ایده هایی برای ساخت پرده در خانه ساخت پرده های تزئینی در خانه


برخی از پرده ها با نخ های کتانی رنگارنگ با بافتی متفاوت و زیبا ساخته می شوند.

ایده هایی برای ساخت پرده در خانه

این پرده های فانتزی و زیبا معمولا برای جداسازی قسمت های مختلف خانه از جمله ورودی خانه یا اپن آشپزخانه استفاده می شوند. این پرده ها را می توانید به راحتی در خانه درست کنید. در این مقاله از مجله دلتا ما برای شما در نظر داریم ایده هایی برای ساخت پرده در خانه و به شما یاد می دهد که چگونه آنها را درست کنید.

ایده هایی برای ساخت پرده در خانه

ایده های زیادی برای ساخت پرده در خانه وجود دارد. ادامه این مطلب را فراموش نکنید.

پرده ورودی با مدل ریسمانی و مهره های رنگی

می توانید به راحتی نخ های پرده را با استفاده از مهره های رنگی و نخ های پنبه ای یا کتان بسازید. فقط مهره ها را از نخ رد کنید. ارتفاع نخ متفاوت می تواند این پرده را زیباتر کند. اگر قصد دارید از این پرده برای ورودی استفاده کنید، توصیه می کنیم از مهره های شفافی استفاده کنید که می توانند نور را منعکس و عبور دهند. زیرا جذابیت بیشتری خواهند داشت.

ایده هایی برای ساخت پرده در خانه

طراحی پرده نخی آویزان با نخ

شاید با دیدن این مدل پرده تعجب کنید. این پرده در نهایت سادگی زیبایی دارد و با کوتاه کردن و بلند کردن نخ‌های قسمت‌های مختلف پرده، می‌تواند طرح‌های مختلفی ایجاد کند. این پرده ها را به راحتی می توانید با استفاده از نخ ضخیم یا کاموای بافتنی در رنگ های مختلف و خلاقانه درست کنید.

پرده نخ تزئینی با مهره از ایده هایی برای ساخت پرده در خانه

با کاموا بافی همانطور که در مطلب بعدی به شما آموزش خواهیم داد می توانید پرده های آویز با ضخامت های مختلف نخ بسازید.
فقط نخ را ببافید. حالا با کمی خلاقیت مثل دوخت منجوق و منجوق های رنگی یا حتی منگوله های نخی به نخ می توانید به راحتی طرح های زیبای پرده بسازید. برای زیباتر شدن خانه خود به مقاله با این قفسه های دیواری خانه خود را شیک کنید مراجعه کنید.

ایده هایی برای ساخت پرده در خانه

ساخت پرده های نخی آویزان با مهره

دانه های تزئینی را به قسمت های مختلف نخ بچسبانید یا بدوزید. تنوع مهره های موجود در بازار بسیار زیاد است و این تنوع به شما امکان طراحی پرده های خاص و منحصر به فرد را می دهد.

پرده های رشته ای با روبان های رنگی از ایده های پرده DIY

به راحتی می توانید با استفاده از روبان رنگی پرده رشته ای بسازید که مطابق با سلیقه و فضای مورد نیاز شما باشد. این نوع پرده برای کسانی که طرفدار سادگی هستند توصیه می شود.

مدل جدید پرده های نخ گره دار

این مدل پرده بسیار ساده است. نخ پنبه را به سلیقه خود آویزان کنید و انتهای هر نخ را گره بزنید. با این سهولت، طراحی متضادی در پرده ایجاد شد.

مدل جدید پرده های نخ گره دار

مطالعات پیشنهادی: مواد هر آنچه برای یک آشپزخانه شیک نیاز دارید خواندن به

برنامه را دانلود کنید