ایالتی که سال آینده 82 میلیون یورو برای جذب تعطیلات خارجی هزینه می کندآژانس های دولتی سال آینده 82 میلیون یورو هزینه می کنند تا تعطیلات را به جمهوری برگردانند تا صنعت مشکل گردشگری آن احیا شود.

به گفته شورای صنعت گردشگری ایرلند ، ممنوعیت های سخت مسافرتی کووید همراه با تاخیر در بازگشایی ، 13.4 میلیارد یورو خسارت به مشاغل مهمان نوازی در سال های 2020 تا 21 وارد کرد.

دولت صندوق بازاریابی گردشگری را در سال آینده 35 میلیون یورو به 82 میلیون یورو افزایش می دهد ، به عنوان بخشی از هزینه کلی 288.5 میلیون یورو که در بودجه 2022 اختصاص داده شده است.

وزیر گردشگری کاترین مارتینسا روز چهارشنبه گفت هزینه های تبلیغاتی بر بازارهای اصلی سنتی ، انگلستان و ایالات متحده متمرکز خواهد شد.

خانم مارتین گفت که هیچ مدرکی نمی بیند که موضع سخت دولت در سفر ، از جمله قرنطینه هتل های مورد انتقاد ، اعتبار جمهوری را به عنوان مقصدی برای تعطیلات در مسافران این کشورها خدشه دار کرده است.

وی افزود: “آنها از میزان خوب واکسیناسیون ما شوکه شده بودند ، این یک نقطه فروش عمده بود ، به ویژه در ایالات متحده.”

وزیر خاطرنشان کرد که تلاش های مجدد برای جذب گردشگر به اینجا همراه با اقدامات برای بازگرداندن مسیرهای هوایی حیاتی از دست رفته در طول همه گیری کار خواهد کرد.

دولت متعهد شده است 90 میلیون یورو به فرودگاه ها در ارائه تخفیف و تخفیف به خطوط هوایی که خدمات را بازگردانده یا خدمات جدیدی راه اندازی می کنند ، کمک کند.

تخصیص کلی نیز شامل 50 میلیون یورو برای حمایت مداوم از مشاغل گردشگری است تا بتوانند تا تابستان آینده ، که دولت امیدوار است سفرهای ورودی بهبود یابد ، زنده بمانند.

فوتبال آمریکایی

خانم مارتین گفت که جمهوری به طور منظم میزبان بازی های فوتبال کالج آمریکایی خواهد بود و از سال آینده شروع می شود تا به تقویت این رشته کمک کند.

این یکی از چندین مرحله خواهد بود ، از جمله کمک مالی به کارکنان برای افزودن به مهارت های خود ، توسعه دیجیتال و جشنواره های محلی ، که این بخش امیدوار است از گردشگری داخلی حمایت کند.

طبق برخی برآوردها ، محدودیت های سفر برای محدود کردن محدوده کووید -19 حدود 80 درصد گردشگری را حذف کرده است. این صنعت امسال حدود 2.4 میلیارد یورو تولید می کند ، در حالی که قبل از همه گیری بیش از 10 میلیارد یورو بود.

قفل ها هتل ها ، رستوران ها ، میخانه ها و سایر مشاغل مرکزی این بخش را می بندند.

خانم مارتین گفت: “همه گیری کووید -19 تأثیر مخربی بر صنعت گردشگری داشته است.”

وی افزود که دولت امیدوار است این صنعت را بازسازی کند تا اطمینان حاصل شود که مزایای آن به طور یکنواخت در سراسر کشور و در طول سال پخش می شود.

خانم مارتین گفت که بخش وی در حال برنامه ریزی سیاست های جدید گردشگری برای صنعت “تا سال 2030 و پس از آن” است.

دیدگاهتان را بنویسید