انگیزه رو به رشد برای مراقبت از سالمندان در خانه


در حال حاضر ۴.۴ میلیون نفر بالای ۸۰ سال در فلوریدا زندگی می کنند. تا سال ۲۰۳۰، ۶.۴ میلیون نفر خواهد بود. البته این عدد مهم است و نمی توان آن را نادیده گرفت. بنابراین با افزایش سن نیاز به مراقبت بیشتر می شود. اینجا جایی است که شما به مراقبت در خانه برای سالمندان در دهکده ها نیاز دارید، و شما را از نظر ذهنی راضی نگه می دارد و خیالتان را راحت می کند که سالمندان شما در دستان خوبی باشند.

وقتی پدر و مادر بزرگ می شوند و شما به مراقبت در خانه از آنها نیاز دارید

ما می خواهیم بر لزوم صحبت با والدین در مورد وضعیت آنها در این روزها، نیاز به مراقبت و داشتن افکار و خواسته ها تاکید کنیم. این اغلب یک موضوع جدی است، در صورتی که آنها به شدت بیمار شوند یا به شدت بیمار شوند، دیگر نمی توانند وقت خود را به تنهایی بگذرانند. مراقبت ۲۴ ساعته در منزل یک جایگزین واقعی برای خانه سالمندان است.

قهرمانان پرستاری فلوریدا با شایستگی و توانایی های خود این آرزو را از قلب و روح ممکن می کنند. ۸۰ درصد از کسانی که نیاز به مراقبت دارند از نزدیکان خود مراقبت می‌شوند، این اصل برای نسل‌ها کارآمد بوده است. اما تحولات اجتماعی زیادی هم امروز و هم در آینده مانع این امر شده است: اشتغال زنان، نرخ بالای طلاق و افزایش تحرک تنها چند نمونه هستند. اغلب، کودکان یا سایر بستگان نمی توانند حمایت کافی را ارائه دهند. از سوی دیگر، بیشتر افراد مسن دوست دارند تا جایی که ممکن است در محیط آشنای خود بمانند، جایی که هر مبلمان و هر عکسی داستان خاص خود را دارد و پر از خاطره است. اگر شما این کار را انجام دهید!

با کمک زندگی کنید – اما در خانه

مراکز پشتیبانی مراقبت محلی یا خدمات اجتماعی در بیمارستان ها اطلاعاتی را در مورد پیشنهادات احتمالی کمک در مورد مورد نظر ارائه می دهند. یکی از این پیشنهادات، مراقبت ۲۴ ساعته در منزل است که مزایای زیادی دارد: کسانی که به مراقبت نیاز دارند در محیط آشنای خود می مانند و به تنظیم ریتم روزانه خود ادامه می دهند.

مراقبت ۱:۱ فشرده تر و جامع تر از مراقبت در خانه سالمندان است. به آنها بر اساس ترجیحاتشان غذا داده می شود و در غذا خوردن از آنها حمایت می شود. برای این منظور، افرادی که نیاز به مراقبت دارند باید آمادگی پذیرش پرستار در آپارتمان خود را داشته باشند و اتاق خود را برای آنها فراهم کنند. اغلب این نه تنها برای خود سالمندان، بلکه برای فرزندان و بستگان آنها نیز دشوار است.

چه کسی آنجا خواهد آمد؟ آیا پدر و مادر/مادر/پدرم با مراقب کنار می آیند؟ آیا با دقت از او مراقبت و مراقبت می کنید؟ آیا واقعاً می توانم آنها را به مراقب خود بسپارم و کاملاً به آنها تکیه کنم؟ بنابراین یک شریک قابل اعتماد برای مراقبت ۲۴ ساعته در منزل ضروری است.

تقریباً بهترین دوستان

در فیلم فرانسوی «دوستان زیبا»، فیلیپ فلج و ادریس یک مراقب جوان برای مادام العمر با هم دوست می شوند، رابطه خوب آنها نیز به رفاه فردی که نیاز به مراقبت دارد کمک می کند. مسلماً این یک مورد عالی بود. اما این همان چیزی است که کادر پرستاری در کارهای روزمره خود برای آن تلاش می کنند.

GaeLynn Home Care از سال ۲۰۱۵ ارائه دهنده مراقبت در منزل بوده است و اکنون صدها مشتری و تجربه زیادی دارد. پرستاران حرفه ای منتخب را در خانه سالمندان نیازمند قرار می دهد تا با عشق و محبت از آنها در شبانه روز مراقبت کنند.

مراقب مناسب را پیدا کنید

ما تیمی از پرستاران دلسوز و دلسوز داریم که تجربه چندین ساله مراقبت و حمایت از افراد نیازمند را دارند. آنها می توانند به بسیاری از زبان ها صحبت کنند و متعلق به مناطق مختلف جهان هستند و معتقدند. مراقبین اطمینان حاصل می کنند که افراد نیازمند ارائه دهنده مناسب برای مراقبت ۲۴ ساعته و مقرون به صرفه را پیدا می کنند.

نقطه قوت قهرمانان پرستاری حضور محلی آنهاست. شما به خانه نزد فردی که نیاز به مراقبت دارد می روید تا با او آشنا شوید و وضعیت فردی را در یک گفتگوی شخصی مشخص کنید. خدمات مورد نیاز چیست؟ خواسته های پرستار چیست؟ روی پرسشنامه کادر پرستاری در مدت زمان کوتاهی پیشنهاد غیر الزام آور ارائه می کند و کادر پرستاری مناسب را ارائه می دهد که یکی از آنها انتخاب می شود.

این معمولاً هشت هفته طول می کشد و سپس با یکی دیگر جایگزین می شود. هدف استفاده از مراقبین به صورت چرخشی با فرد نیازمند به مراقبت است، به طوری که یک تیم سازماندهی شده ایجاد شود که یکدیگر را بشناسند و دوست داشته باشند، یا در حالت ایده آل: بهترین دوستان. البته، مراقبین نیز در هر زمان در طول دوره مراقبت در دسترس هستند تا بتوانند برای تمام سوالات مربوط به مراقبت، راه حل های سریع ارائه دهند. آنها سه پرستار دارند که می توانند در مواقع اضطراری فورا مداخله کنند. علاوه بر این، قهرمانان پرستاری با شرکای مانند خدمات پرستاری سرپایی، فروشگاه های لوازم پزشکی، آمبولانس ها و مراقبت های کوتاه مدت همکاری می کنند.

یک جایگزین منصفانه و مقرون به صرفه

پرستار ۲۴ ساعته چه خدماتی ارائه می دهد؟ مراقب خانه باشید یعنی آشپزی، نظافت، شستشو، خرید. به بهداشت شخصی، لباس پوشیدن، درآوردن لباس، رفتن به توالت و خواب کمک می کند. او افراد نیازمند را تا دکتر، نزد مقامات و آرایشگاه همراهی می کند. به عنوان مثال، اگر شرایط اجازه می دهد، با آنها کاری انجام دهید، مانند رفتن به یک کافه یا مغازه.

شما با آنها صحبت می کنید، بازی های رومیزی انجام می دهید و آنها را تشویق می کنید که راه بروند و ورزش کنند. او اجازه ارائه خدمات پزشکی را ندارد. هزینه های مراقبت ۲۴ ساعته ارائه شده توسط یک مراقب در درجه اول به درجه مراقبت و میزان نیاز به کمک بستگی دارد. قهرمانان مراقبت در دهکده های فلوریدا به روابط شخصی با مشتریان خود و رفاه کسانی که به مراقبت نیاز دارند اهمیت می دهند.

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/
رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر