اولین مشکل انتقادی یولیان ناگلزمن را انتخاب کنید و انتخاب کنید بایرن مونیخ; حمله در همه زمان ها بهتر از حفاظت نیست


جولیان ناگلزمن او در اولین فصل حضورش شناخته شده به عنوان سرمربی با مشکل سختی گذراندن شد را انتخاب کنید و انتخاب کنید باید یکی اجتناب کرده اند مشکلات بی نظیر تیمش کدام ممکن است نقطه ضعف از حداکثر جاده دفاعی است را رفع می کرد. او می گوید: «حمله بهتر از حفاظت است.» با این حال ناگلزمان در بایرن مونیخ اینطور نیست.

وکالت | آلفونسو دیویس اجتناب کرده اند اواسط دسامبر فوتبال ورزشی نکرده است. هدف غیبت دیویس، میوکاردیت خفیف شناخته شده به عنوان عارضه ویروس کرونا بود. اواسط ماه مارس بود کدام ممکن است دیویس به ورزش بازگشت را انتخاب کنید و انتخاب کنید چهارشنبه ساعت شب مقابل ویارئال در Dlasramica ورزشی کرد. این مدافع چپ کانادایی برای اولین بار در ۱۱۰ روز خوب ورزشی مناسب انجام داد. به تذکر میرسه برمیگردی شرکت کننده ۲۰۲۲ CONCACAF به پایین های برتر با این حال در لحظات ورزشی، او ناامیدانه در جستجوی توپ می دود.

بایرن مونیخ ۵ سال است کدام ممکن است در یک واحد ورزشی خارج اجتناب کرده اند خانه در لیگ قهرمانان شکست نخورده است. چهارشنبه قبلی را انتخاب کنید و انتخاب کنید بعد اجتناب کرده اند آن بایرن مونیخ با نتیجه خوب بر صفر مغلوب ویارئال شد۲۲ ورزشی با بیرون شکست قهرمان بوندسلیگا در ورزشی خارج اجتناب کرده اند خانه لیگ قهرمانان برداشتن شد. یولیان ناگلزمن سرمربی بایرن مونیخ پس اجتناب کرده اند شکست تلخ مقابل ویارئال ذکر شد:

{در این} مسابقات اجتناب کرده اند تذکر اساس را انتخاب کنید و انتخاب کنید ساختار خوشایند حرکت نکردیم. ما مستحق شکست مقابل ویارئال بودیم را انتخاب کنید و انتخاب کنید این احتمال را داشتیم کدام ممکن است ۱-۰ باختیم.

روز قبل از امروز اجتناب کرده اند ورزشی، اونای سرمربی ویارئال اجتناب کرده اند یولیان ناگلزمان شناخته شده به عنوان یکی اجتناب کرده اند بهتر از مربیان جهان یاد کرد. با این وجود، ناگلزمان اکنون قابل انجام است در بالاترین درجه فوتبال اروپا شناخته شود، با این حال این شرکت کننده ۳۴ ساله باقی مانده است در آن درجه معاصر شکل است. شکست مقابل ویارئال در دالاسرامیکا ممکن است در تصمیم گیری آینده او در اولین فصل حضورش در مونیخ تصمیم گیری کننده باشد. شبیه تمام مربیان زودتر بایرن مونیخ، موفقیت ناگلزمن با پیشرفت تیمش در اروپا سنجیده تبدیل می شود. نیکو کواچ در اولین فصل حضورش در بایرن مونیخ سودآور شد با این خدمه به دبل انگشت پیدا تنبل با این حال تیمش در مرحله ۱ هشتم آخرین لیگ قهرمانان اروپا ۱۹-۲۰۱۸ با نتیجه ۳-۱ مغلوب لیورپول شد. او بابت تاکتیک محتاطانه اش {در این} دیدار اجتناب کرده اند انتقاد در امان نماند. علیرغم موفقیت های فوتبال آلمان، این بردن زودهنگام اجتناب کرده اند لیگ قهرمانان اروپا بود کدام ممکن است آینده نیکو کواچ را در بایرن مونیخ رقم زد.

عمری و جولیان ناگلزمن
دشمنی بین اونی امری را انتخاب کنید و انتخاب کنید یولیان ناگلزمن توسط خوب معلم ماهر اسپانیایی دریافت کرد شد

ویارئال قابل انجام است در ورزشی بازگشت دردسرهای زیادی تحمیل تنبل. بایرن در جاری حاضر با ۹ امتیاز در صدر جدول لیگ آلمان است را انتخاب کنید و انتخاب کنید جاده حمله انصافاًً جهانی است. با این وجود، جاده دفاعی بایرن مونیخ دارای نقص هایی است کدام ممکن است {در این} فصل چندین بار توسط خدمه های فوق العاده ضعیف تر اجتناب کرده اند ویارئال مورد سوء استفاده قرار گرفته است. این نقطه ضعف دفاعی چهارشنبه قبلی مشهود بود. آرنو دونگوما اجتناب کرده اند مکان ضعیف مدافعان بایرن مونیخ استفاده کرد را انتخاب کنید و انتخاب کنید سودآور به گلزنی شد. او توپ را در شکاف تحمیل شده بین حفاظت میانی بایرن دزدید را انتخاب کنید و انتخاب کنید تنها ۸ دقیقه بعد دروازه نویر را باز کرد. برای اینکه ویارئال برای رسیدن به آن است هدف ورزشی تنبل، دیویس در جهان ای بود کدام ممکن است هیچ خوب اجتناب کرده اند هواداران ویارئال در آن حضور نداشتند. او پس اجتناب کرده اند ادای احترام به میادین آرم داد کدام ممکن است اجتناب کرده اند دوران سر شخصی فوق العاده در اطراف است. دیویس در حمله نیز به سادگی توپ را می زد را انتخاب کنید و انتخاب کنید ضعیف تر اجتناب کرده اند آن بود کدام ممکن است به حفاظت برگردد. نقطه ضعف دیویس باعث شد کدام ممکن است بایرن مونیخ به سمت ضد حمله ها حساس باشد.

ناگلزمن ذکر شد: مسابقه آلفونسو دیویس ناسالم است.

می بینیم کدام ممکن است دیویس به زمان خواستن داشت تا وارد ریتم را انتخاب کنید و انتخاب کنید تعیین کنید ورزشی شود. مدتی اندازه می کشد تا به سر برگردیم. بدون در نظر گرفتن اینکه آلفونسو در وضعیت جسمی خوبی قرار دارد، با این حال یافتن ریتم ورزشی زمان زیادی می برد.

آلفونسو دیویس در جریان بازی بایرن مونیخ و ویارئال
آلفونسو دیویس توده ها ضد حمله ها حریف را محافظت می کرد

با این وجود، مشکلات دفاعی بایرن مونیخ چیزی بیش اجتناب کرده اند خوب ورزشی ناسالم برای آلفونسو دیویس است را انتخاب کنید و انتخاب کنید به مشاوره ناگلزمان، باواریایی ها خوش احتمال بودند کدام ممکن است با نتیجه با کیفیت حرفه ای تری مغلوب ویارئال نشدند. گل زیبای فرانسیس کوکلین برای بایرن مونیخ او در نیمه اول پس اجتناب کرده اند بازرسی VAR ریختن شد را انتخاب کنید و انتخاب کنید روزی کدام ممکن است ناگلزمان سعی کرد در نیمه دوم گلزنی تنبل، فضای زیادی برای ویارئال وجود داشت تا خوب ضد حمله طراحی تنبل. ویارئال تیمی پویا را انتخاب کنید و انتخاب کنید باهوش بود را انتخاب کنید و انتخاب کنید برخلاف بایرن مونیخ ناآرام، زیردریایی های زرد می توانستند با هر گونه دخالت یا امتحان شده برای گرفتن توپ، توپ را پس بگیرند.

بایرن مونیخ در حفاظت مقابل ویارئال فوق العاده ضعیف حرکت کرد. اگر این نقطه ضعف دفاعی را خوب ضرر حاد را انتخاب کنید و انتخاب کنید مزمن ندانیم، باید بگوییم کدام ممکن است این ضرر انصافاًً تکراری است.. وقتی بایرن مونیخ در درجه شخصی است، بی هدف ترین سیستم های تهاجمی با خوب جاده دفاعی ناهماهنگ پاسخ می دهند. با این وجود در روزهایی کدام ممکن است بایرن مونیخ ناهماهنگ نیست، خوب پاس هجومی فوری حریف برای نزدیک کردن به دروازه خدمه باواریایی کافی است. ناگل زمان تا اینجای فصل به لطف سیستم هجومی تیمش اجتناب کرده اند انتقادات ناپایدار کرده است را انتخاب کنید و انتخاب کنید واقعاً تنها او {در این} مقطع بی ارزش نیست.

ناگلزمان نقشی در جدایی داوید آلابا اجتناب کرده اند بایرن مونیخ نداشت را انتخاب کنید و انتخاب کنید در واقع جاده دفاعی بایرن مونیخ کاپیتانی مثل مانوئل نویر ندارد. دلایلی موجود است کدام ممکن است نباید اجتناب کرده اند این معلم جوان آلمانی به ابعاد مربیان زودتر اش انتقاد کرد. یکی اجتناب کرده اند توضیحات اینجا است کدام ممکن است ناگل زمان به بایرن مونیخ به اینجا رسید تا دوران جدیدی را تحریک کردن تنبل را انتخاب کنید و انتخاب کنید تمایل دارد تورنمنت متفاوتی را تعیین کنید دهد. پوشش را انتخاب کنید و انتخاب کنید مدیریت بایرن مونیخ نیز اصلاح کرده است. کارل هاینز رومنیگه را انتخاب کنید و انتخاب کنید اولی هانس انتظارات زیادی اجتناب کرده اند گواردیولا، آنچلوتی را انتخاب کنید و انتخاب کنید کواچ داشتند، با این حال آنها در جاری حاضر الیور کان، مدیرعامل بی تخصص بایرن هستند.

بردن شدن در مرحله ۱ چهارم آخرین مقابل تیمی کدام ممکن است در کلاس بالای اروپا نیست، ممکن است فشار را انتخاب کنید و انتخاب کنید انتقاد ناگلزمان را افزایش دهد. این انتقاد قابل انجام است به سطحی برسد کدام ممکن است ناگلزمن در کل دوران آموزش شخصی آن را تفسیر نکرده است. باید دید این معلم جوان چگونه اجتناب کرده اند پس فشارهای از حداکثر بر می آید. اجتناب کرده اند این قبلی ، خوب شیطون کسی است کدام ممکن است توانایی داشته باشد شخصی را اجتناب کرده اند خستگی دفاع کردن تنبل. او اخیراً در یک واحد پادکست مشاوره است کدام ممکن است آزمایشی انجام داده است کدام ممکن است آرم می‌دهد انصافاًً به سمت فرسودگی شغلی مصون است را انتخاب کنید و انتخاب کنید سخنانش در مصاحبه‌هایش با رسانه‌های آلمانی آنها را خرس تأثیر قرار داده است. بدون در نظر گرفتن شکست ۱-۰ بایرن مونیخ مقابل ویارئال، ناگلزمان در تحلیل ورزشی به عمیق ملاحظه ویژه ای داشت را انتخاب کنید و انتخاب کنید امیدوار است توانایی داشته باشد در ورزشی بازگشت آن را جبران تنبل:

ما در مونیخ چهره متفاوتی اجتناب کرده اند شخصی آرم می دهیم از می دانیم کدام ممکن است موفقیت قابل انجام است را انتخاب کنید و انتخاب کنید باید سودآور شویم.

شکست مقابل ویارئال قابل انجام است تنها گامی در به نظر می رسد این معلم خوشبین باشد. بایرن مونیخ در مرحله ۱ هشتم آخرین مقابل سالزبورگ نیز مشکلاتی داشت با این حال برد ۷-۱ آنها در ورزشی بازگشت جای هیچ تردیدی باقی نگذاشت. با این وجود، مشکلات دفاعی بایرن مونیخ پس اجتناب کرده اند ورزشی مقابل سالزبورگ برطرف نشد را انتخاب کنید و انتخاب کنید تنها جدی تر شد. حتی وقتی بایرن مونیخ توانایی داشته باشد ویارئال را شکست دهد، ناگلزمن همچنان باید مشکلات دفاعی تیمش را رفع تنبل.

نوشته بسته هولدن اجتناب کرده اند اتلتیک