با خوشحالی برای همیشه | بهترین نکات سلامتی


“ببین چطور وقتی به او نگاه می کند سرش را کج می کند.” “توجه کنید وقتی به چشمانش خیره می شود، او چگونه با موهایش بازی می کند.” چشمان والدینشان از خوشحالی برق می زد. یک عکس هزاران کلمه را بیان می کند و همه اینها به خاطر یک عکاس باورنکردنی امکان پذیر است.

عروسی جادو است. آنها مردم، روح ها و فرهنگ ها را به هم نزدیک می کنند. آیا فکر نمی کنید چنین چیزی جادویی باید ضبط شود؟ عکاسی از بطری لذت عروسی را افزایش می دهد و آن را برای همیشه زنده نگه می دارد.

گرفتن یک حافظه به آسانی کلیک کردن روی یک دکمه نیست. برای اینکه یک عکاس عروسی درجه یک باشید، باید روی یک زوج سرمایه گذاری کنید. در مورد سفر آنها، معنای آنها برای یکدیگر و اینکه چگونه این ازدواج باعث شادی در زندگی آنها می شود، بیاموزید. من به عنوان یک عکاس عروسی، وظیفه خود می دانم که وقت خود را با این زوج بگذرانم تا تا حد امکان وقف داشته باشم تا روز عروسی آنها را به یک رویا تبدیل کنم.

انرژی در عروسی همیشه بسیار خوشحال کننده است. من یک عکاس عروسی در مینیاپولیس بودم و مناظر با شکوه بود. بچه‌های خردسال به اطراف می‌دویدند و خنده‌هایشان صدای بزرگ‌ترها را پنهان می‌کرد. ساقدوش‌ها هر وقت می‌توانستند با هم می‌آمیختند و نگاه‌هایشان را در آینه می‌دزدیدند. دامادها داماد را احاطه کردند، از شوخی های خودشان غرش کردند و با همدیگر صدا زدند. از همه خواستند بنشینند و اتاق ساکت شد. آرامش عجیبی در هوا حاکم بود. دسته عروسی راهی تالار شد. عروس وارد شد، چهره ها برگشت، صدای نفس نفس زدن به گوش رسید، لبخندها دیده شد و اشک ها گریستند. جو خارج از این دنیا بود. داماد عصبی به نظر می رسید اما چهره ای محکم داشت. او نیز نمی‌توانست احساسات خود را کنترل کند که عروس آینده‌اش وارد خانه شد. چشمان او و خانواده اش را بستند.

وقتی عکاس هستید، هیچ چیز را از دست نمی دهید. من کوچکترین جزئیات را ثبت می کنم. می توانم تشخیص دهم که مشتری من در مورد لباس هایش نگران یا ناامن است. گاهی اوقات موقعیت‌ها باعث ناراحتی مشتریان می‌شوند و من تمام تلاشم را می‌کنم تا با پخش موسیقی یا با انجام یک شوخی سبک، آنها را راحت کنم. به طور کلی، من وظیفه خود می دانم که مشتریانم تا حد امکان احساس راحتی کنند. من همچنین مطمئن می شوم که با ساقدوش هایم پیوند برقرار می کنم تا بتوانم بدون زحمت عشق و محبت آنها را به عروس جلب کنم.

برخورد با دخترا راحت تره آنها می دانند چگونه ژست بگیرند و چه زوایایی برای آنها مناسب است. از طرف دیگر مردان غافل هستند. من بیشتر وقتم را صرف راهنمایی آنها می کنم و به آنها توصیه می کنم که چگونه بایستند تا سفت و رسمی به نظر نرسند.

ازدواج یک سفر زیباست و عروسی اولین قدم است. من واقعاً معتقدم که نحوه شروع کارها نقش مهمی در موفقیت دارد، به همین دلیل است که تمام تلاشم را برای عروسی می‌کنم. عروسی یک افسانه است، عروس و داماد به عنوان شاهزاده خانم و شاهزاده و من به عنوان راوی. من مشتاقانه منتظر هستم تا در خوشبختی ابدی شما نقش داشته باشم!

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/
رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر