باغ کتاب تهران باغ کتاب گالری باغ کتاب باغ کتاب رستوران باغ کتاب سروستان


مجله نیوزویک باغ کتاب تهران را (احتمالا) بزرگترین کتابفروشی جهان می داند. باغ کتاب ۱۱۰۰۰۰ متر مربع مساحت دارد که در منطقه عباس آباد تهران به زیبایی می درخشد.

باغ کتاب

اگر کمی اهل کتاب هستید، حتما نام آن را بنویسید باغ کتاب شاید نام تهران را شنیده باشید. بزرگترین مجموعه کتاب و سرگرمی کشور که هر ساله میزبان یک رویداد عمومی فرهنگی و هنری است. باغ کتاب تهران بهشت ​​خوانندگان و کسانی است که به دنبال ساعاتی مفرح و هیجان انگیز در فضایی فرهنگی هستند. اگر می خواهید اوقاتی پرنشاط و آموزنده برای فرزندان خود ایجاد کنید یا از بزرگترین کتابفروشی کشور دیدن کنید مجله دلتا با من بمان

معماری انحصاری باغ کتاب

وقتی از شمال به جنوب به ساختمان باغ کتاب نگاه می کنید، یک کتاب باز می بینید، اما همان کتاب باز از بالا شبیه هواپیما است. این ساختمان برنده دو جایزه معتبر معماری شده است.

باغ کتاب

اجزای مختلف

بلوک الف: بهارستان

بسیاری از والدینی که علاقه مند به رشد تفکر و خلاقیت فرزندان خود هستند، ساعت های زیادی را صرف کاوش در هند و استفاده از کلاس ها و کارگاه های آموزشی آن می کنند.

  • کتابفروشی پیشونی
  • پایه ایده
  • باشگاه رباتیک

باغ علم

کافه ها و رستوران های بهارستان

در طبقه بالا در بحرین یک کافه دنج و دوران کودکی وجود دارد که بر خلاف بسیاری از کافه ها برای خانواده هایی که بچه های کوچک دارند بسیار مناسب است.

رستوران

بلوک B: تخیل

باغ کتاب تهران تخیل واقعا شما را به دنیای تخیل می برد. اگر می خواهید از نگرس به بهاراس بروید، باید از این راهروی باریک ۶۰ متری عبور کنید. اگر نتوانید زمین مناسب را بدست آورید، نمی خواهید ناامید شوید، پس روی یک کاپو خوب سرمایه گذاری کنید.

خیال پردازی

بلوک بود: گالری

اگر از ورودی اصلی وارد شوید، گالری پیش روی شماست. مرکز هنری این مجموعه شامل هر آن چیزی است که هنردوستان به ویژه هنرهای نمایشی به آن نیاز دارند.

  • پردیس سینمایی باغ کتاب
  • مرکز آموزش باغ کتاب
  • باغ علم کودکان

باغ کتاب تهران

بلوک D: جهانی

اگر فرزندتان را با خود به باغ کتاب تهران نمی برید، مستقیم به همه جا بروید. مجموعه ای برای بزرگسالان و نوجوانان که با کتابفروشی عظیم و امکانات درجه یک پذیرای شماست.

کاملا

اتاق فرار

در طبقه همکف نیز می توانید از بازی Servston Escape Room استفاده کنید. اگر به مکان های تهران علاقه مند هستید، در ادامه مطلب با مجلل ترین مراکز خرید تهران آشنا شوید.

سایر امکانات و تسهیلات

وقتی از باغ کتاب دیدن می کنید، مطمئن باشید که هر آنچه از یک روز شاد و شاد بخواهید در دسترس شماست. پارکینگ رایگان، وای فای رایگان، اتاق بازی کودکان، نمازخانه، کافه، رستوران و سرویس بهداشتی خوب از جمله امکانات این هتل است.

باغ کتاب

جاذبه های اطراف باغ کتاب

همانطور که می بینید، این مکان پتانسیل ساعت ها گشت و گذار را دارد، به خصوص اگر کودک یا نوجوانی همراه خود داشته باشید. با این حال، شناخت جاذبه های اطرافتان خالی از لطف نیست. تعطیلات پر از پیچیدگی نه سرگرم کننده است و نه راحت.

موزه دفاع مقدس

نکات مطالعه: برای دیدن ادامه مطلب تور تفریحی یک روزه تهران در تاریخ گمشده تهران به ادامه مطلب مراجعه کنید.

برنامه را دانلود کنید