاب تناسب اندام شامل چه ویژگی هایی است؟

ردیاب های برتر تناسب اندام ردیابی دقیق تعداد زیادی از فعالیتها ، از جمله دوچرخه سواری ، دویدن و پیاده روی را ارائه می دهند. در اینجا برخی از مزایای داشتن یک ردیاب تناسب اندام با عملکرد بالا آورده شده است:

  • GPS سریع ، دقیق و قابل اعتماد
  • جامعه وسیعی از کاربران
  • طراحی لذت زیبایی
  • دوام
  • ذخیره سازی موسیقی در کشتی

ردیاب های تناسب اندام ، نقشه های دویدن شما را ترسیم می کنند ، به شما امکان می دهد پیاده روی های خود را مرور کرده و ضربان قلب خود را در طول روز کنترل کنید. برخی از مدلها نسخه های پوسته بدون موسیقی ، GPS و سایر ویژگیهای غیر ضروری را برای پایین نگه داشتن هزینه ها ارائه می دهند.

به دنبال یک ردیاب تناسب اندام قابل اعتماد و آسان برای استفاده با خواندن دقیق باشید. مارک های برتر همچنین عمر طولانی باتری و مقاومت در برابر آب را ارائه می دهند. بسیاری از مدل ها مزایای راحتی و استایل بیشتری را ارائه می دهند که باعث می شود در هر مکانی راحت بپوشید. علاوه بر این ، قابلیت همگام سازی ردیاب خود با برنامه های آنلاین به شما امکان می دهد پیشرفت خود را بدون توجه به جایی که می خواهید مرور کنید.

بهترین ردیاب های تناسب اندام برای سال 2021

با بهترین ردیاب های تناسب اندام موجود ، از جمله موارد زیر ، فعالیت بدنی خود را افزایش دهید ، پف کنید و به حداکثر برسانید:

  • شارژ Fitbit 4
  • شارژ Fitbit 3
  • Garmin Vivosmart 4
  • Fitbit Inspire HR
  • Garmin vívosport

صرف نظر از اینکه کدام ردیاب تناسب اندام را انتخاب می کنید ، داشتن خدمات بدنسازی که با اهداف خاص سلامتی مطابقت دارد ، مانند آنچه در Kennedy Fitness موجود است ، مهم است.

ردیاب تناسب اندام خود را به باشگاه ببرید!

پس از انتخاب ردیاب تناسب اندام که نیازهای شما را برآورده می کند ، برای شروع کالری سوزی به باشگاه بروید. سالن های بدنسازی کندی باز هستند و تمرینات قدرتی و دستگاه های قلبی و کلاس هایی را ارائه می دهند که بر اساس اهداف عملی سلامتی مانند کاهش فشار خون یا سطح کلسترول ایجاد شده است.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد یک رویکرد جامع برای سلامتی و سلامتی ، همین امروز از باشگاه بدنسازی Mullica hill یا مکان دیگری دیدن کنید!دیدگاهتان را بنویسید