با جیمز ولبرن آشنا شوید – FitnessBank


و چه ماجراجویی است. او با انواع و اقسام حیات وحش در مسیر برخورد کرد ، اما خوشبختانه هیچ گونه گریزلی و گرگ وجود ندارد – اما او صدای گرگ ها را شنید. جیمز می گوید هر بار که شب ها صدای فریاد گرگ ها را می شنود ، سرماخوردگی از پشت سرش پایین می آید. او 21 قورنگ ، شش عقاب کچل ، صدها گوزن ، صدها آنتلوپ ، صدها گوزن قاطری ، دو روباه و شش بز کوهی و نوزادان آنها را دید. او گله ای از اسب های وحشی را در حوضه ای در وایومینگ پیدا کرد. اسب نر به سمت جیمز حرکت کرد ، 20 فوت جلوتر ایستاد ، پاهایش را محکم زد و بر سر او فریاد زد. سپس کل گله در جهت چرخید و در سراسر دشت رعد و برق کرد ، یال های آنها در باد می وزید.

جیمز می گوید پیاده روی در مسیر برنامه ریزی برای آب و غذا است. هنگامی که او در بیابان نیومکزیکو کار کرد ، مجبور شد آب را از مخازن دام ها بگیرد. سپس در کوههای کلرادو ، جریان زیادی از یخ ، آب شیرین جاری بود. هنگامی که او وارد حوضه بزرگ وایومینگ شد ، به مخازن گاو بازگشت. غذای موجود در مسیر از وعده های غذایی کم آب کوله پشتی تشکیل شده است. جیمز می گوید نمی تواند غذای کافی را در مسیر حمل کند و بنابراین هنگامی که هر پنج تا شش روز به شهر می رسد ، تا آنجا که می تواند غذا می خورد. یک بار ، در یک رستوران در گرند لیکس ، CO ، جیمز آنقدر غذا سفارش داد که دو سرور را برای آوردن همه چیز به میز خود برد. آخرین لقمه را خورد.

به دلیل مصدومیت ، جیمز مجبور شد در ماه ژوئن یک ماه مرخصی بگیرد ، بنابراین امسال نتوانست مسیر را به پایان برساند. امسال ، جیمز نیومکزیکو را به مقصد Dubois ، WY ترک کرد ، جایی که دیگر منتظر زمستان سرد نبود. او 1،915 مایل رانندگی کرد و در بهار مسیر را طی می کند تا آخرین 1،185 مایل ماجراجویی بزرگ خود را به پایان برساند.

به وب سایت وی مراجعه کنید علت ماجراجویی برای یادگیری بیشتر و کمک مالی کنید تا از هدفش حمایت کند

سریع انجام دهید

کفش مورد علاقه پیاده روی: بروکس کاسکادیا در مسیر ، جیمز تا کنون شش جفت کفش را پشت سر گذاشته است. او قبل از اینکه به یک جفت دیگر احتیاج داشته باشد ، 400 مایل فاصله دارد.

مکان مورد علاقه برای سوار شدن: کوههای سان خوان در کلرادو و محدوده رودخانه باد در وایومینگ. “این کوه ها مناظر دیدنی را ارائه می دهند. من عاشق قله های گرانیتی زیبا و باشکوه آنها شدم که با برف به آسمان شلیک شده بود. “

غذای مورد علاقه در مسیر: Mountain House گوشت گاو استروگانف و مرغ و شیرینی غذاهای خشک شده را فریز می کنند. “من خیلی غذا خوردم ، این دو طعم آخر است که می توانم بخورم.”

ردیاب فعالیت مورد علاقه: فیت بیت

دیدگاهتان را بنویسید