ایجاد یک آمریکای فعال با هم


گروهی در پارک تای چی انجام می دهند

فعالیت بدنی منظم یکی از مهمترین کارهایی است که افراد می توانند برای حفظ سلامتی خود انجام دهند. فعال بودن می تواند بلافاصله به افراد کمک کند تا بعد از هر جلسه فعالیت احساس بهتری داشته باشند و فعالیت بدنی منظم می تواند خطر بسیاری از بیماری های مزمن و مرگ زودرس را کاهش دهد.

اگرچه فواید فعالیت بدنی به خوبی شناخته شده است ، اما بسیاری از افراد به میزان توصیه شده فعالیت بدنی نمی پردازند. افراد کم درآمد نسبت به افراد با درآمد بالاتر ، سیاه پوست یا اسپانیایی تبار در مقایسه با سفیدپوستان غیر اسپانیایی و ساکنان مناطق روستایی در مقایسه با مناطق شهری ، میزان فعالیت بدنی کمتری دارند. ما می دانیم که نابرابری های سیستماتیک در فرصت های فعالیت بدنی وجود دارد که به این نابرابری ها کمک می کند.به

در پاسخ به سطح پایین فعالیت بدنی در ایالات متحده و مزایای زیاد فعالیت بدنی ، در ژانویه 2020 ، مرکز کنترل و پیشگیری از بیماری ها راه اندازی شد. افراد فعال ، ملت قوی، یک تلاش ملی با هدف کمک به 27 میلیون آمریکایی تا سال 2027 فعالیت فیزیکی بیشتری داشته باشند. این ابتکار از دسترسی عادلانه و فراگیر به فرصتهای فعالیت بدنی برای همه افراد بدون در نظر گرفتن سن ، نژاد ، تحصیلات ، وضعیت اقتصادی اجتماعی ، وضعیت معلولیت ، گرایش جنسی یا موقعیت جغرافیایی حمایت می کند.

چگونه سطح فعالیت بدنی خود را در ایالات متحده افزایش دهیم؟

تابلو راهنما با هفت پیکان متناوب که به چپ و راست اشاره می کنندافراد فعال ، یک ملت قوی یک رویکرد جامع مبتنی بر شواهد برای بهبود فعالیت بدنی با ارتقاء در سطح محلی ، قبیله ای ، ایالتی و ملی حتی ارائه می دهد استراتژی های کار با همکاری سایر سازمان های فدرال و سازمان های ملی (شکل را ببینید). هر استراتژی افراد فعال ، ملت سالم را می توان طوری طراحی کرد که از دسترسی عادلانه و فراگیر به فرصت های فعالیت بدنی پشتیبانی کند. جوامع می توانند استراتژی هایی را برای افزایش فعالیت بدنی متناسب با زمینه محلی خود ، از جمله نیازها و ترجیحات اعضای جامعه و دارایی های جامعه انتخاب کنند.

چگونه می توانم درگیر شوم؟

همه افراد در افزایش فعالیت بدنی نقش دارند – افراد ، سازمانها و قهرمانان جامعه. با پیوستن به افراد فعال ، ملت سالم ، شما و / یا سازمان شما بخشی از ابتکار سراسری می شوید و می توانید به افزایش فعالیت بدنی در ایالات متحده ، کاهش هزینه مراقبت های بهداشتی کمک کنید. برابری و بهبود سلامت افراد ، خانواده ها و جوامع شما.

عضویت آسان است! از افراد فعال ، یک ملت سالم دیدن کنید به صفحه وب بپیوندید و روی دسته مناسب کلیک کنید: افراد تأثیرگذار ، سازمانها یا قهرمانان جامعه. آدرس ایمیل خود را وارد کنید تا طرفدار شوید. مزایای متعددی از جمله:

  • از طریق خبرنامه ماهانه مردم فعال ، ملت سالم به منابع و اطلاعات دسترسی پیدا کنید.
  • شما نشان های وب سایت ، پیام های رسانه های اجتماعی و سایر منابع را دریافت خواهید کرد تا به شما در گسترش کار و حمایت شما از ابتکار کمک کند.
  • اتصال به شبکه ای از افراد ، سازمان ها و قهرمانان که از افراد فعال ، یک ملت قوی در سطح ملی ، قبیله ای ، ایالتی و محلی حمایت می کنند.

چه می توانم بکنم؟

حامیان برای حمایت از افراد فعال ، یک ملت قوی اقدام کرده اند و شما نیز می توانید! در اینجا چند نمونه از کارهایی که طرفداران دیگر انجام داده اند و راه هایی که می توانید با آنها مشارکت کنید ، ذکر شده است:

  • افراد ، سازمان ها و قهرمانان تأثیرگذار در شبکه های اجتماعی با استفاده از #ActivePepole پست می گذارند. درباره راه هایی که می توانید بیشتر بدانید کلمه را پخش کنیدبه
  • این انجمن دولتهای Maricopa اولین ملت فعال ، اعلام قوی ملت را تصویب کرد ، که نشان دهنده تعهد به حمل و نقل فعال و افزایش فعالیت بدنی در جامعه آنها بود. میتونی دانلود کنی اعلامیه مدل و با یک مقام منتخب کار کنید تا یکی از آنها را در جامعه خود تصویب کنید!
  • بخش تغذیه ، فعالیت بدنی و چاقی در CDC در حال حاضر به 61 گیرنده در ایالت ها و جوامع سراسر کشور کمک می کند مسیرهای مناسب فعالیت به مقاصد روزانه، بر اساس یک استراتژی مبتنی بر شواهد برای افزایش فعالیت بدنی توصیه شده توسط گروه ویژه خدمات پیشگیرانه جامعه ایالات متحده. پروژه ها بین جوامع متفاوت است و ممکن است شامل مسیرهایی مانند پیاده روها ، مسیرها ، مسیرهای دوچرخه سواری و حمل و نقل عمومی به مقاصدی مانند مسکن ، مراقبت های اولیه و آموزش ، مدارس ، محل کار ، پارک ها یا مراکز آموزشی ، تفریح ​​باشد. ببینید آیا وجود دارد یا خیر جامعه تأمین شده جایی که شما زندگی می کنید و درگیر می شوید!
  • شبکه تحقیق و ارزیابی سیاست های فعالیت فیزیکی (PAPREN) یک شبکه تحت حمایت CDC است که چندین شریک را گرد هم می آورد تا محیط هایی را ایجاد کند که فعالیت بدنی را به حداکثر برسانند. PAPREN یک شریک تحقیقاتی کلیدی در ابتکار افراد سالم CDC است که همکاری بین بخشی را تسهیل می کند و شواهد و ابزارهایی را ارائه می دهد که ایالت ها و جوامع می توانند از آنها برای اجرای رویکردهای سیاست برای ارتقاء فعالیت بدنی استفاده کنند. درباره PAPREN بیشتر بدانید در یک نگاه یا از وب سایت PAPREN برای پیوستن به این شبکه از محققان ، برنامه ریزان ، مهندسان ، سیاست گذاران ، مدیران فضای سبز ، متخصصان بهداشت ، متخصصان فعالیت بدنی و تناسب اندام و دیگران.

چگونه می توان از شاخص تناسب اندام آمریکا در ارتباط با افراد فعال ، ملت سالم استفاده کرد؟

ابزارهایی مانند American Fitness Index داده هایی را که تصمیم گیران و شرکا می توانند هنگام ایجاد برنامه برای بهبود فعالیت بدنی در جوامع خود استفاده کنند ، ارائه دهندبه انجمن ها ممکن است داده ها را بررسی و به اشتراک بگذارند و آنها فرایند مشارکت عادلانه جامعه را برای تعیین محل تمرکز تلاش های خود طی می کنند. هنگامی که آنها درک کردند و مشخص کردند که در کجا می خواهند کار کنند ، جوامع می توانند از افراد فعال ، یک ملت قوی استفاده کنند استراتژی های کار برای کاهش تمرکز خود بر اقداماتی که باید برای افزایش سبک زندگی فعال انجام دهند.

منابع

  • فولتون JE ، Buchner DM ، Carlson SA و همکاران افراد فعال CDC ، یک ملت قویSM: ایجاد یک آمریکای فعال ، با هم مجله فعالیت بدنی و سلامت. 2018؛ 15 (7): 469-473. doi: 10.1123 / jpah.2018-0249
  • Schmid TL ، Fulton JE ، McMahon JM ، Devlin HM ، Rose KM ، Petersen R. ارائه استراتژی های فعالیت بدنی فعال: افراد فعال ، ملت سالمSMبه مجله فعالیت بدنی و سلامت. 2021 ؛ 18 (4): 352-356. doi: 10.1123 / jpah.2020-0656

سلب مسئولیت: یافته ها و نتیجه گیری در این گزارش از نویسندگان است و لزوماً نشان دهنده موضع رسمی مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری نیست.

نویسندگان:

کن رز، MPA ، رئیس شعبه ، فعالیت بدنی و سلامت ، بخش تغذیه ، فعالیت بدنی و چاقی، مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری

امیلی اوسری ، دکترای تخصصی ، اپیدمیولوژیست، شاخه فعالیت بدنی و سلامت، بخش تغذیه ، فعالیت بدنی و چاقی، مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری؛ LCDR ، خدمات بهداشت عمومی ایالات متحده

کیتلین گراف ، MSW ، MPH ، هماهنگ کننده برنامه ، مشاوره McKing/شاخه فعالیت بدنی و سلامت، بخش تغذیه ، فعالیت بدنی و چاقی، مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری

فیس بوک: CDCEatWellBeActive

توییتر: CDC_DNPAO

#افراد فعالدیدگاهتان را بنویسید