با آن کان آشنا شوید – تناسب اندام پزشکی


به Ann Kahn ، سرپرست آبزیان و عضو تیم ایمنی در مرکز بهداشت و تناسب اندام در کالج اجتماعی Washtenaw در Ann Arbor ، MI بگویید. مرکز بهداشت و تناسب اندام در WCC به تازگی موفق به اخذ سومین گواهینامه از مرکز MFA خود شده است – آنها از سال 2014 یک مرکز تأیید شده MFA بوده اند! آفرین !!

آن تقریباً 12 سال است که در مرکز بهداشت و تناسب اندام در WCC کار می کند. او دارای مدرک کارشناسی علوم کامپیوتر و گواهی بنیادهای سلامت از کالج محلی Washtenaw است.

ما به تازگی با آنان ملاقات کرده ایم و در اینجا چیزی است که او باید بگوید …

در کار خود از چه چیزی بیشتر لذت می برید؟
وقتی من در حال آموزش و مربیگری شنا هستم و ورزشکارم یک جهش انجام می دهد. این می تواند فردی باشد که مسن تر است و آرتریت شدید دارد و سرانجام با کشش شدید در سبک آزاد ، سر خوردن را احساس می کند. او آنها را خلاص می کند. این می تواند یک مشتری باشد که سالها شنا کرده و مدتی را کنار گذاشته است تا احساس کند می تواند در Masters Meet موفق باشد. یا ممکن است شناگران آینده بر ترس خود از قرار گرفتن در آب غلبه کنند. همه آنها با کار در آب زندگی بهتری را سپری می کنند. (واقعیت جالب: آن هر سال 50 دور در روز تولدش شنا می کند! عکس او را در زیر ببینید – او فقط 51 دور خود را در 51 به پایان رساند – به راه او ، آن !!)

چه چیزی باعث شد این رشته را انتخاب کنید؟
من علاقه زیادی به ورزش ، آمادگی گروهی در هر شکل و مزایای محیط آبزی دارم. هر روز شاهد اعضایی هستم که زندگی خود را در هر یک از این شیوه ها تغییر داده اند ، خواه قدرت عملکردی ، حرکت ، کنترل درد یا آرامش باشد.

مورد علاقه / موفق ترین ابتکار شما در مرکز بهداشت و تناسب اندام WCC کدام بود؟
دروس شنا! نه تنها شنا یاد می گیرید ، بلکه شنا را بهتر ، راحت تر و با قابلیت های بدن خود یاد می گیرید. حتی اگر مشکلاتی دارید ، از ورزش شنا برای ورزش استفاده کنید. بنابراین بسیاری از مردم خود را “غیر ورزشکار” طبقه بندی می کنند در حالی که در حقیقت ما همه در توانایی های بدن خود ورزشکار هستیم. شنا قلب خوبی برای بدن است و هرکسی می تواند این کار را انجام دهد!

چه توصیه ای به کسانی می کنید که هنوز در حال ورود به این حوزه بیماری هستند؟ با همه کار کنید. همه پتانسیل دارند. هیچ کس برای آموزش ، کمک ، مربیگری ، آموزش و حمایت از من بیش از حد “هیچ” نیست. و هر عضو در تأسیسات ما باید از این حسن نیت برخوردار باشد. ما باید با وقت ، ملاحظه ، قدردانی و پذیرش خود سخاوتمند باشیم. در مرکز یکپارچه پزشکی ما ، ما همیشه باید آگاه باشیم که اعضا ممکن است روزهای سختی را سپری کنند و باید با صبر و شکیبایی خود سخاوتمند باشیم!

با تأیید مجوز از انجمن آمادگی جسمانی پزشکی ، چه تسهیلاتی دریافت کردید؟
اعضای ما می توانند اطمینان داشته باشند که همه کارکنان آموزش دیده اند تا آنها را ایمن نگه دارند و به آنها کمک کنند تا در شکل و رفاه خود رشد کنند. امکانات و رویه های ما همچنین اعتماد آنها را تقویت می کند تا اطمینان حاصل شود که همه جنبه های امنیت را در نظر می گیریم. ممکن است اعضای ما نتوانند از سایر امکانات با خیال راحت استفاده کنند ، اما در اینجا ممکن است اجتماعی باشند ، دانش خود را افزایش داده و بر تناسب اندام خود کار کنند.

دوست دارید خارج از کار چه کار کنید؟
من عاشق پیاده روی با خانواده و دوستانم هستم! هرچه دنده بیشتر بهتر! (توجه: عکس پیاده روی آن را در National Rocky Lakeshore Picture in Algiers County، MI ببینید!)

آیا درگیر کارهای خیریه یا اجتماعی هستید؟
سرپرستی یک برنامه شگفت انگیز است که به کودکان فرصت می دهد. ما بچه های خودمان را بزرگ کردیم و اگرچه سخت بود ، اما چیزهای زیادی یاد گرفتیم! در حال حاضر ما این کار را برای هر فرزندخوانده ای که والدین آن هستیم انجام می دهیم. هیچ کتاب آموزشی ، مانند فرزندان خودمان ، وجود ندارد ، اما ما سعی می کنیم در زندگی کودکان حضور پایدار داشته باشیم. هرکسی می تواند پدر و مادری باشد!

متشکرم ، آنی ، که چنین الهام بخشی در داخل و خارج استخر بودی!

دیدگاهتان را بنویسید