“او را در سمت تاریک نگه دارید”: زندانیان Rikers می گویند De Blasio عمداً بدترین سایتهای زندان را نادیده گرفت


وقتی شهردار بیل دی بلاسیو روز دوشنبه از تور مورد انتظار جزیره رایکرز خارج شد ، پیشرفت شهر در برقراری نظم در زندان را بازگو کرد. به گفته وی ، یکی از واضح ترین نشانه های بهبود ، ایجاد “فرایند ساخت بهتر و قوی تر” بود.

اما این زندانیان در جزیره رایکرز ادعا می کنند که درک دی بلاسیو از شرایط زندان – و روند گرفتن وی به طور خاص – عمدا مخفی شده است. در تماس های تلفنی با Gothamist / WNYC ، سه نفر که در حال حاضر در Rikers بازداشت شده اند گزارش داده اند که قسمت اصلی ورودی قبل از بازدید شهردار پاک شده و رنگ آمیزی شده و بسیاری از ساکنان آن آواره شده اند. در بند مرکز اصلاحات اوتیس بانتوم.

در حالی که دو بلاسیو از منطقه تازه رنگ آمیزی شده و مکان دیگری برای ورود به یک ساختمان متفاوت بازدید کرد ، به محل ورودی مجزا وارد نشد – مکانی که به گفته ساکنان ساختمان همچنان شلوغ و خطرناک است ، آلوده به لارو و خروس ، و فاقد تخت و توالت کار است.

بازداشت شدگانی که روز دوشنبه از منطقه جدا شده برای تصرف عبور کردند ، گفتند که از اینکه افراد جدیدی به داخل محوطه فرسوده منتقل شده اند ، که قبلاً برای اسکان افرادی که خطرناک یا در معرض خطر بودند ، مورد استفاده قرار گرفتند ، شوکه شدند. زندان

یک فرد بازداشت شده که نام او Gothamist / WNYC از ترس انتقام جویی به خاطر صحبت کردن در دست دارد ، می گوید: “همه جا خاک و ادرار وجود دارد.” “او خوب است. مردم عرق کرده بودند. فقط تند است. “

فرایند ساخت در اوایل این ماه ، به دنبال مرگ عیسی عبدالکریم ، که روی ویلچر نشسته بود و 10 روز در منطقه بود ، از غذای اصلی بدون دریافت وعده های غذایی منظم و مراقبت های پزشکی ، به نقطه کانونی بحران آبشار رایکرز تبدیل شد. به گفته وکلای او

گفته می شود شرایط در واحد تصرف جداگانه ، که قبلاً برخی از خشن ترین مجرمان رایکرز را در خود جای داده بود ، بدتر است. پس از بازدید قانونگذاران ایالتی و مدافعان عمومی در اوایل ماه جاری ، آلیس فونتیه ، مدیر عامل خدمات مدافعان محله ، به اینترسپت گفت که این افراد در غرفه های باریک نگهداری می شوند و مجبور به تزئین در کیسه های پلاستیکی شده اند و صحنه را به عنوان ” وحشتناک ترین چیزی که در عمرم دیده ام. “

با افزایش فشار بر شهر برای اقدام ، اداره اصلاحات حرکت زندانیان را از منطقه ورودی اصلی به فضایی جداگانه در مرکز اریک ام تیلور در جزیره ریکرز آغاز کرد. به گفته شهردار ، این انتقال متوسط ​​زمان انتظار را به کمتر از 10 ساعت کاهش داد.

اما بازداشت شدگان و مدافعان عمومی می گویند که افسران چشم خود را بر شرایط بدی که در داخل منطقه جدا شده از ورود وجود دارد ، بستند.

یکی از زندانیان می گوید: “این قسمت تاریک است و آنها آن را از قسمت تاریک دور نگه داشته اند.” “آنها مردم را از شهردار پنهان می کنند.”

دی بلاسیو اذعان کرد که در طول این سفر با هیچ بازداشتی یا افسری اصلاحی صحبت نکرده است ، تصمیمی که او روز سه شنبه از آن دفاع کرد و گفت که وی “درک کاملی از طیف وسیعی از مشکلات” داشته است.

سخنگوی دفتر شهردار از اظهارنظر در مورد این که چرا وی از واحد مصرفی که مردم قبل از بازدید وی در آنجا نقل مکان کرده بودند ، بازدید نکرده است.

جیسون کرستن ، دبیر مطبوعاتی اداره اصلاحات نیویورک ، در بیانیه ای از طریق ایمیل گفت که هیچ کس به دلیل سفر شهردار جابجا نشده است.

او نوشت: “شرایط از زمانی که مصرف اصلی خود را برای مرکز Eric M. Taylor در 21 سپتامبر تغییر دادیم ، به طور چشمگیری بهبود یافته است.” “مصرف شلوغی کمتری دارد و ما می توانیم افراد را بسیار سریعتر ایمن کنیم. ما همچنین قادر به تمیز کردن و رنگ آمیزی ورودی در مرکز اصلاح Otis Bantum بودیم زیرا همه در آنجا بودند. ”

کرستن از بیان تعداد افراد آواره در منطقه جدا شده ورودی امتناع کرد.

ظاهراً دو بلاسیو در تور خود در روز دوشنبه وارد چشم انداز سالن آشوبخانه شد ، جایی که زندانیان برای کسانی که منتظر بردن غذا هستند غذا آماده می کنند. به گفته منابع مختلف ، مردان شروع به فریاد زدن بر دو بلاسیو کردند و از وی خواستند تا از واحد جدا شده دیدن کند.

آنها گفتند که د بلاسیو آنها را نمی شناسد و توسط سرنشینانش به سرعت از ساختمان بیرون رانده شد.

گزارش اضافی توسط Zoe Azulay

دیدگاهتان را بنویسید