انواع سنگ های تزئینی با خاصیت انرژی درمانی سنگ هایی که انرژی منفی را از بین می برند


انرژی منفی را می توان با کمک سنگ ها و کریستال های پرانرژی خاص با خواص خاص و منحصر به فرد از خانه حذف کرد.

انواع سنگ های تزئینی با خاصیت انرژی درمانی

در این مقاله از مجله دلتا ما قصد داریم با شما ملاقات کنیم انواع سنگ های تزئینی با خاصیت انرژی درمانی به ما اطلاع دهید که جدا از بهره مندی از خواص ویژه این سنگ ها می توانید از آن ها برای تزیین منزل خود نیز استفاده کنید.

سنگ های کریستالی

اولین سنگی که پیشنهاد می کنیم سنگ کریستال است. می توانید ۸ سنگ کریستال را در اتاق خواب خود قرار دهید و از انرژی گرانبهای آن بهره مند شوید. سنگ کریستال از ساختاری منظم و یکپارچه تشکیل شده و به شبکه کریستالی معروف است. این سنگ انرژی مثبت ساطع می کند و با فرکانس ثابت در سطح خانه باقی می ماند.

عموماً برای تزیین خانه ها از کریستال هایی به شکل قطره، قلب و شکل های برش خورده استفاده می کنند تا در کنار زیبایی باعث تابش نور بیشتر در خانه شود. برای زیباسازی منزل خود به مقاله ۵ وسیله ضروری که زیبایی منزل شما را دو چندان می کند مراجعه کنید.

انواع سنگ های تزئینی با خاصیت انرژی درمانی

سنگ کریستالی شکل

می توانید آن را مانند دیوار خانه خود آویزان کنید. سنگ های کریستال در اشکال، رنگ ها و اندازه های مختلف موجود می باشند و شما می توانید هر کدام را بنا به سلیقه خود خریداری کنید. همچنین لازم به ذکر است که انواع مختلف کریستال ها هر کدام دارای خواص خاصی هستند.

انواع سنگ های تزئینی با خاصیت انرژی درمانی

سنگ هیمالیا

یکی از انواع سنگ های تزئینی با خواص انرژی درمانی، سنگ نمک هیمالیا یا سنگ نمک صورتی است. سنگ نمک صورتی نیز به عنوان یک ماده تسکین دهنده، آرامش بخش و کاهش دهنده استرس در حمام قرار می گیرد. از سنگ نمک برای تزئین خانه ها نیز استفاده می شود. از جمله کشورهایی که از این سنگ برای تزیین منازل خود استفاده می کنند می توان به استرالیا، چین، کشورهای اروپایی و عربی اشاره کرد تا منازل خود را با سنگ نمک تزیین کنند و از زیبایی آن لذت ببرند و در کنار آن می توانید از خواص درمانی آن نیز بهره مند شوید. سنگ.. برای چیدمان های زیبا در خانه خود ساده ترین راه برای ایجاد خانه ای شیک و گران قیمت را ببینید.

سنگ هیمالیا

سنگ یاقوت بنفش

یاقوت ارغوانی یا آمتیست یکی از با ارزش ترین و محبوب ترین گونه های یاقوت است. در نظر داشته باشید که اتاق نشیمن قسمت اصلی خانه است و اعضای خانواده بیشتر وقت خود را در این قسمت از خانه می گذرانند. بنابراین، با استفاده از این سنگ قیمتی در قسمت‌هایی از اتاق نشیمن، می‌توانید به تقویت روابط صمیمانه در بین اعضای خانواده کمک کنید و از انرژی مثبت آن نهایت استفاده را ببرید.

سنگ یاقوت بنفش

روش های استفاده از سنگ های تزئینی در دکوراسیون

حتما تا به حال به این فکر کرده اید که چگونه از این سنگ ها برای تزئین خانه خود استفاده کنید. روش های بی شماری برای استفاده از سنگ های تزئینی در دکوراسیون وجود دارد. این سنگ ها را می توان در کنار سایر وسایل تزیینی مانند گل، گلدان و شمع قرار داد. قرارداد همچنین می توانید با آنها آویزهای کوچک درست کنید و به در و دیوار خانه آویزان کنید. کتابخانه ها و کمدهای دیواری نیز می توانند مکان های مناسبی برای نگهداری سنگ ها و یا حتی استفاده از آنها برای ساخت انواع قاب عکس باشند. ممکن است به این نتیجه برسید که برخی از تزئینات قبلی خود مانند آینه یا قاب عکس را با این سنگ ها تزیین می کنید.

استفاده از سنگ در دکوراسیون

مطالعات پیشنهادی: مواد کدام گلدان برای گیاهان داخلی مناسب است؟ خواندن به

برنامه را دانلود کنید