او واقعاً به رژیم های باستانی ، دقیقاً آنچه ما برای خوردن تکامل یافته ایم ، و رژیم های مختلف باستانی در نقاط مختلف جهان علاقه مند است: تغذیه


این واقعا برای من جالب است.

فکر می کنم مصاحبه ای را با فردی به نام جیمز نستور دیدم که می گفت به دلیل اختراع و رواج غذاهای فرآوری شده ، فیزیولوژی ما تغییر کرده است و باعث می شود ماهیچه های فک ما بیش از پیش دچار آتروفی شود. او می گوید دهان ما در واقع به دلیل غذاهای نرمتر کوچک می شود و بنابراین باید دندان عقل را بیرون بکشیم و همچنین کام سخت ما در حال کوچک شدن است که باعث مشکلات تنفسی مانند آپنه خواب می شود.

من این مشکل را ندارم دندانپزشکان می گویند من می توانم دندان عقل خود را حفظ کنم و آپنه خواب ندارم. با این حال ، برای من جالب است که چگونه ما بر اساس رژیم های جدید خود به طور جمعی تغییر کرده ایم.

این باعث شد به این فکر کنم که مردم قبلاً چه می خوردند و شاید بهتر باشد رژیم ها را به آنچه که اجداد ما می خوردند (مانند رژیم پالئو) برای کیفیت زندگی برگردانیم. اما باز هم ، آیا تفاوت زیادی نخواهد داشت؟ به عنوان مثال ، رژیم غذایی مدیترانه ای با رژیم غذایی اسکاندیناوی یکسان نخواهد بود.

من بسیار علاقه مند بودم که به میراث خودم برگردم و ببینم آنها چه می خورند. به عنوان مثال ، اگر من از منطقه خاصی در آسیا آمده بودم یا بومی آمریکا بودم ، آیا می توانم دریابم که آنها چه خورده اند؟

من مقاله ای خواندم که در آن مردی یخ زده در سیبری پیدا شد و آنقدر خوب حفظ شده بود که می توانستند ببینند گوشت گوزن را می خورد و انگل داشت.

من نه تنها به منطقه خودم ، بلکه به سایر مناطق و اینکه چگونه غذاهای فرآوری شده و ارزان قیمت تحت تأثیر تغییرات رژیم غذایی قرار می گیرند ، علاقه مند هستم.

کسی در این زمینه علاقمند است یا چیزی می داند؟

دیدگاهتان را بنویسید