بازی ذهنی کتابفروشی آنلاین نیویورک تایمز پرفروش ترین پرفروش ترین


نیویورک تایمز یک نشریه آمریکایی است که به عنوان یک منبع ملی و تاریخی با اعتبار بالا شناخته می شود.

پرفروش ترین نیویورک تایمز

این نشریه فروش نهادهای مختلف را نشان می دهد که به طور محرمانه هر هفته فروش واقعی کتاب های خود را در اختیار این روزنامه قرار می دهند. نیویورک تایمز مرتباً این رتبه بندی ها را به روز می کند و در اختیار خوانندگان خود قرار می دهد. در میان کتاب های پرفروش نیویورک تایمز در سال ۲۰۲۲، کتاب های متعددی از طریق ترجمه فارسی وارد بازار کتاب ایران شده است که در ادامه به معرفی آن ها می پردازیم. با پرفروش ترین نیویورک تایمز در مجله دلتا بدانید.

جایی که خرچنگ ها آواز می خوانند

رمان تحسین شده «جایی که خرچنگ ها می خوانند» بیش از ۱۰۰ هفته است که در فهرست پرفروش ترین های نیویورک تایمز قرار دارد. این رمان به عنوان اولین اثر دلیا اونز، با داستان منحصر به فرد، روایت جذاب و نثر ساده و پر جنب و جوش، توجه خوانندگان را به خود جلب کرد و تا سال ۲۰۱۸ بیش از ۱۲ میلیون نسخه فروخت. با خواندن این رمان طعم شیرین خانواده بودن، درد رها شدن و لذت دوست داشتن با هم را تجربه خواهید کرد. این کتاب همچنین نامزد جایزه ادگار در سال ۲۰۱۹ و بهترین داستان تاریخی گودریدز در سال ۲۰۱۸ شد.

ما آن را تکمیل خواهیم کرد

رمان پرفروش بعدی «ما موفق می شویم» نام دارد. رمانی عاشقانه با بنیان وجودی که توسط نویسنده کتاب، کالین هوور، با الهام از زندگی خود و مادرش نوشته شده است. این رمان در سال ۲۰۱۶ نامزد جایزه بهترین رمان عاشقانه شد و در ژانویه ۲۰۲۲ در فهرست پرفروش‌ترین‌های نیویورک تایمز شماره یک بود.

هر فرد مجموعه ای از تصمیماتی است که در زندگی گرفته می شود. لیلی نیز از این قاعده مستثنی نیست و باید از بین گزینه های پیش روی خود بهترین گزینه را انتخاب کند. در این داستان زمانی که لیلی قصد خودکشی دارد، دریچه جدیدی از زندگی برای او باز می شود خرید آنلاین کتاب “ما موفق خواهیم شد” شما لیلی را قدم به قدم در تصمیمات سخت زندگی همراهی خواهید کرد.

آپارتمان پاریس

رمان محبوب بعدی «آپارتمان پاریس» نام دارد. لوسی فولی نویسنده این جنایی-معمایی مهیج است که پیش از این کتاب های موفق دیگر او مانند «فهرست مهمان» و «پارتی شکار» با استقبال استثنایی منتشر شده بود. اثر جدید او علاوه بر قرار گرفتن در فهرست پرفروش‌های نیویورک تایمز و آیریش تایمز، نامزد دریافت جایزه جنایی بریتانیا نیز شده است.

شخصیت اصلی رمان «آپارتمان پاریس» منتشر شده در سال ۲۰۲۲ جس است. جس به شروعی تازه نیاز دارد. او شکست خورده و تنها است، کارش را رها کرده و در وضعیتی نه چندان ایده آل زندگی می کند. او به پیشنهاد برادر ناتنی اش بن برای یافتن آپارتمانی در پاریس می رود.داستان از مکانی عجیب شروع می شود که هیچکس نمی داند بن کجاست.

عادت های کوچک

این کتاب برای ۱۱۱ هفته متوالی در فهرست پرفروش‌های نیویورک تایمز باقی ماند و دو ماه متوالی در صدر فهرست قرار گرفت. این کتاب همچنین در صدر فهرست پرفروش ترین های وال استریت ژورنال، یو اس ای تودی و آمازون قرار گرفت.

جیمز کلیر، نویسنده کتاب عادات کوچک، نمونه‌ای از تجربه شخصی خود در مورد اینکه چگونه برنامه‌ریزی ذهنی ضعیف می‌تواند منجر به تسلیم شدن و در نهایت سرزنش کردن خود شود، می‌آورد. او معتقد است که انجام دادن کمی بهتر از هیچ است و در این کتاب می آموزد که چگونه یک کار ناراحت کننده را به یک عادت فرعی تبدیل کرده و با در نظر گرفتن اهداف واقع بینانه، خطر شکست را به حداقل برسانیم.

هنر ظریف رها کردن نگرانی ها

هنر ظریف رهایی از نگرانی

مارک منسون در کتاب “هنر زیبای تسکین اضطراب” با شماست تا به شما در مدیریت نگرانی هایتان کمک کند. یعنی بدون سرکوب خواسته ها یا کنار گذاشتن نگرانی های خود، تفاوت های خود را با دیگران بپذیرید و همچنین بپذیرید که همیشه همه چیز طبق برنامه پیش نمی رود و ما اغلب در بهترین حالت خود نیستیم. منسون معتقد است که بلوغ زمانی اتفاق می‌افتد که فرد بیاموزد در مورد نگرانی‌های خود گزینشگر باشد و فقط به چیزهای ارزشمند اهمیت دهد.

پرفروش ترین کتاب های نیویورک تایمز برای کودکان

در مورد مزایا خرید کتاب کودک هرچه بگوییم اصل مطلب را نمی رساند. مغز کودکان بسیار فعال و خلاق است. خداوند انسان را به گونه ای آفریده که در کودکی ذهن بسیار قدرتمندی دارد. دوران کودکی زمانی است که به دلیل کنجکاوی خود تشنه یادگیری هستیم. اگر از این فرصت برای معرفی کتاب به آنها استفاده کنیم، فرزندی خواهیم داشت که کتاب می خواند و باهوش است. خوشبختانه، نیویورک تایمز نیز بخشی را به کتاب های کودکان اختصاص داده و همیشه فهرستی از پرفروش ترین ها و مجموعه ها را ارائه می دهد.

کسب خلاقیت “جهان” توسط نیویورک تایمز

تاکنون تعدادی از پرفروش‌ترین کتاب‌های داستانی و غیرداستانی نیویورک تایمز را در سال جاری پوشش داده‌ایم، اما خبرهای هیجان‌انگیزی برای دوستداران بازی نیز داریم. این “دنیا” چیزی نیست جز خرید نیویورک تایمز از بازی فکری. جاش واردل یک مهندس نرم افزار اهل نیویورک است که سال گذشته این بازی ذهنی را ساخت و در اواخر سال ۲۰۲۰ آن را به طور رسمی برای کاربران عرضه کرد. این بازی دارای مسابقات روزانه است و بازیکنان این شانس را دارند که با شناسایی کلمات امتیاز خود را افزایش دهند.

با مراجعه به سایت بوک لند می توانید کتاب های پرفروش نیویورک تایمز را خریداری کنید خرید بازی فکری همچنین بپردازید و سرزمین کتابخوانی را کاوش کنید و خرید آنلاین کتاب هایی را که جلد آن ها پوشش نمی دهد تجربه کنید.

برنامه را دانلود کنید