اولویت اول ما اجرای خط انتقال آب خلیج فارس به شهر کرمان است.ایسنا/ کرمان امروز ۲۲ مردادماه نشست مشترک مجمع نمایندگان استان کرمان با رئیس جمهور برگزار شد.

در این جلسه دکتر محمدرضا پورابراهیمی رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس با قدردانی از برگزاری این جلسه قبل از سفر دولت به استان کرمان گفت: امیدوارم با حضور رئیس جمهور و وزرای محترم دولت، ما شاهد بهبود وضعیت معیشتی مردم خواهیم بود

وی خطاب به رئیس جمهور گفت: آنچه مسلم است بحران کم آبی شرایط خاصی را برای کرمان و راور ایجاد کرده است و از این رو اولویت اول ما تکمیل خط انتقال آب از خلیج فارس به کرمان است.

پورابراهیمی افزود: سیل اخیر خسارات زیادی به استان کرمان به ویژه در شهرستان های رفسنجان، شهربابک، کرمان و راور وارد کرده است و امیدواریم با توزیع اعتبارات لازم هر چه سریعتر مشکلات مردم برطرف شود. دستور ویژه رئیس جمهور

نماینده مردم کرمان و راور در شورای اسلامی، عدم پذیرش هیئت شورای عالی معادن استان را یکی از مهمترین مشکلات استان دانست و گفت: امیدواریم رئیس جمهور این نقیصه را اصلاح کند. . تصمیم کارشناسی وزارت معادن تا فقرای کشور از پتانسیل معدنی بهره مند شوند. جدای از این، حقوق قانونی که دولت به دولت داده است باید به طور کامل اجرا شود.

به گزارش ایسنا، پاورا براهمی با اشاره به روابط عمومی نماینده مردم کرمان و راور در مجلس، افزود: حرم سردار سرلشکر حاج قاسم سلیمانی نیاز به طرح جامعی دارد که با هماهنگی دولت تصویب شود. عناصر سیستم در سطوح ملی و منطقه ای پیاده سازی می شوند. بی شک باید ردیف بودجه مصوب دولت به همراه منابع مالی افراد داوطلبانه در دستور کار دولت قرار گیرد.

رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس با قدردانی از گزینش بسیج و فعالان استان کرمان و زحمات آنها در روزهای گذشته ابراز امیدواری کرد که دولت محترم شاهد ارتقای کارآمدی دستگاه های استان باشد. با افزایش قدرت های خود از فرمانداران

وی افزود: خوشبختانه با وجود مشکلات داخلی کشور و مشکلات تحریمی، پروژه های مهم اقتصادی استان کرمان به ویژه مرکز استان مانعی نداشته و با حمایت دولت سیزدهم بیش از ۵۰ میلیارد تومان قیمت گذاری شده است. پروژه های اقتصادی از جمله تولید سلول های خورشیدی، الکترودهای گرافیتی، لاستیک فوق سنگین و … آغاز به کار کرده است.

پورابراهیمی افزود: با توجه به شرایط خاص استان کرمان امیدواریم سفر استانداری دو روزه باشد تا به مسائل استانی بیشتر توجه شود.

انتهای پیام/

زخم