ایجاد جدید دفتر شورای شهر اردبیل
ایسنا/اردبیل جاوید انصاری با ۱۱ رای برای ششمین سال به عنوان رئیس شورای شهر انتخاب شد.

سی و نهمین جلسه رسمی شورای شهر اردبیل که ۱۳ مردادماه در محل تالار علنی شورای شهر اردبیل برگزار شد، ترکیب اتاق ششم را برای دومین سال با ادامه کار جاوید انصاری تعیین کرد. رئیس این شهر. شورا با ۱۱ رای

در این انتخابات و در ساختار جدید هیات رئیسه، بهزاد عباس زاده عضو جدید شورای شهر با ۶ رای نایب رئیس، بهروز اسکندرپور با ۶ رای منشی اول و زهرا الدیفی منشی دوم شدند. ، با ۶ رای. سجاد محمد حسن پور با ۱۱ رای با ۱۰ رای به عنوان خزانه دار شورا و سلامت صفری با ۱۱ رای به عنوان رئیس شورای شهرداری اردبیل انتخاب شدند.

رئیس شورای اسلامی شهر اردبیل در ابتدای این جلسه از تلاش های اعضای شورای یازدهم برای پیگیری مطالبات مردم در سال اول شورای ششم قدردانی کرد. حضور پررنگ در بخش خدمات

جاوید انصاری به نامه ای مبنی بر حذف عضویت یونس رونقی در شورای حل اختلاف و دولت اردبیل اشاره کرد و گفت: از امروز بهزاد عباس زاده علی البدل شورای شهر به عنوان یکی از اعضای اصلی در جلسات حضور پیدا می کند. مسئولین این شورا شوراهای شهرداری وظایف خود را در وظایف محوله انجام خواهند داد.

وی با تسلیت ایام سوگواری سیدالشهدا (ع) به ویژه فرا رسیدن تاسوعا و عاشورای حسینی، اظهار داشت: عشق و وفاداری به سید و سالار شهیدان در پایتخت حسینی رعد و برق زده است. ، و مردم این خطه برای رسیدن به مقام و جایگاه آزادگی و استقلال اباعبدالله الحسین (ع) تلاش می کنند. ) احترام و صمیمیت خاص.

رئیس شورای اسلامی شهر اردبیل همچنین ۵ مرداد را به عنوان روز خبرنگار گرامی داشت و گفت: خبرنگاران در عرصه اطلاع رسانی و افکار عمومی پیشرو هستند و در شورای ششم بیشترین تعامل را با رسانه ها داشتیم.

انتهای پیام/

زخم

مطالب پیشنهادی


ممکن است آدرس را اشتباه تایپ کرده باشید. به طور خودکار به صفحه اول می روید…