با جسیکا هیوز آشنا شوید – FitnessBank


حرکت مادر

پایگاه خانگی: روزول ، GA

زندگی خانگی: مادر هادسون و هنلی

زندگی کاری: مربی شخصی ، وبلاگ نویس

سن: 32

جسیکا هیوز زنی متحرک است. مربی شخصی دارای مجوز ACE. اینفلوئنسر دیجیتال و از همه مهمتر ، یک مادر شلوغ برای هادسون 6 ساله و هنلی 3 ساله. او از سال 2015 به مشتریان آموزش می دهد و علاقه زیادی به کمک به زنان برای تبدیل شدن به سلامت خود دارد.

این به دنیا آمدن پسرش بود که چشم خود را بر اهمیت سالم بودن باز کرد و به جسیکا الهام می دهد که نه تنها خود را در بهترین حالت قرار دهد ، بلکه به دیگران نیز در انجام این کار کمک کند.

جسیکا ، مادر مجردی که در رزول ، GA زندگی می کند ، می گوید: “من همیشه ورزشکار بودم ، اما تولد هادسون من را به سطح جدیدی از سلامتی رساند.” “برای من مهم بود که به فرزندم – و بعداً دخترم – شیوه زندگی سالم را بیاموزم.”

مادر شدن همچنین آغاز مرحله جدیدی از زندگی حرفه ای جسیکا بود. این موتور محرک مارک “خوشبختانه هیوز” است که شامل آموزش های شخصی ، حمایت های متعدد در سطح بالا و قبیله ای در رسانه های اجتماعی است که بیش از 100000 نفر را شامل می شود. “

تمرینات شما چیست؟

“من دوست دارم وزنه بزنم و تمرینات دایره ای انجام دهم. پس از به دنیا آمدن پسرم ، من می خواستم قوی تر باشم – آنقدر قوی که بتوانم او را در بزرگسالی ببرم ، با او بازی کنم و برای او قوی باشم. من با 10 دقیقه گرم کردن HIIT شروع می کنم و آن را با وزنه برداری 50 دقیقه ای که مناطق خاصی از بدن را هدف قرار می دهد دنبال می کنم. من همچنین عاشق یوگا و رقص با دخترم هستم. او یک بازیگر جوان است و در حال حاضر “اینستاگرام معروف” است. ”

دیدگاهتان را بنویسید