با تناسب اندام خود را دوست داشته باشید. | ارتباط تناسب اندام


تمرکز فوریه

حتی اگر یک ماه کوتاه باشد ، این نباید شما را از دوست داشتن یک روال بهداشتی جدید و سالم نگه داشتن تصمیمات شما باز دارد. اگر قبلاً این را نمی دانید ، ما مشتاق هستیم که بهترین کلاس ها ، ماشین های سطح بالا و مربیان متخصص را در اختیار شما قرار دهیم. بنابراین ، علاوه بر ارائه یک تجربه ایمن تر ، تمیزتر و بزرگتر ، شما همه چیز را که برای کار روی سلامت جسمی و روحی خود نیاز دارید در اختیار دارید.

دستور العمل بازیابی

بسیاری از ورزشکاران با نوشیدن نوشیدنی یا غذا پس از تمرینات شدید قسم می خورند و به راحتی می توان دلیل آن را تشخیص داد. مواد مغذی و پروتئین مناسب به بدن شما بعد از ورزش می تواند به ترمیم ماهیچه ها ، تسکین درد مفاصل ، آب رسانی مجدد بدن و موارد دیگر کمک کند! در این ماه ، ما روی یک نوشیدنی ریکاوری که خوشمزه است ، تهیه می شود و جشن ملی را جشن می گیریم (روز شکلات تلخ اول فوریه بود)خیابان)

برخی از افراد با شکلات تلخ رزرو می کنند بدون اینکه از مزایای زیاد آن برای بدن مطلع شوند. این نه تنها منبع عالی آنتی اکسیدان است ، بلکه قند کمتری نسبت به شیر و همتای سفید آن دارد. شکلات تلخ همچنین می تواند به شما کمک کند:

 • جریان خون را بهبود می بخشد
 • HDL را افزایش دهید (این کلسترول خوب است)
 • فشار خون را پایین می آورد
 • التهاب را کاهش دهید
 • مواد معدنی مهم مانند منیزیم ، روی و آهن را به بدن اضافه کنید

با توجه به اهمیت مکمل بازیابی و مزایای شکلات تلخ ، تصمیم گرفتیم آنها را با هم مخلوط کنیم تا یک تکان آسان تهیه شود.

شکلات لاغر dotFIT® لرزش بهبودی

عناصر

 • 1 عدد موز کوچک
 • 1 قاشق dotFIT® کرم شکلاتی پروتئین نرم وی
 • 1 قاشق غذاخوری پودر کاکائو شکلات تلخ
 • 1 فنجان یخ
 • 1 فنجان شیر بادام / جو دوسر
 • 1 قاشق غذاخوری شربت افرا خالص

دستورالعمل ها

همه مواد را به مخلوط کن اضافه کرده و هم بزنید تا یکدست شود. نی را در ظرف بگذارید و بنوشید. یا اگر کسی تماشا می کند داخل لیوان بریزید.

نوع PRO: به جای شکلات تلخ ، سعی کنید به جای آن از زغال اخته استفاده کنید. آنها نه تنها مقدار زیادی آنتی اکسیدان دارند ، بلکه شیرین و خوشمزه نیز هستند.

موقعیت های تناسب اندام فیزیکی

عضویت در تمرین

تمرینات دایره ای ما در این ماه بر کار با شریک متمرکز بود. بنابراین چه بهترین دوست شما ، چه شخص دیگری با اهمیت ، یکی از اعضای خانواده یا حتی دیوار (ما قضاوت نمی کنیم) ، ما لیستی از حرکاتی را تهیه کرده ایم که تضمین می شود در مورد مسائل اعتماد شما کار کند و میزان ضربان قلب شما را افزایش دهد. نرخ. با امکانات بزرگتر ما ، می توانید همه اینها را در راحتی باشگاه انجام دهید.

در تمام این تمرینات از توپ دارویی استفاده می شود. اگر یکی ندارید ، خوب است! می توانید یک توپ فوتبال ، بسکتبال یا حتی یک گالن آب را جایگزین کنید. در مصرف آن زیاده روی نکنید و حتماً روی حرکات تمرکز کنید.

توپ Medicine Ball Partner Twist

این آموزش همه چیز را انجام می دهد! پشت خود را با شریک زندگی خود قرار دهید و توپ دارو را جلوی خود نگه دارید. در همان زمان ، هر دو به یک طرف می چرخید. وزن را به شریک خود بدهید ، سپس وارونه شوید و توپ را از طرف مقابل خود در طرف دیگر قبول کنید.

شریک ندارید؟ توپ دارو را بیرون نگه دارید و آن را به آرامی به یک طرف بچرخانید. تعلیق کرده و سپس به طرف دیگر بچرخانید. این 1 تکرار است 2 ست 10 تکراری انجام دهید.

پاس پزشکی نشسته بال

بعد از این ، شکم و عضلات شما درد می کند. اما با هر نوع تمرینی ، سوختگی خوبی است.

اگر شریک زندگی شما کارهای دیگری انجام نمی دهد ، آزادانه خلاق باشید. وقتی به اوج بحران رسیدید ، توپ را چند ثانیه درست مقابل خود نگه دارید تا دوباره سقوط کند. 10 تکرار انجام دهید.

پاس پزشکی Crunch Pass

اعتماد به نفس با Medicine Ball Crunch Pass کلیدی است. این کار نه تنها بر روی شکم ، قلب و شانه های شما کار می کند ، بلکه به شما این فرصت را می دهد که روی هماهنگی چشم و دست خود کار کنید. پروانه ها نیازی به درخواست ندارند.

شریک ندارید؟ نگران نباش! به جای عبور از توپ دارو ، آن را پرتاب کرده و هنگامی که به اوج بحران خود می رسید آن را بگیرید. 15 تکرار انجام دهید.

رول پلان دار توپ پزشکی

اگر فکر می کنید باندینگ معمولی برای اتصال هسته شما کافی است ، دوست دارید کمی به آن اضافه کنید حرکات اضافی با Medicine Ball Plank Roll. شانه های شما نیز از شما تشکر خواهند کرد.

این یک تمرین است که به تنهایی بسیار سرگرم کننده است. توپ را با بازوی راست روبروی خود بچرخانید ، بازوی راست خود را به حالت تخته برگردانید و با بازوی چپ خود به توپ برسید و به عقب برگردانید. این 1 تکرار است 2 ست با 8 تکرار انجام دهید ، سپس بازوهای شروع را بچرخانید و تکرار کنید.

ویژگی های اعضا

ایمان و شرایط خوب باعث می شود که عضو در این ماه ظاهر شود paradox_world_به الویرا همیشه در برنامه های بدنسازی شرکت می کند یا در خارج از سالن احمق است ، همیشه نکات شگفت انگیزی برای ارائه دارد. او هرگز تسلیم نمی شود ، هرگز متوقف نمی شود و همیشه مطمئن می شود که پشتکار دارد. این یک الهام واقعی برای همه – در هر زمان – در طول زندگی است. بررسی paradox_world_ در اینستاگرام برخی از کلمات حکمت آمیز او را دریافت کنید.

برنامه

وقتی صحبت از برنامه Fitness Connection می شود هیچ رقابتی وجود ندارد. این یک راه عالی برای پیگیری اهداف خود و ماندن در مسیر موفقیت است.

برنامه ما با اجازه به شما کمک می کند تا سفر تناسب اندام خود را بهبود ببخشید:

 • پیگیری تمرینات
 • کلاسها را بیابید و برنامه ریزی کنید
 • به Fitness Connection @ Home دسترسی داشته باشید
 • برای محصولات در باشگاه بدنسازی پاداش دریافت کنید
 • چالش ها و اهداف را تعیین کنید

برنامه را امروز بارگیری کنید!

مراقب خودت باش

تا 2021 با سرعت تردمیل از راه دریا می رویم. فراموش نکنید که کمی وقت بگذارید و آنچه را که در خودتان دوست دارید کشف کنید. آیا سرسختی شماست؟ آیا توانایی ایجاد ژانگلی با یک دست را دارید؟ کک و مک شیرین روی بینی شما؟ هر چه باشد ، به یاد داشته باشید که به خودتان اهمیت می دهید – و دوست دارید – بسیار مهم است. اگر تا به حال احساس ناراحتی کردید یا به پیک نیاز دارید ، از توقف دریغ نکنید. ما دوست داریم روحیه و وزنه ها را هم بالا ببریم.

دیدگاهتان را بنویسید