اکنون قبل از افزایش قیمت در Altrient موجودی کنید!چرا قیمت آلترینت تغییر می کند؟

در دو سال گذشته، قیمت تمام مواد تشکیل دهنده برای تولید محصولات آلترینت به شدت افزایش یافته است. رویدادهای سال گذشته و تغییرات عرضه و تقاضا این مشکل را تشدید کرده و اخیراً قیمت ویتامین C، گلوتاتیون و فسفولیپیدها به طرز چشمگیری افزایش یافته است. هزینه های حمل و نقل نیز افزایش یافته است و ما به عنوان یک شرکت مدتی افزایش قیمت محصولات را به تعویق می اندازیم.

برای ادامه ارائه همان محصولات معمولی به شما، اکنون باید قیمت های خرده فروشی و عمده فروشی افزایش یابد. تعهد به کیفیت و کارایی در قلب همه محصولات آلترینت نهفته است. هر محصول آلترینت با بالاترین کیفیت و با استفاده از پیشرفته‌ترین فناوری کپسوله‌سازی چربی، در محیطی با دقت کنترل شده که در آن همه محصولات به‌دقت آزمایش می‌شوند، ساخته می‌شود.

Altrient، امتحان شده، امتحان شده و قابل اعتماد

صنعت مکمل های غذایی تا حد زیادی کنترل نشده است، به این معنی که پیدا کردن یک محصول چرب واقعی می تواند دشوار باشد. در حال حاضر محصولات لیپوزوم بیشتری در بازار وجود دارد، اما در بررسی های آزمایشگاهی علمی، بسیاری از آنها یا حاوی مقدار بسیار کمی لیپوزوم هستند و یا به طرز شگفت انگیزی اصلاً لیپوزوم ندارند. ما در Abundance and Health سخت در پشت صحنه برای بهبود مقررات، حمایت از مصرف کننده و صنعت مکمل های غذایی چرب کار می کنیم.

آزمایشگاه های LivOn در استفاده از فناوری کپسوله سازی لیپیدی (LET) در تحویل مواد مغذی پیشگام بوده و استاندارد طلایی در صنعت است. آنها ۱۶ سال گذشته را وقف کامل کردن فرآیند لیپیدی خود کرده‌اند و حق ثبت اختراع آن‌ها را برای تولید محصولات ممتازی که مزیت واقعی در لیپوزوم‌ها فراهم می‌کنند، رساندن مواد مغذی به جایی که نیاز دارند، به جریان خون و سلول‌ها می‌دهند.

از این ویژگی استفاده کنید و آن را برای سال آینده با قیمت های فعلی ذخیره کنید

هنوز زمان برای ذخیره نرخ های فعلی و استفاده از آنها وجود دارد. هم اکنون به صورت عمده خرید کنید و تا ۱۵% صرفه جویی کنید و تحویل رایگان دریافت کنید.

اگر سوالی دارید، یکی از اعضای تیم ما خوشحال خواهد شد که به آنها در آدرس پاسخ دهد [email protected]. متشکرم.


باغ جاناتان

یکی از بنیانگذاران فراوانی و سلامتی

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/
رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر