ایده های سبک پین آپ برای دکوراسیون منزل – نور کریم


سبک پین آپ برای دکوراسیون منزل ایده های سبک سنجاق برای دکور خانه به سبک پین آپ دکوراسیون منزل

ایده هایی به سبک پین آپ برای دکوراسیون منزل

سبک پین آپ برای دکوراسیون منزل چیست؟

یکی از محبوب ترین سبک های دکوراسیون منزل در دهه ۱۹۵۰، سبک پین آپ است. در ادامه این مقاله bytot با تو سبک پین آپ برای دکوراسیون منزل نمونه هایی از آنها را ارائه و برای شما می آوریم.

مد دهه ۱۹۵۰ می تواند در اتاق خواب، حمام و آشپزخانه استفاده شود. کلیدهای سبک پین آپ برای دکوراسیون خانه را کشف کنید.

مد پین آپ با طراحی های متمایز آن در دهه های ۱۹۵۰ و ۱۹۶۰ تعریف می شود. در آن زمان، این روشی مخرب، تحریک‌آمیز و اغواکننده بود که در آن مدل‌ها عکس می‌گرفتند. اگرچه بیشتر به خاطر پوشش، آرایش و ژست های زنانه شناخته شده است، اما امروزه سبک پین آپ در دکوراسیون خانه نیز نفوذ کرده است.

در واقع، برخی اقدامات تزئینی را می توان انجام داد که به سمت زیبایی شناسی بسیار محبوب در نیمه اول قرن بیستم گرایش داشت. با نصب مبلمان خاص، اصلاح جزئیات در لوازم منزل و قرار دادن عناصر تزئینی خاص می توان این مد را وارد خانه شما کرد!

سبک “پین آپ” چیست؟

در ابتدا، مفهوم پین آپ برای تعریف مدل هایی که محصولات عکاسی با ویژگی های خاص تولید می کردند، استفاده شد. لبخند روشن، نگاه قدردانانه به دوربین و حس و حال از ارکان آن هستند. در مورد لباس، جوراب شلواری، یقه باز، پاپیون و کفش پاشنه بلند الزامی است.

اگرچه رکوردهایی از دهه ۱۹۲۰ و ۱۹۳۰ وجود دارد، زیبایی شناسی پین آپ در دهه ۵۰ به اوج خود رسید. این تا حد زیادی به لطف کار مدل آمریکایی بتی پیج، معروف به “ملکه پین ​​آپ” بود. در سال های بعد، محبوبیت آن کمرنگ شد، بنابراین با دهه های میانی قرن بیستم همراه شد.

در طول سال‌ها، زیبایی‌شناسی پین‌آپ مانند بسیاری از مدهای قدیمی، رنسانس داشته است. اغلب با تصاویری مانند تبلیغات نوشابه، عکس ماشین های قدیمی یا پمپ بنزین همراه است. رنگ های معمولی قرمز، صورتی، سبز آبی و برخی از سایه های پاستلی هستند.

در اینجا چند راه برای اعمال سبک پین آپ در دکوراسیون خانه آورده شده است

پوشیدن این مد تنها در لباس، لوازم آرایش یا تصاویر امکان پذیر نیست. همچنین می توانید سری های بازسازی منزل را به سبک پین آپ برای دکوراسیون منزل انجام دهید. این یک فرآیند ارزان و ساده برای اعمال روی وینیل، ملحفه، پرده و انواع خاصی از مبلمان است.

۱. برچسب را روی کمد یا جاکفشی قرار دهید

یکی از اتاق های خانه که به راحتی می توانید آن را به سبک پین آپ تزئین کنید اتاق خواب است. برای انجام این کار، برچسب های وینیل خود چسب با تصاویر قدیمی یا (رترو) یک انتخاب عالی برای هر نوع کمد لباس یا جاکفشی است. با این حال، توجه به این نکته ضروری است که وقتی آنها را بردارید، ممکن است علائم باقی بمانند.

سبک پین آپ، سبک پین آپ، با سبک پین آپ آشنا شوید

دکوراسیون اتاق خواب به سبک پین آپ

۲. آشپزخانه ای که از سبک پین آپ برای دکوراسیون منزل استفاده می کند

نوشابه های نوشابه، سیگار یا آشپزخانه های تجاری دهه ۱۹۵۰ می توانند خانه ایده آلی پیدا کنند. برای زیبایی پین آپ، این اتاق در خانه تنها مکان برای پخت و پز نیست.

در آنجا می توانید پوستر یا نشان آهنی را روی دیوارها قرار دهید. گزینه دیگر تزئین یخچال با صفحات مغناطیسی است. گزینه های زیادی برای تزئین به این روش وجود دارد.

ایده های دکوراسیون به سبک پین آپ، طراحی و دکوراسیون منزل به سبک پین آپ، سبک پین آپ برای دکوراسیون منزل

دکوراسیون آشپزخانه به سبک پین آپ

۳. اتاق خواب و تخت به سبک پین آپ

فیلم های پشت چسب دار یا وینیل نیز برای دیوارها و تخته های سر مناسب هستند. این فضا به طور گسترده ای در سبک پین آپ برای دکوراسیون منزل استفاده می شود زیرا می توانید الگوها و رنگ های خاص این مد را انتخاب کنید.

برای مثال می توانید از خال خالی قرمز و سفید یا خال خالی سیاه و سفید استفاده کنید. همچنین می توانید از روتختی با رنگ های ملایم و صاف استفاده کنید.

ایده های سبک پین آپ برای دکوراسیون منزل، نمونه های دکوراسیون منزل به سبک پین آپ، نمونه های دکوراسیون منزل به سبک پین آپ

دکوراسیون اتاق خواب و تخت خواب به سبک پین آپ

۴. دیوارهای جذاب در دکوراسیون به سبک پین آپ

پوسترها، تابلوها یا تصاویر با تصاویر پین آپ به خوبی روی دیوارهای راهرو یا اتاق خواب قرار می گیرند. در واقع ریشه کلمه مربوط به عمل آویزان کردن تصاویر است. معمولاً اینها طرح های بزرگ هستند، بنابراین فضای زیادی باید در دسترس باشد. این یک مد است که با تزئینات تزئینی بزرگ مشخص می شود.

گزینه دیگر پوشاندن دیوار با کاغذ گلدار است که در آن سال ها روند بسیار رایجی بود. در این مورد می توانید از سایه های پاستلی استفاده کنید.

ایده های سبک پین آپ برای دکوراسیون منزل به سبک پین آپ دکوراسیون منزل با سبک پین آپ آشنا هستید

دیوارهای جذاب خانه به سبک پین آپ

۵. مبلمان به سبک پین آپ برای دکوراسیون منزل

اگر می‌توانید کمی بیشتر روی دکورهای پین‌آپ سرمایه‌گذاری کنید، می‌توانید مبلمان همسان را اضافه کنید. به عنوان مثال، یک تنه به سبک عتیقه برای نگهداری وسایل، یک لوستر یا یک صندلی قدیمی. در مورد دوم، به خوبی با یک چراغ خواب ترکیب شده است، که می تواند گوشه ای از اتاق را اشغال کند.

سبک پین آپ، سبک پین آپ چیست، ایده هایی برای دکوراسیون به سبک پین آپ

مبلمان منزل به سبک پین آپ

۶. حمام یکپارچهسازی با سیستمعامل

دو راه اصلی برای آوردن جذابیت دهه ۱۹۵۰ به حمام وجود دارد. یکی از آنها نصب پرده های دوش با تصاویر و پوسترهای پین آپ است که اغلب به راحتی در فروشگاه ها یافت می شوند.

یکی دیگر از موارد نصب یک کابینت پزشکی حمام است – لوازم جانبی که برای چندین دهه منسوخ شده است. باید کوچک، مربع و به رنگ سفید باشد.

طراحی و دکوراسیون منزل به سبک پین آپ، سبک پین آپ برای دکوراسیون منزل، ایده های سبک پین آپ برای دکوراسیون منزل

دکوراسیون حمام به سبک پین آپ

سبک پین آپ برای دکوراسیون منزل، ایده های سبک پین آپ برای دکوراسیون منزل، نمونه های دکوراسیون منزل به سبک پین آپ

نمونه دیگری از دکوراسیون آشپزخانه به سبک پین آپ

تلفیقی: بخش مد بیتوت