اکران فیلم مرده ایستاده قبرس در زنجانایسنا/ زنجان فیلم سینمایی «سروها ایستاده می میرند» برگرفته از زندگینامه شهید جاوید الاثر امیر سرلشکر خلبان علی محمد سلیمانی در زنجان اکران شد.

شب گذشته (۵ تیرماه) فیلم «سروها به پای خود می میرند» با حضور سرتیپ پولدار خلبان فراز الله برات پور، خلبان پولدار رمضانی، کارکنان، بازیگران و سینماگران، اهالی فرهنگ و هنر کشور اکران شد. و غیره. در زنجان

این فیلم زندگینامه فرمانده کل خلبان شهید جاوید الاثر خلبان علی محمد سلیمانی محصول اداره کل حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس استان زنجان است. مشارکت شهرداری زنجان و بنیاد شهید و امور ایثارگران.

سردار سرتیپ خلبان فراز الله برات پور در مراسم اکران فیلم «سروها روی پا می میرند» گفت: و گفت ما به چیزی نیاز نداریم و تنها آرزوی ما این است که برای کشورمان بجنگیم.

وی افزود: در جنگ متعاقب آن افراد زیادی به میدان جنگ آمدند و با نثار جان و مال خود در برابر دشمن از خاک و ناموس خود دفاع کردند. یکی از این افراد خلبان شهید سلیمانی بود که شرایط زندگی خاصی داشت. پدر همسر علی سلیمانی در آمریکا کارخانه داشت و شهید بزرگوار در مدت کوتاهی پس از جنگ به دلیل بیماری و درمان فرزندش به ایران بازگشت. چون نسبت به زمین احساس مسئولیت می کرد.

فرمانده عملیات H3 در سال ۱۳۶۰ اظهار داشت: از ابتدای جنگ مسئولیت عملیات و فرماندهی پایگاه ها را بر عهده داشتم و زخم های زیادی در دل داریم. ما هشت سال جنگ را تحمل کردیم، اما هرگز عقب نشینی نکردیم و امروز هم ادامه دارد.

در ادامه این مراسم شهردار زنجان نیز گفت: زنجان شهری است که در تمام دوران خاص زندگی کرده است که نوبت به انقلاب رسید و سربازان انقلاب اسلامی به شکوفایی سازمان انقلاب کمک کردند. کشور. مردم شهر زنده اند و زنان این شهر اولین دیدار زنان قبل از انقلاب را رقم زدند و الگویی برای کل کشور شدند.

علیرضا فیروزفر یادآور شد: وقتی صحبت از دفاع از میهن و یکپارچگی این مرز و بوم می شود، مردان زنجانی پا به میدان می گذارند و همه عملیات ها در خط مقدم شکسته می شود و غواص ها سخت ترین عملیات ها هستند و انجام می شود. در نام های بزرگ تعداد غواصان برای ایالت ها در حال شمارش است.

این مقام مسئول تصریح کرد: وقتی رزمایش و عشق به ائمه(ع) برگزار می شود، زنجان پایتخت شور و شعور حسینی به تصویر کشیده می شود و وقتی پای گمنامی به میان می آید، نام شهیدانی چون امیر سلیمانی می درخشد.

فیروزفر با اشاره به اینکه روزهای خوشی در پیش رو داریم، گفت: همانطور که در خیابان ها برای آبادانی شهر تلاش می کنیم، برای توسعه فرهنگی شهر نیز تلاش می کنیم، روزهای شادی برای مردم محرم زنجان است. امسال «پس از دو سال دوری». ما شاهد تدارکات این مناسبت از همایش یوم العباس هستیم.

انتهای پیام/

زخم ها